שיחת קטגוריה:עיתונאים ישראלים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

תבנית איחוד: בקטגוריה:עיתונאים עבריים מופיעים כל העיתונאים הישראלים בעלי ערך בויקיפדיה, למעט שניים שהיו בגולה. לכן קטגוריה זו מיותרת. אבירם 09:20, 28 באוקטובר 2006 (IST)

נגד איחוד: מלבד עיתונאים עבריים שאינם ישראלים, יש עיתונאים ישראלים שאינם עבריים. לא כל כתבי ג'רוזלם פוסט, וסטי, א-סינארה ושאר העיתונות הלא-עברית הישראלית כותבים גם בעברית. DGtal 21:11, 28 בנובמבר 2006 (IST)
בסדר, שקטגוריה זו תכלול עיתונאים ישראלים הכותבים בשפות זרות. הוספתי את אמיל חביבי. אבירם 22:01, 28 בנובמבר 2006 (IST)

מצד שני, היו הרבה עיתונאים שכתבו בשפה העברית בחו"ל או בארץ טרם קום המדינה. אז אולי ניצור "קטגוריה:עיתונאים עבריים-ישראלים"? הצעות אחרות?

אני חושב בהמשך ליצור "קטגוריה:עיתונאי היישוב" עבור העיתונאים העבריים בארץ ישראל טרם קום המדינה. היא תהיה קבוצת-משנה ל-"קטגוריה:עיתונאים עבריים". שילוני 17:36, 15 בפברואר 2007 (IST)

בלגן[עריכת קוד מקור]

עברו 3 שנים מאז שהדיון הזה נפתח, והבלגן עדיין חוגג. עידושיחה 10:52, 9 ביוני 2009 (IDT)

אין כאן כל בלאגן. "עיתונאי עברי" הינו אדם העוסק כעיתונאי שכותב בעתון הנכתב בשפה העברית. "עיתונאי ישראלי" הינו אדם שעוסק כעיתונאי ובעל אזרחות ישראלית. לא כל העיתונאים העבריים הם עיתונאים ישראלים (ישנם עיתונאים שכתבו בעברית ומתו לפני קום המדינה, כמו גם עיתונאים שכותבים בעברית ואינם בעלי אזרחות ישראלית), ולא כל העיתונאים הישראלים הם עבריים (ישנם עיתונאים בעלי אזרחות ישראלית שכותבים בעיתונים הנכתבים בשפה זרה), כך שאין צורך לאחד בין הקטגוריות. Eyal27y - שיחה 19:38, 30 בספטמבר 2010 (IST)

עיתונאים ישראלים[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף ויקיפדיה:ספר אורחים

הי

לא מצאתי את העיתונאית שוש מולא ידיעות אחרונות. 25 שנים עובדת בעיתון ובעלת וותק של 35 שנות עיתונות Shoshmula (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

שלום שוש, הקטגוריה:עיתונאים ישראלים אינה מתיימרת להכיל את שמותיהם של כל העיתונאים הישראלים, אלא לאגד את הערכים הקיימים עליהם בויקיפדיה. הערך שוש מולא לא קיים כרגע, כי עדיין לא נכתב, ולכן גם אינו מופיע בקטגוריה. Liad Malone - שיחה 12:02, 20 באוגוסט 2020 (IDT)
- סוף העברה