שיחת משתמש:Neukoln

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף משתמש:Neukoln)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ארכיונים
 •  א  •  ב  •  ג  •  ד  •  ה  •  ו  • 
Roxy Paine - Inversion 02.jpg
ברוכים הבאים לדף השיחה שלי

כדי לפתוח דיון חדש אפשר ללחוץ כאן או על כפתור "פסקה חדשה" שלמעלה.

התפתחות בהצבעה שלקחת בה חלק[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום,

לקחת חלק בהצבעה אודות מחיקת הערך "משפריצות". ראה בבקשה את השינוי המהותי שחל בנסיבות המקרה בויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:משפריצות#סגירת ההצבעה?. אם אתה מסכים עם סיום ההצבעה תגיב שם בבקשה. גילגמש שיחה 15:05, 3 במרץ 2014 (IST)

תל יצחק[עריכת קוד מקור | עריכה]

- הועבר לשיחה:תל יצחק#התמונה

בהלה אדומה-הפחדה אדומה[עריכת קוד מקור | עריכה]

פחות עקרוני לי איך זה נקרא - העיקר שמישהו יכתוב את זה, ואתה יודע איך אומרים, המתחיל מלאכה... קריצה גארפילד - שיחה 11:59, 7 במרץ 2014 (IST)

שיניתי כי זה התרגום המקובל ומוכר יותר (ע"ע גוגל בוקס). זה ערך חשוב שדורש השקעה רבה ועיון מעמיק במקורות נוספים, דבר שאין לי זמן עבורו. מסוג הערכים בהם אעדיף הישארות בלי ערך על פני העלאת משהו חצי אפוי. נויקלן 12:14, 7 במרץ 2014 (IST)

לשכתוב[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום רב. בתאריך 31 באוקטובר 2012 ביקשת לשכתב את הערך הענקים וילדי השמש, קראתי שוב את הספר ותיקנתי ככל יכולתי. התוכל גם אתה לתקן ככל יכולתך, על מנת להסיר את בקשת השכתוב. בברכה, Rafael Guri שיחה 13:24, 18 במרץ 2014 (IST)

רפאל שלום, כבר היינו בסיפור הזה, לא אני ביקשתי את שכתוב הערך, אף על פי שהסכמתי עם הקביעה. נערת היו-יו (נויקלן) 13:26, 18 במרץ 2014 (IST)
שלום רב. תן בבקשה דוגמה למשפט שיש לשכתב. בברכה, Rafael Guri שיחה 13:31, 18 במרץ 2014 (IST)
אשוב על דברי מ-28 ביולי 2013: "דעתי היא שתיאור העלילה הנוכחי לוקה בחסר ועוסק יותר בפרשנותה - זה המצב עם תבנית או בלעדיה". מאז הערך לא עבר עריכה מלבד הוספת קישור חיצוני. משפט: "ספר הנוגע בצד האמיתי של הדמויות, מבלי להסתתר מאחורי מסכי התיאטרון, שבתוכם הם חיים. ספר מחובר לחיי היומיום בארץ הכאובה הזו" - מתאים לביקורת ספרים כלשהי ולא צריך להופיע בערך. הייתה לי כוונה טובה כשניסיתי לפרט בזמנו את מגרעות הערך, ואף רציתי לתקנו בעצמי, אך כשלתי. באמת שאין לי עוד מה לתרום לדיון על הערך הזה. נערת היו-יו (נויקלן) 14:14, 18 במרץ 2014 (IST)
תודה. האמת שקראתי שוב את הערך, פרט למשפט שציינת למעלה שנראה קצת מסורבל (לא הרבה, וכלל לא נראה כביקורת ספרים לעניות דעתי). אינני רואה היכן ניתן לתקן עוד. האם תסכים לקרוא ולומר לי? איך אתה מציע לתקן את המשפט הזה? את הערך כולו? בברכה, Rafael Guri שיחה 23:29, 18 במרץ 2014 (IST)
כאמור, אני חושב שהבעיה היא בעיקר תוכנית. מכיוון שכשלתי בצליחת הספר אני לא יודע איך אוכל לסייע בתיקונו. על המשפט המדובר הייתי מוותר כולו, או מעביר אותו לפסקת ביקורת היה ועומד מאחוריו מקור ברור. נערת היו-יו (נויקלן) 00:06, 19 במרץ 2014 (IST)
תודה. המשפט הוסר. מה עכשיו אתה המציע? בברכה, Rafael Guri שיחה 04:18, 19 במרץ 2014 (IST)
אם קראת שוב את הספר אז אולי כדאי שתנסה לכתוב מחדש, בדף נפרד, את עלילתו. אין לי רעיונות נוספים. נערת היו-יו (נויקלן) 02:13, 22 במרץ 2014 (IST)

