שיחת תבנית:ארכיון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

יש לארכב הצבעות ע"י התבנית הזו. מכניסים את התבנית {{ארכיון|מידע= לתחילת הצבעה, ו-}} לסופה.

הצעה: לאחד עם התבנית ארכיון[עריכת קוד מקור]

אני מציע לאחד את התבנית הזו עם התבנית ארכיון, שכן הן אומרות אותו דבר ואין צורך בשתיהן. זאת ועוד, למה שם התבנית הזו הוא "ארכוב" ולא "ארכיון", כשהיא אומרת שהדף שבו היא מוכללת הוא דף ארכיון?

אגב, אני מציע לוותר על התבנית ארכיון ולשמר את התבנית הנוכחית (תחת שם ארכיון), שכן זו יותר רב שימושית ונראית יותר טוב. – rotemlissשיחה 10:44, 26 דצמבר 2005 (UTC)

אגב, ראו גם את הודעתו של Yonidebest במזנון על יצירת התבנית החדשה הזו, למידע נוסף. – rotemlissשיחה 10:46, 26 דצמבר 2005 (UTC)
במקור התכוונתי להשתמש במילה ארכיון אבל גיליתי שהמילה תפוסה ושמישהו משתמש בה עם עיצוב שונה ותוכן שונה ולמטרה קצת שונה. בעוד שהתבנית הנוכחית נועדה לארכוב בעיקר הצבעות מכול סוג שהוא, תבנית ארכיון נועדה לארכוב כל דף, ובעיקר דפי שיחה של משתמשים. התבנית הנוכחית צריכה להכיל את כל המידע שבדף, והתבנית האחרת צריך רק לשים בראש העמוד. בת'כלס אין לי בעיה לאחד: אם לא משתמשים בתבנית ארכיון אפשר למחוק אותו, להעביר באמצעות הלשונית העבר את התבנית הזו לשם, לשנות את הניסוח כך שתכלול כל סוג של דף ארכיון, לבקש מנדב להפעיל בוט שיחליף את כל תבניות הארכוב לתבנית החדשה ולבסןף למחוק את התבנית. השאלה היא, אם כך, האם עדיין עושים שימוש בתבנית ארכיון? Yonidebest Ω Talk 18:53, 26 דצמבר 2005 (UTC)
להלן הדפים המקשרים לתבנית ארכיון. תבנית:לאחד מקשרת לדף במסגרת הדוגמה, ויקיפדיה:מזנון/ארכיון 116 מקשר לתבנית במסגרת הודעתך, והדף הנוכחי מקשר כמובן לתבנית במסגרת הודעתי - כך שרק המשתמש Costello משתמש בתבנית ארכיון, בארכיון דפי השיחה שלו, מה שכמובן ניתן לשינוי. – rotemlissשיחה 14:09, 27 דצמבר 2005 (UTC)

ובכן, אאחד את התבניות אם אין התנגדות. – rotemlissשיחה 13:38, 28 דצמבר 2005 (UTC)

התבניות אוחדו. כעת אשמח אם מישהו יריץ בוט כדי לתקן את ההפנייה לתבניות. – rotemlissשיחה 08:56, 1 ינואר 2006 (UTC)

בקשר לבוט פנה בבקשה לנדב. גילגמש שיחה 09:00, 1 ינואר 2006 (UTC)

צריך לבדוק ולטפל ברשימת הההצבעות[עריכת קוד מקור]

בויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:דרוש מנהיג לדוגמא נראים רק המצביעים למחיקה ולא כל הדיון כרם יהושע 09:53, 6 ינואר 2006 (UTC)

פרמטר מידע[עריכת קוד מקור]

פרמטר מידע שבו מוכנס כל הדף המאורכב מיותר ומזיק. לא הגיוני להכניס את כל הדף לתוך פרמטר בתבנית, וזה גורם הרבה פעמים לקלקולים שדורשים לטרוח בחיפוש איזה פסיק מיותר (ממש כמו לשכוח ; באמצע קוד של תוכנת C). אני מציע שנוותר על השימוש בו ובמקום זאת:

  • השימוש הפשוט בתבנית ארכיון יהיה בצורה {{ארכיון}} בראש הדף - פשוט וקל.
  • טקסט ברירת המחדל במקרה שלא מוכנס פרמטר מידע יוחלף בהתאם מ"ראו גרסאות קודמות של דף זה." ל"ראו את המשך דף זה או הגרסאות הקודמות של הדף."
  • יוסף לתבנית id כלשהו ובאמצעות סקריפט נגדיר את הbackground של כל הדף שיש בו id כזה ככחול (וכך הרקע של ארכיון יהיה כחול גם ללא שימוש בתבנית מידע).

ערן 21:43, 22 במרץ 2007 (IST)

שימוש בתבנית[עריכת קוד מקור]

משיחת משתמש:Segal:

לארכיונים של דף שיחה אין דף שיחה משלהם, כך שאני אשאל אותך פה, למה? ‏Almighty ~ שיחה 00:07, 22 ביוני 2008 (IDT)

לא נהוג. ראה שיחה:ישראל/ארכיון 2 ושיחה:בנימין נתניהו/ארכיון 2 כדוגמה. איתי ° הקלפיות פתוחות-בואו להצביע 00:09, 22 ביוני 2008 (IDT)
מה? איפה זה נקבע? התבנית באה להבהיר למבקרים בדף שמדובר בארכיון ושאין לנהל דיונים נוספים שם, אלא בדף השיחה המעודכן. בברכה, ‏Almighty ~ שיחה 00:13, 22 ביוני 2008 (IDT)
קטונתי מלענות לך על השאלה הזאת. אני מניח שזה לא נקבע, אבל זה מה שנהוג. אם זה מטריד אותך, פנה בשאלה במקום המתאים, או שתפנה מלוח המודעות לדיון הקטן שהתחלנו כאן והוא כבר יועבר למקום המתאים. איתי ° הקלפיות פתוחות-בואו להצביע 00:18, 22 ביוני 2008 (IDT)
זה לא ממש מטריד אותי, רק רציתי לדעת מה גרם לך לבוא ולהוריד את התבנית. למרות שאני לא מבין מאיפה הגיע הנוהג הזה, שמבטל כליל חצי ממטרתה של התבנית. לפי דעתי אין צורך להדיין בעניין ואם מישהו רואה לנכון להשתמש בתבנית, אז שתשאר, כי בכל מקרה נזק היא לא תעשה (במיוחד אחרי ששיפרו את האופן השימוש בה). ברשותך אחזיר את התבנית. לילה טוב, ‏Almighty ~ שיחה 00:52, 22 ביוני 2008 (IDT)
יש משהו בדבריך, ואין בעיה מבחינתי. לילה טוב, איתי ° הקלפיות פתוחות-בואו להצביע 00:54, 22 ביוני 2008 (IDT)

פרמטר חדש[עריכת קוד מקור]

האם לא כדאי להוסיף פרמטר של ארכיון שיחת משתמש? תבנית נפרדת שנפתחה לכך נמחקה. לדעתי זה יהיה שימושי כדי להבהיר שזהו ארכיון של משתמש. ‏YHYH ~ שיחה 11:47, 13 באוגוסט 2008 (IDT)

שינויים בדפים מאורכבים[עריכת קוד מקור]

האם שינויים בדפים עם תבנית זו, או דומה לה, מנוטרים בצורה כלשהי/מסומנים בצבע אדום ביומן השינויים? האם דפים אלה אסורים לעריכה בידי אנונימיים? אם לא, אז לדעתי צריך.--גמדקנאי - שיחה 23:36, 24 ביולי 2011 (IDT)