לדלג לתוכן

NXT TakeOver: Toronto (2016)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
NXT TakeOver: Toronto (2016)

הלוגו הרשמי של האירוע
מידע
ארגון WWE
מותג NXT
תאריך 19 בנובמבר 2016
עיר טורונטו, אונטריו, קנדה
אולם סקוטיה-בנק ארנה
מספר צופים 12,649
סדרת אירועי שלם וצפה של ה-WWE
גיהנום בכלוב :NXT TakeOver
(2016) Toronto
סדרת ההישרדות
סדרת אירועי NXT TakeOver
Brooklyn II :NXT TakeOver
(2016) Toronto
San Antonio
סדרת אירועי NXT TakeOver: Toronto
ראשון :NXT TakeOver
(2016) Toronto
2019

(2016) NXT TakeOver: Toronto היה אחד מאירועי השלם וצפה של ארגון ההיאבקות האמריקאי, ה-WWE, השייך לארגון הפיתוח שלהם, NXT. כמו כן, האירוע שודר בערוץ של ה-WWE Network. האירוע נערך ב-19 בנובמבר 2016, באולם סקוטיה-בנק ארנה שבטורונטו, אונטריו, קנדה וכלל קרבות בין המתאבקים של המותג NXT עקב העלילות, שנבעו ביניהן במהלך התקופה עד לקיום האירוע.[1] האירוע היה האירוע ה-12 בסדרת אירועי NXT TakeOver.

חמישה קרבות התנהלו באירוע. בקרב המרכזי, סמואה ג'ו ניצח את שינסקה נקאמורה וזכה באליפות ה-NXT. בעקבות זאת, הוא הפך למתאבק הראשון שמחזיק בתואר זה פעמיים. עוד ברשימת הקרבות, אסקה ניצחה את מיקי ג'יימס בהכנעה ושמרה על אליפות הנשים של NXT; קרב זה סימן את החזרה של ג'יימס ל-WWE בלילה חד פעמי ב-NXT,‏ DIY (ג'וני גרגאנו ותומאסו צ'אמפה) ניצחו את הריבייבל (דאש ויילדר וסקוט דוסון) בקרב 2 מתוך 3 הכרעות וזכו באליפות הזוגות של NXT, ו-The Authors of Pain (אקאם ורזאר) זכו בגביע טורניר הזוגות לזכר דאסטי רודס.

עלילות[עריכת קוד מקור | עריכה]

האירוע כלל קרבות שנבעו מעלילות מתוסרטות שהתקיימו במהלך התוכנית של NXT. סדרת אירועי NXT TakeOver החלה ב-29 במאי 2014, כחלק מאירועי השלם וצפה של NXT, המשמשת כליגת הפיתוח של ה-WWE, כשערכה את האירוע השני שלה שהועבר בערוץ ה-WWE Network תחת השם NXT TakeOver. בחודשים שלאחר מכן, הביטוי "TakeOver" הפך למותג המייצג את כל אירועי השלם וצפה של NXT. האירוע היה אירוע השלם וצפה הרביעי של NXT בשנת 2016.

ב-28 בספטמבר בפרק של התוכנית NXT, הג'נרל מנג'ר של NXT, ויליאם ריגל, הודיע על קיום המהדורה השנייה בסדרת טורניר הזוגות לזכר דאסטי רודס, כאשר הגמר יוכרע באירוע NXT TakeOver: Toronto. הטורניר החל ב-5 באוקטובר בפרק של התוכנית NXT. הזוגות שהעפילו לגמר היו The Authors of Pain (אקאם ורזאר) ו-TM-61 (ניק מילר ושיין ת'ורן).

אירוע[עריכת קוד מקור | עריכה]

אישיויות אחרות על המסך
תפקיד: שם:
צוות השידור טום פיליפס
קורי גרייבס
כרוז מייק רום
שופטים דנילו אנפיביו
דרייק וורץ
אדי אורנגו
פאנל לפני האירוע צ'ארלי קארוסו
ליטה
מאורו רנאלו

קרבות מקדימים[עריכת קוד מקור | עריכה]

האירוע נפתח עם קרב יחידים בין בובי רוד לטיי דילינג'ר. בסיום, רוד ביצע על דילינג'ר את מהלך הסיום שלו, הגלוריוס DDT כדי לנצח בקרב.

