מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
מסוף קדמה הוא מסוף אוטובוסים בעיר רמת השרון, מהמסוף יוצאים קווי אוטובוס עירוניים לערי השרון ותל אביב-יפו וכן קו אוטובוס אשר פועל בשבת.
קו
|
מפעילה
|
מסלול
|
הערות נוספות
|
1
|
מטרופולין
|
מסוף קדמה - יוספטל - מורשה - נוה מגן - אוסישקין - קריית יערים - מרכז מסחרי - אלון - אוסישקין - נוה מגן - מורשה - יוספטל - מסוף קדמה
|
♿🔄
|
8
|
מסוף קדמה - יוספטל - מורשה - נוה מגן - אוסישקין - מחנה גלילות - סינמה סיטי
|
♿
|
21
|
מסוף קדמה - נוה מגן - צומת הכפר הירוק - תל אביב-יפו, בית עלמין קריית שאול - עבר הירקון - רמת החייל - רכבת בני ברק - רמת גן, קניון איילון - אבא הלל שיכון ותיקים - תל אביב, פנקס - אבן גבירול - כיכר רבין - יהודה הלוי - מסוף כרמלית
|
♿
|
24
|
מסוף קדמה - מורשה - נוה מגן - אוסישקין - סוקולוב - צומת הכפר הירוק - תל אביב-יפו, בית עלמין קריית שאול - עבר הירקון - אוניברסיטה - סמינר הקיבוצים - יהודה המכבי - כיכר מילאנו - אבן גבירול - המלך ג'ורג' - אלנבי - מגדל השלום - כרמלית
|
♿
|
27
|
מסוף קדמה - נוה מגן - מרכז מסחרי - הרצליה, בן-גוריון - הרב קוק - קניון שבעת הכוכבים - רכבת הרצליה - הרצליה פיתוח - קניון ארנה - מרינה הרצליה
|
♿
|
32
|
מסוף קדמה - מורשה - נוה מגן - אוסישקין - מרכז מסחרי - הרצליה, בן-גוריון - הרב קוק - קניון לב העיר - דרך ירושלים - רעננה, בית לוינשטין - אחוזה - כפר סבא, טשרניחובסקי - בית חולים מאיר - בית ברל
|
♿
|
532
|
מסוף קדמה - מורשה - נוה מגן - מחלף הכפר הירוק - מחלף גלילות - תל אביב-יפו, דרך נמיר - תחנת רכבת סבידור מרכז - דרך בגין - תחנה מרכזית חדשה
|
|
619
|
מסוף קדמה - נוה מגן - מרכז מסחרי - הרצליה, בן-גוריון - הרב קוק - קניון שבעת הכוכבים - המרכז הבינתחומי - כפר שמריהו - מחלף נוף ים - נתניה
|
|
706
|
נעים בסופ"ש
|
מסוף קדמה - קריית שאול - נווה רסקו - צומת הכפר הירוק - תל אביב-יפו, בית עלמין קריית שאול - מחלף קק"ל - אוניברסיטה - קניון רמת אביב - רמת אביב - כיכר המדינה - בית חולים איכילוב - כיכר רבין - הבימה - רוטשילד - מגדל השלום - כיכר השעון - נמל יפו
|
פעיל בשבת
|