תבנית:צילום מסך חופשי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

{| class="licensetpl" cellspacing="8" cellpadding="0" style="width:100%; clear:both; margin:0.5em auto; background-color:#e8f8e8; border:2px solid #80d080;"

|- | צילום מסך זה אינו מכיל פריטים המוגנים בזכויות יוצרים, או שיוצרם שחררם תחת רישיון חופשי (יש לציין מתחת להודעה זו את הרישיון החופשי). ניתן להשתמש בצילום מסך זו בחופשיות בהתאם לרישיון. הסבר נוסף (באנגלית) בוויקישיתוף בדף זה.

רישיון תוכנה חופשית: ראו למטה

הערה: אם יש בצילום המסך פרטים שאינם תוצר ישיר של קוד התכנה, כגון טקסט או גרפיקה שאינם חלק מהתכנה עצמה, חובה לציין רישיון לפרטים אלו בנפרד.

העברה לוויקישיתוף תמונה זו סומנה כתמונה חופשית המועמדת להעברה לוויקישיתוף. שם תמונה זו תוכל לשמש מיזמים נוספים, בעברית ובשפות אחרות. לפני העברה יש לוודא שהתמונה אינה חסרה אישור OTRS, וכי כל הפרטים מופיעים בה. כמו כן, יש לוודא שלא מדובר בתמונה שאמורה להיות בשימוש הוגן, והועלתה בטעות ברישיון חופשי. אין להעביר לוויקישיתוף אם חסר מקור, אין אישור OTRS או שהתמונה איננה ברישיון חופשי.

ניתן להעביר את התמונה לוויקישיתוף באמצעות כלי בשרת הכלים. אם תמונה זו תועבר לוויקישיתוף, יש לסמן אותה באמצעות התבנית {{גם בוויקישיתוף}} על מנת שתוסר מוויקיפדיה. טיפים בהעברה לוויקישתוף

|}


תבנית בוויקישיתוף: commons:Template:Free_screenshot.

אין תיאור.

פרמטרים של תבניות

התבנית הזאת מעדיפה עיצוב פרמטרים בשורה אחת.

פרמטרתיאורסוגמצב
11

אין תיאור

בלתי־ידועלא דרוש
templatetemplate

אין תיאור

בלתי־ידועלא דרוש
licenselicense

אין תיאור

בלתי־ידועלא דרוש
NoCategoryNoCategory

אין תיאור

בלתי־ידועלא דרוש