בהמשך לפנייתך[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום Neukoln,

בהמשך לפנייתך אני שוקל להציע רף פעילות מינימלי למפעילי מערכת (אחרי שהקהילה תרגע קצת מהדיון על עריכה בתשלום ותהיה פנויה לדיון אחר). המקרה של עמיחי ישמש בשבילי כבוחן לקהילה לגבי קבלה אפשרית של נוהל כזה. את דעתי בנושא כתבתי בדיון ובדף שיחתו של עמיחי. גילגמש שיחה 09:10, 23 במרץ 2014 (IST)

מה הכיוון? ר"ל כיצד ינומקו מספרים כאלו ולא אחרים בתור הרף? ראה גם את דבריו של דניאל בסוף הדיון הקודם, סביר להניח שדברים מעין אלו יעלו גם בדיון כללי על הנושא. שאלה מעניינת נוספת היא שאלת התקדים: האם יש תקדים לכך במיזמים אחרים? נויקלן 11:24, 23 במרץ 2014 (IST)
לגבי התקדים אני ממש לא יודע. אני מבין רק אנגלית ורוסית ברמה מספקת כדי שאוכל להבין את הטקסט ללא מכונת תרגום. אני לא פעיל בשתי הוויקיפדיות האלה, אז אני לא יודע אם יש תקדימים או אין. זה גם פחות חשוב לי, בסך הכל הנהלים נקבעים באופן מקומי. לגבי הרף המספרי, טרם חשבתי על זה. אני מניח שמשהו כמו זכות הצבעה - 100 פעולות מפעיל (מחיקה, הגנה וחסימה) בשלושה חודשים (400 פעולות בשנה) הם מספר מינימלי סביר, אבל אפשר לחשוב על משהו אחר. לגבי דברים ספציפיים טרם קראתי את דבריו. אראה גם לאן נושבת הרוח בדיון הנוכחי. באופן כללי, הדבר די מציק לי. אמנם נכון שהחסימה האחרונה היא זאת שהקפיצה אותי כי פתאום מפעילים שבלאו הכי לא עושים הרבה עוד באים ומתערבים זה נראה לי לא תקין. אתן לקהילה חופש מהצבעות כאלה במשך חודשיים - שלושה כדי שהכל ירגע. בלאו הכי צפויה לנו הצבעה על עריכה בתשלום וזה יקח לפי דעתי עוד משהו כמו עשרה ימים - שבועיים עד שהכל ירגע. בינתיים אשתדל להרחיב את הערך שלי על הפלישה של אלכס לאימפריה הפרסית. גילגמש שיחה 11:36, 23 במרץ 2014 (IST)
הוספתי לאחר התנגשות עריכה - :::נכון שהם נקבעים באופן מקומי, אבל שווה בירור לדיון יעיל יותר. בכלל, להגיע למזנון עם הצעות קונקרטיות ומנומקות (לא רק נימוק כללי, אלא נימוק לסעיף) מעלה את הסיכוי שיצא מהדיון משהו. בגדול, דניאל אמר שם שהנושא יהיה שנוי במחלוקת מכדי להגיע לתוצאה כלשהי, אבל שהדף ויקיפדיה:מפעיל נולד בסך הכל עושה את העבודה. אם הכיוון הוא רף פעילות מספרי, אז תחשוב גם על מהו הרגע בו מתחילים למנות: רבעון קלנדרי? פר מפעיל מיום היבחרו? מידי יום X זמן אחורה? רף פעילות כזה גם לא פותר לך את סוגיית "לכלוך הידיים". אחרי כל זה, הכי חשוב זה לזכור שזאת פעילות התנדבותית, יותר מידי שוט במקום גזר ותקבל מספר מאוד מצומצם של מפעילים = (1) מעמד סטטוס ממנו אתה מבקש להימנע; (2) עומס על המפעילים שיוותרו ושחיקה גבוהה יותר. נויקלן 12:10, 23 במרץ 2014 (IST)
תודה על המשוב. אשקול את זה ואולי אבדוק באמת מה קורה אצל השכנים. גילגמש שיחה
לנוחותך: המדיניות הגלובלית, ויקישיתוף, מטא ויקי, ויקיאנגלית, בויקיפדיה ההולנדית מינימום של 250 פעולות בשנה, ויקיפדיה גרמנית - שנה ללא עריכות. מתניה שיחה 00:17, 24 במרץ 2014 (IST)
סליחה על ההתערבות, אבל שיחת משתמש:Ofekalef#הסרת הרשאותיךחיים 7שיחה • כ"א באדר ב' ה'תשע"ד • 11:53, 23 במרץ 2014 (IST)
זה מקרה אחר, הוא לא פעיל כלל. גילגמש שיחה 11:57, 23 במרץ 2014 (IST)