לאחר מכן, The Authors of Pain (אקאם ורזאר) התמודדו מול TM-61 (ניק מילר ושיין ת'ורן) בקרב הגמר של טורניר הזוגות לזכר דאסטי רודס כאשר המנג'ר של AOP, פול אלרינג, נכלא בכלוב מעל הזירה. בסיום, AOP ביצעו על ת'ורן את מהלך הסיום המשותף שלהם, "הפרק האחרון", ובכך ניצחו בקרב וכתוצאה מכך זכו בגביע הזוגות לזכר דאסטי רודס.

בקרב השלישי, הריבייבל (דאש ויילדר וסקוט דוסון) הגנו על אליפות הזוגות של NXT נגד DIY (ג'וני גרגאנו ותומאסו צ'אמפה) בקרב 2 מתוך 3 הכרעות. הריבייבל השיגו את ההכרעה הראשונה בקרב לאחר שביצעו על גרגאנו את מהלך הסיום שלהם, ה-Shatter Machine. מנגד, DIY איזנו את התוצאה לאחר שהם ביצעו על דוסון את מהלך ה-Running Knee/סופרקיק המשותף שלהם וכתוצאה מכך השיגו את ההכרעה השנייה. DIY ניצחו בהכרעה השלישית לאחר שויילדר נכנע למהלך ההכנעה של גרגאנו, הגרגאנו אסקייפ, ודוסון נכנע למהלך הבריח של צ'אמפה, בו זמנית, מה שהוביל לניצחון של DIY בקרב וזכייה שלהם בחגורות האליפות.

בקרב הלפני אחרון, אסקה הגנה על אליפות הנשים של NXT נגד מיקי ג'יימס. במהלך הקרב, ג'יימס ביצעה על אסקה את מהלך ה"מיק קיק", אך אסקה הניחה את רגלה על החבל התחתון, מה שגרם להפסקת ניסיון ההצמדה. מנגד, אסקה ביצעה על ג'יימס את מהלך ההכנעה שלה, האסקה לוק, שלא הותיר לג'יימס דבר מלבד להיכנע, מה שהקנה לאסקה הגנה מוצלחת על התואר.

הקרב המרכזי[עריכת קוד מקור | עריכה]

הקרב המרכזי של הערב הפגיש את אלוף ה-NXT, שינסקה נקאמורה, שהגן על תואר האליפות נגד סמואה ג'ו. במהלך הקרב, ג'ו ניסה לבצע את מהלך המאסל באסטר, אך נקאמורה התחמק מכך וביצע במקום את מהלך הסיום שלו, הקינשאסה, שלא הספיק לו כדי להצמיד את ג'ו לספירת שלוש מלאה. נקאמורה ניסה לבצע על ג'ו את מהלך זה פעם נוספת, אך הפעם ג'ו הצליח להתחמק מכך ולבצע את מהלך ההכנעה שלו, הקוקינה קלאץ'. נקאמורה ניסה להימלט מהמלך, אך ג'ו ביצע עליו את מהלכי הג'רמן סופלקס, דרגון סופלקס והאקס-פלקס, שלא הספיקו לו כדי להשיג את הניצחון בקרב. כשנקאמורה הצליח בביצוע מהלך הקינשאסה בפעם השנייה, ג'ו היה חכם מספיק, נמלט מהזירה ובכך מנע ניסיון הצמדה. נקאמורה לא ויתר והמשיך אל עבר ביצוע מהלך הקינשאסה בפעם השלישית, מנגד, ג'ו בלם זאת בעזרת מכה מתחת לחגורה ובעזרת ביצוע מהלך הסייד סלאם על מדרגות הזירה. אז, ג'ו ביצע על נקאמורה את מהלך המאסל באסטר ולאחר מכן הצמיד אותו לניצחון, שהקנה לו זכייה שנייה בתואר.

