שיחת קטגוריה:אפקוט

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

הבהרת חשיבות[עריכת קוד מקור]

על מנת להסיר ספק, התבנית מתייחסת לקיומם של כל הערכים פרט לערך הראשי. טרול רפאים 14:56, 3 בפברואר 2007 (IST)

כל הערכים כתובים היטב מדוע אתה מעוניין בהסרתם? Assafn שיחה 15:33, 3 בפברואר 2007 (IST)
אולי כי אין להם חשיבות? טרול רפאים 17:12, 3 בפברואר 2007 (IST)
בעיני אחרים יש - ראה כאן. --> צ'כלברה . דבר . שב . צחק 17:20, 3 בפברואר 2007 (IST)
צר לי אבל בהצבעה אין הסבר למה צריך את הערכים הללו בוויקיפדיה ובכל זאת הצביעו יותר מעשרה וויקיפדים בעד השארת ערכים שאין להם טיעון טוב בודד למה הם צריכים להיות כאן... זה לא כבוד כל כך גדול. אין לי בעיה עם תמיכה בהשארת ערכים אבל השארתם רק כי הם נכתבו מגוחכת ממש וזה מה שקרה כאן. טרול רפאים 17:35, 3 בפברואר 2007 (IST)
טרול"ר, אתה מעוות את הכוונה שמאחורי התבנית. ראשית, אתה לא יכול "לחסוך" לעצמך את השמת התבנית על כל הערכים על ידי כך שתשים אותה על הקטגוריה - סביר שאלו המעוניינים בשלומם של הערכים עוקבים אחריהם ולא אחר הקטגוריה (בדיוק כפי שלא היית פותח הצבעה על הקטגוריה בשביל למחוק את הערכים מבלי שתשים עליהם את התבנית). יתרה מזאת, מכיוון שהייתה הצבעה, אין זה ראוי שתשים על הערכים או על הקטגוריה את התבנית, בטח שלא בציפייה למחיקה מהירה. אם יש איזשהו ספק, אז הנה - אני מתנגד מבחינה עקרונית שכן זו לא דרך לפעול. עכשיו אם אתה רוצה לפתוח הצבעה תפתח. זהר דרוקמן - אהמ 18:04, 3 בפברואר 2007 (IST)
כל הקטגוריה מיותרת, החל כמובן מהקטגוריה עצמה ולכן הושמה התבנית כאן. אני בהחלט מסכים עם הטענה שהכנסת התבנית לכאן וכישלון ההסבר אין פירושה מחיקה אוטומטית של הערכים המצויים בקטגוריה וכך נהגתי גם בעבר.
טכנית, לא הייתה הצבעה על הערכים הרלוונטיים, אבל אין לי כוח לוויכוח פרצודרלי חסר טעם, אני אפתח הצבעה. טרול רפאים 18:15, 3 בפברואר 2007 (IST)


Was nominated for deletion.png
הוחלט להשאיר קטגוריה זו בעקבות הצבעת מחיקה שנפתחה ב־3 בפברואר 2007