שיחת קטגוריה:אליפויות עולם בשחמט

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מבנה הקטגוריה[עריכת קוד מקור]

‏David.r.1929 שייכת לקטגוריה כל מיני תחרויות שמהוות טורנירי קדם לאליפות העולם (למען הדיוק לתחרות המועמדים). אולי כדי ליצור תת קטגוריה (קטגוריה:תחרויות קדם אליפות העולם בשחמט, שם זמני) ולשים שם את כל התחרויות האלה? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 20:59, 12 בינואר 2020 (IST)

אני מסכים שאין לשיוך שבוצע מקום. לגבי הקטגוריה החדשה המוצעת - בעיניי אין לה הצדקה מבחינת כמות ערכים פוטנציאלים שתכלול. נעם דובב - שיחה 00:22, 13 בינואר 2020 (IST)
שלום יונה ב. ונעם דובב. ערכתי סידורי מיקום בקטגוריה הראשית והוספתי שתי קטגוריות משניות: קטגוריה:אלופי עולם בשחמט וקטגוריה:גביע העולם בשחמט (מאז 2005, התחרות היא חלק מהמוקדמות לאליפות העולם בשחמט). ובנוסף הוספתי התחרות השווייצרית הגדולה של פיד"ה 2019, תחרות המועמדים וסבב הגרנד פרי בשחמט. לגופו של עניין, אפשר ליצור למען מבנה בהיר יותר קטגוריה:תחרויות קדם אליפות העולם בשחמט, כפי שהציע יונה, או להשאיר את המבנה הנוכחי המסתמך על ויקי באנגלית או בצרפתית. --David.r.1929 - שיחה 05:44, 13 בינואר 2020 (IST)
נעם אני לא מסכים שאין פוטנציאל כמותי. יש את גביע העולם שכבר יש 7 ערכים, סבב הגראנד פרי - אפשר לכתוב ערכים על התחרויות השונות ולא רק על התחרות עצמה. התחרות השווייצרית הגדולה היא חדשה וצריך לראות אם תמשך או לא אבל זה לפחות ערך אחד נוסף.
בנוגע לשיוך עצמו, אני לא חושב שיש לשים את התחרויות שמהוות קדם לתחרות המועמדים (ואפילו לא לאליפות עצמה) בקטגוריה הזו. כמו שאת ליגת העל בכדורגל לא נשים בקטגוריה:ליגת האלופות למרות שהיא "תחרות קדם". ובכל מקרה אם יוחלט שכן, אז בתת קטגוריה. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:26, 13 בינואר 2020 (IST)