תוצאה לאורך זמן[עריכת קוד מקור | עריכה]

שבועיים לאחר האירוע, ב-3 בדצמבר, שינסקה נקאמורה ניצח את סמואה ג'ו והשיב אליו את אליפות ה-NXT לאחר קיום קרב ביניהם, שנערך באוסקה, יפן.[2]

ב-29 בדצמבר, האתר הרשמי של ה-WWE העניק לקרב בין הריבייבל ל-DIY את תואר "קרב השנה של ה-WWE".[3]

ב-17 בינואר 2017, מיקי ג'יימס חזרה לרוסטר הראשי לראשונה מזה שבע שנים. היא חזרה ל-סמאקדאון לייב בתור הדמות הרעה לאחר שעזרה לאלכסה בליס להגן בהצלחה על אליפות הנשים של סמאקדאון נגד בקי לינץ' במסגרת קרב הכלוב שהתקיים ביניהם. כמו כן, היא חשפה את עצמה כמי שעטתה את מסכת ה"לה לוצ'דורה".

תוצאות[עריכת קוד מקור | עריכה]

מס' תוצאות התניות זמן
1 בובי רוד ניצח את טיי דילינג'ר קרב יחידים[4] 16:28
2 The Authors of Pain (אקאם ורזאר) ניצחו את TM-61 (ניק מילר ושיין ת'ורן) קרב זוגות על גביע טורניר הזוגות לזכר דאסטי רודס כאשר פול אלרינג, נכלא בכלוב מעל הזירה[5] 08:20
3 DIY (ג'וני גרגאנו ותומאסו צ'אמפה) ניצחו את הריבייבל (דאש ויילדר וסקוט דוסון) (א) בתוצאה 2–1 קרב 2 מתוך 3 הכרעות על אליפות הזוגות של NXT[6] 22:18
4 אסקה (א) ניצחה את מיקי ג'יימס בהכנעה קרב יחידים על אליפות הנשים של NXT[7] 13:07
5 סמואה ג'ו ניצח את שינסקה נקאמורה (א) קרב יחידים על אליפות ה-NXT[8] 20:12
(א) - מתייחס למתאבק/מתאבקים שהגיעו לקרב כאלוף/אלופים

טורניר הזוגות לזכר דאסטי רודס לשנת 2016[עריכת קוד מקור | עריכה]

שמינית גמר
NXT
(5 באוקטובר)
רבע גמר
NXT/Live Events
(2 בנובמבר)
חצי גמר
Live Event
(7 בנובמבר)
גמר
NXT TakeOver: Toronto
(19 בנובמבר)
                           
           
 TM-61 (ניק מילר ושיין ת'ורן)  הצמדה
 רידיק מוס וטינו סבטלי  09:08  
 TM-61  הצמדה
   אוסטין אריס ורודריק סטרונג  08:07  
 אוסטין אריס ורודריק סטרונג  הצמדה
 הווי משינרי (אוטיס דוזוביץ' וטאקר נייט)  05:13  
 TM-61  הצמדה
   SAnitY  05:42  
 קוטה איבושי ו-TJ פרקינס  הכנעה
 לינסה דוראדו ומוסטפא עלי  09:07  
 קוטה איבושי ו-TJ פרקינס  הצמדה
   SAnitY  09:45  
 בובי רוד וטיי דילינג'ר  הצמדה
 SAnitY (אלכסנדר וולף וסוייר פלטון)  01:59  
 TM-61  הצמדה
   The Authors of Pain  08:20
 The Authors of Pain (אקאם ורזאר)  הצמדה
 הבוליווד בויז (גארב והארב שירה)    
 The Authors of Pain  הצמדה
   נו ויי חוסה וריץ' סוואן  07:16  
 נו ויי חוסה וריץ' סוואן  הצמדה
 דרו גולאק וטוני ניס  07:20  
 The Authors of Pain  הצמדה
   DIY  10:26  
 הריבייבל (סקוט דוסון ודאש ויילדר)  הצמדה
 אנדרדה אלמאס וסדריק אלכסנדר    
 הריבייבל  פרישה מהקרב
   DIY    
 DIY (ג'וני גרגאנו ותומאסו צ'אמפה)  הצמדה
 הו הו לן וטיאן בינג  04:14  

ראו גם[עריכת קוד מקור | עריכה]

  • NXT - ליגת הפיתוח של ה-WWE

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]