שיחת קטגוריה:בית שאן: אישים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הבהרת חשיבות[עריכת קוד מקור]

יש חשיבות. דרך - שיחה 02:16, 6 ביוני 2012 (IDT)

לא ברור מדוע הונחה תבנית החשיבות, וחבל שנחי לא טרח לנמק. בוודאי שקיימת חשיבות לקיומה של קטגוריה שתרכז ערכים על אישים שהשפיעו על בית שאן או שבית שאן מהווה מוטיב מרכזי בביוגרפיה האישית שלהם. לא שונה ממעל 40 קטגוריות אחרות שנמצאות בקטגוריית האם קטגוריה:אישים לפי יישוב בארץ ישראל. Lostam - שיחה 20:58, 6 ביוני 2012 (IDT)
ודאי שיש חשיבות ושאין שאלה כזו לפי המקובל בויקיפדיה אין מקום לתבנית כלל. מי-נהר - שיחה 01:42, 7 ביוני 2012 (IDT)
מי-נהר, החזרתי את התבנית שהסרת. אף כי גם בי מקונן החשש שהתבנית לא הונחה משיקולים ענייניים, בוא ניתן לנחי את ההזדמנות להגיב ולהסביר במה שונה בית שאן מ-40 ערים אחרות. אם לא יינתן הסבר ענייני עד מחר - נסיר את התבנית. Lostam - שיחה 13:33, 7 ביוני 2012 (IDT)
אני חושב שיותר לא כדאי שאתייחס לתגובות שלך, לאסתם. הן בין כה וכה לא ענייניות וישרות כמעט אף פעם. Nachy שיחה 13:38, 7 ביוני 2012 (IDT)
במקום לתקוף אותי אישית, ולא בפעם הראשונה, מדוע לא נימקת את הנחת התבנית? מדוע בחרת להסיר אותה במקום לנמק? בתגובתי הראשונה הייתה התייחסות עניינית, למרות חוסר הכבוד שלך כלפינו בהנחת תבנית ללא נימוק. אני מנסה כמיטב יכולתי להיות הגון גם כשאני סבור שהצד שמולי לא מנסה כמוני. יכול להיות שאני לא תמיד מצליח. בכל מקרה שבו אתה סבור שגרמתי לך עוול אתה מוזמן תמיד לפנות למפעיל אחר או לבירוקרט ולבקש עוד חוות דעת. Lostam - שיחה 13:43, 7 ביוני 2012 (IDT)
הנחת התבנית התייחסה לזה שאין בקטגוריה 5 ערכים.
"התייחסות עניינית" הוא מונח יפה לתאר את ההתנהגות שלך. אני הייתי יותר מתאר אותה כ"הטיה מתמשכת". מכיוון שאתה אישית חושב שיש מקום לקטגוריות האלה אתה כל הזמן מעיר לי, במקום להעיר לגרש. אני מקבל ממך הערות כמו "פעם ראשונה שאני שומע ממך הצעה לקווים מנחים" או ככלל שאני מתחמק מדיון, בעוד כל מי שמכיר את ההיסטוריה יודע שגרש הוא זה שמתנהג כך. מה לעשות, הדעה האישית שלך בנוגע לחשיבות הקטגוריות הללו קצת מעוותת את כושר השיפוט שלך. Nachy שיחה 14:17, 7 ביוני 2012 (IDT)