שיחת תבנית:לא הובהרה חשיבות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

כמה הערות[עריכת קוד מקור]

תודה על התבנית החשובה, כמה הערות:

  1. כדי לא להכביד את הרגולציה, מציע לחייב הנחתה רק כאשר בתום שבוע דיונים, דף השיחה ריק, כלומר אין שום הודעה בדף השיחה.
  2. התבנית נועדה בעיקר למשתמשים שירצו בעתיד לשחזר את הערך, לפיכך מציע להפנות ממנה, רצוי עם הסבר קצר, לדף המדיניות הרלוונטית המסביר את התהליך.
  3. סמנטיקה - בהתאם לשינויים שעברו במלל בתבנית החשיבות, לדעתי גם כאן יש לרשום "לא עומד בקריטריונים להיכלל בוויקיפדיה".
  4. תאריך - היות שלתאריך יש משמעות אופרטיבית לגבי מועד פתיחת דיון השחזור, עדיף לכלול גם את התאריך בתבנית.

שוב תודה, אמירושיחה 10:35, 23 באוקטובר 2019 (IDT)

  1. כמובן התבנית נזקקת ביותר כאשר לא היה כלל דיון בדף השיחה. אולם חבל שלא להניח אותה גם כאשר היה דיון. לא "חובה" אלא פשוט כדי שהשימוש בה והתיעוד בדף השיחה יהיה אחיד (לפחות מעכשיו והלאה). כיוון ש-Lostam אמר שאין לו בעיה להתחיל להשתמש בה באופן שוטף, אני מקווה שזה לא יגרום לטרחת יתר.
  2. אפשר כמובן לשפר ולקשר בתבנית גם למדיניות השחזור (אם כי הקישור הקיים למדיניות המחיקה כולל בתוכו גם הסבר מדוע נמחק הערך וגם הסבר על שחזור).
  3. מוזמן בהחלט לשפר ניסוחים.
  4. אכן, יש תמיכה בתאריך כפרמטר (אופציונאלי) גם כפרמטר ללא שם וגם עם שימוש ב-|תאריך=, בדומה לנעשה בתבנית {{הועמד למחיקה}} - ראה דוגמת שימוש בדף התבנית.
תודה, Dovno - שיחה 10:43, 23 באוקטובר 2019 (IDT)

נוסח[עריכת קוד מקור]

אני מציע להוסיף לתבנית משפט הבהרה נוסף, בסגנון: "אין ליצור מחדש ערך זה, אלא על פי מדיניות ויקיפדיה לשחזור ערכים שנמחקו. למידע נוסף, ראו כאן". מתייג את Lostam ואת Dovno. יוניון ג'ק - שיחה 03:15, 24 באוקטובר 2019 (IDT)

עדכנתי. מוזמנים להמשיך לשפר. Dovno - שיחה 09:55, 24 באוקטובר 2019 (IDT)

בעיה בתצוגת ניידים[עריכת קוד מקור]

בתצוגת ניידים התבנית מוצגת באופן חלקי. אמירושיחה 14:19, 24 באוקטובר 2019 (IDT)

אכן. נראה שזה בשל תבנית {{תיבה}} הגנרית בה נעשה שימוש בפנים. קיפודנחש, אולי לך יש מושג אם יש מה לעשות במקרה זה? אני רואה שבמקרה של תבנית {{בעבודה}}, למשל, הטקסט כן מוצג בניידים (עם כפתור "מידע נוסף" כדי לראות את הטקסט הקטוע). Dovno - שיחה 13:05, 12 בנובמבר 2019 (IST)

הכללת ערכים אוטומטית[עריכת קוד מקור]

ראו קטגוריה:ויקיפדיה: ערכים שחשיבותם האנציקלופדית לא הובהרה המכילה את כל דפי השיחה של הערכים עם התבנית. משתמש:Lostam לידיעתך. בורה בורה - שיחה 20:39, 24 באוקטובר 2019 (IDT)

מה דין התבנית בערך ששוחזר[עריכת קוד מקור]

אם ערך שנמחק משוחזר אחר כך בשלב כלשהו, האם יש להסיר את התבנית? בברכה, גיברס - שיחה 21:12, 24 באוקטובר 2019 (IDT)

לדעתי כן, כבר לא יהיה בה טעם. אמירושיחה 21:54, 24 באוקטובר 2019 (IDT)
שאלה טובה. אנחנו משאירים תבניות בראש דף שיחה להצבעות מחיקה בעבר, גם אם הערך שוחזר לאחר מכן (אפילו ללא הצבעת שחזור, למשל: שיחה:פיפה מידלטון), כי זה חלק מתיעוד ההיסטוריה של הערך. אז לדעתי הכי מסודר יהיה להשאיר גם תבנית זו (בדומה לתבנית "נמחק בעקבות הצבעה"). Dovno - שיחה 07:54, 25 באוקטובר 2019 (IDT)
התבנית נשארת ובמידה והיה שחזור בהצבעה, תופיע תחתיה תבנית נוספת המציינת שהערך שוחזר. תבניות כפולות קיימות בהרבה ערכים. בורה בורה - שיחה 20:53, 25 באוקטובר 2019 (IDT)