תבנית:רכבת ישראל קו ירוק עלה – הבדלי גרסאות
תוכן שנמחק תוכן שנוסף
אין תקציר עריכה |
הקו הזה הוא הקו הראשי של רכבת ישראל, אבל הוא ממשיך בעצם עד למפעלים בנגב. לא צריך לתת שם בכוח... |
||
שורה 2: | שורה 2: | ||
|- |
|- |
||
| bgcolor=#00cc66 width="5%" | |
| bgcolor=#00cc66 width="5%" | |
||
| '''קו הרכבת [[תחנת הרכבת באר שבע – מרכז|באר שבע]] — [[תחנת הרכבת נהריה|נהריה]] |
| '''קו הרכבת [[תחנת הרכבת באר שבע – מרכז|באר שבע]] — [[תחנת הרכבת נהריה|נהריה]]''' {{ש}} [[תחנת הרכבת באר שבע – מרכז|באר שבע – מרכז]] • [[תחנת הרכבת באר שבע – צפון / אוניברסיטה|באר שבע – צפון / אוניברסיטה]] • [[תחנת הרכבת להבים – רהט|להבים – רהט]] • [[תחנת הרכבת קריית גת|קריית גת]] • [[תחנת הרכבת קריית מלאכי – יואב|קריית מלאכי – יואב]] • [[תחנת הרכבת מזכרת בתיה|מזכרת בתיה]] • [[תחנת הרכבת רמלה|רמלה]] • [[תחנת הרכבת לוד|לוד]] • [[תחנת הרכבת תל אביב – ההגנה|תל אביב – ההגנה]] • [[תחנת הרכבת תל אביב – השלום|תל אביב – השלום]] • [[תחנת הרכבת תל אביב – סבידור מרכז|תל אביב – סבידור מרכז]] • [[תחנת הרכבת תל אביב – אוניברסיטה|תל אביב – אוניברסיטה]] • [[תחנת הרכבת הרצליה|הרצליה]] • [[תחנת הרכבת חיפה חוף הכרמל|חיפה – חוף הכרמל]] • [[תחנת הרכבת חיפה בת גלים|חיפה – בת גלים]] • [[תחנת הרכבת חיפה מרכז|חיפה מרכז – השמונה]] • [[תחנת הרכבת מרכזית המפרץ|מרכזית המפרץ]] • [[תחנת הרכבת קריית מוצקין|קריית מוצקין]] • [[תחנת הרכבת עכו|עכו]] • [[תחנת הרכבת נהריה|נהריה]] |
||
| bgcolor=#00cc66 width="5%" | |
| bgcolor=#00cc66 width="5%" | |
גרסה מ־23:14, 2 בינואר 2022
קו הרכבת באר שבע — נהריה באר שבע – מרכז • באר שבע – צפון / אוניברסיטה • להבים – רהט • קריית גת • קריית מלאכי – יואב • מזכרת בתיה • רמלה • לוד • תל אביב – ההגנה • תל אביב – השלום • תל אביב – סבידור מרכז • תל אביב – אוניברסיטה • הרצליה • חיפה – חוף הכרמל • חיפה – בת גלים • חיפה מרכז – השמונה • מרכזית המפרץ • קריית מוצקין • עכו • נהריה |