שיחת תבנית:נבחרת ברזיל בקופה אמריקה 2004

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

מה חשיבות תבנית הניווט, כשלאחר הסרת הקישורים לוויקיאינגליש תהיה ברובה אדומה? איתי ° הקלפיות פתוחות-בואו להצביע 17:31, 27 במאי 2008 (IDT)

אני ניסיתי להסיר את הקישורים לוויקי אנגלית עד שנכנעתי בלנסות לנחש איך סביר שנקרא לערכים. בכל אופן, חשיבותה העקרונית של התבנית ברורה לי, כמו חשיבותן של תבניות זהות בכדורסל ובכדורגל עבור נבחרות חשובות אחרות במפעלים חשובים אחרים. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 22:35, 27 במאי 2008 (IDT)
היא מאבדת את תכלית הניווט כשרוב הערכים אדומים. איתי ° הקלפיות פתוחות-בואו להצביע 23:37, 27 במאי 2008 (IDT)
התבניות האלה בלתי נסבלות, למשל בערך קרלוס אלברטו פריירה. הן מנציחות בתבנית מעמיסה שאינה נחוצה (תבנית ניווט בין שחקנים ששיחקו באופן די אקראי באותה קבוצה בעונה מסוימת) מידע שראוי לו שיופיע בערך במלים, ותו לא. זהר, מכיוון שאתה באופן עקבי לא מנמק את החשיבות של התבניות האלה (ובמקום זאת "מנמק" את חשיבותן בקיומן של תבניות דומות), אני מציע שתציע מקום בו ינוהל דיון כולל בעניין. ירוןשיחה 15:36, 28 במאי 2008 (IDT)
מה זאת אומרת באופן עקבי? זאת הפעם השנייה שהשתתפתי בדיון שכזה על תבניות שכאלו. גם בדיון הקודם הבעתי דעתי שאני לא רואה כל חשיבות עקרונית בתבנית, אבל אם אנו כן מקבלים את חשיבותן של תבניות אחרות זהות לזו - הרי שמחיקתה תגרום לחוסר אחידות (פחות בעייתי) ולהטייה של ממש (יותר בעייתי). צריך לעשות דיון רחב מאוד על כל נושא ערכי הספורט והנלווים לו, החל בעונת הכדורגל 2007/08 שעתה צץ משום מקום, דרך ערכי הקבוצות, עבור בערכי השחקנים וכלה בתבניות. אבל ללכת לתבנית מסוימת ולמחוק רק אותה - זה כבר נזק.
איפה לקיים הדיון? בארגז חול ואז להעלות הצעה מסודרת לפרלמנט, בסגנון הקווים המנחים ליצירת ערכי אישים. אצלי יש דף שעוסק בשאלה כיצד צריכים להראות הערכים ומה הם צריכים לכלול - אפשר בו ואפשר במקום אחר. אפשר גם ישר למזנון, אבל בלי הצעה מסודרת עם דיון מקדים אני לא בטוח שתגיע רחוק. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 19:58, 28 במאי 2008 (IDT)
אין בדעתי לכתוב "חוקה" עבור ערכי הספורט. ענייני (הרגעי?) הוא בתבניות האלה. האם צריך ללכת לפרלמנט על התבניות האלה? ירוןשיחה 20:01, 28 במאי 2008 (IDT)
לא צריך לכתוב חוקה, אבל הכל קשור זה בזה. ביקשת את דעתי וזו דעתי לגבי מה שיש לעשותו. עוד לדעתי - אין למחוק תבנית אחת מני רבות, מאותן סיבות שמניתי לעיל. אם כל רצונך הוא לקיים דיון כללי על התבניות - שים חשיבות על כולן והפנה לדיון מרוכז אחד או, לחילופין - פתח דיון במזנון ובמידת הצורך הצבעת מחיקה מאוחדת. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 20:24, 28 במאי 2008 (IDT)