ג'ון ד'מיליו הסרת תעתיק שמות באנגלית[עריכת קוד מקור | עריכה]

הי נויקלן, לדעתי לא צדקת כשהסרת את השם באנגלית בכל המקומות בו אין לדמות ערך בוויקיפדיה העברית. מטרת התעתיק באנגלית היא להקל על מציאת הערך בוויקיפדיה האנגלית. בדך שבה אתה עשית, אין בעיה לקרוא את השם בעברית, אבל מי שרוצה למצוא את הערך צריך לנחש מהו התעתיק הנכון. כך אני מנחה תמיד בקורסים, ולמיטב ידיעתי זה הכלל בוויקיפדיה העברית. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 20:35, 27 במרץ 2014 (IST)

היי, בדיוק כתבתי בנושא בדף שיחתו של דותן. לא הסרתי את כולם בלי הבחנה, רק את אלו שאין ספק לגביהם/מפורסמים דיים. גם אני נוהג לכתוב בסוגריים כשמתעורר חשש שלא יאתרו את האדם/התעתיק לא מדוייק. נויקלן 20:43, 27 במרץ 2014 (IST)
אתה שוכח שמה שקל לך, אולי קשה לאחר. לא כל אחד יודע את התעתיק. ומי שמפורסם בעיניך, לאחר הוא לא מוכר. לדעתי הדרך בה פעלת היא דעתך הפרטית ולא מה שמקובל בוויקיפדיה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 20:46, 27 במרץ 2014 (IST)
אני לא חושב שקיים כלל קטגורי בנושא. סביר להניח שבחיפוש מהיר נמצא ערכים בהם זה קיים ורבים אחרים בהם לא. אם יש שמות נוספים שהסרתי ואת סבורה שיש להשיבם אז תשיבי. אני לא הולך לריב על זה. נויקלן 20:51, 27 במרץ 2014 (IST)
בטוח שתמצא כאלה שלא מצוין לידם שם בשפת המקור למרות שאין ערך בוויקיפדיה העברית, כי לא כולם מקפידים על כך. אני מוצאת שזה חיסרון ומקשה על המחפשים. אני אחזיר את השמות. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 21:10, 27 במרץ 2014 (IST)
כאמור, אני לפחות לא מכיר כלל רשמי כזה, וגם לא נוהג מחייב. אני לא חושב שליד כל שם אדום בטקסט יש לעשות את זה. זה גם פוגם ברצף הקריאה. בכל אופן הסתקרנתי והלכתי להקיש על "ערך אקראי". כל פעם שנתקלתי בשם אדום שמקורו בלעז בדקתי האם צמוד לו המקור. אין: רולנד סקומן, אנדרה נאווארה, התזמורת הסימפונית של מלבורן, קסביאן, דיאתיל אתר. ליד חלק יש וליד אחרים אין: ECM (חברת תקליטים). יש: חבל טוקאי, דרוריים. נויקלן 21:15, 27 במרץ 2014 (IST)
היי,
במקרה הבחנתי בשיחה, ודי התפלאתי, כי הייתה שאלה כיצד לתעתק את שמו בדף הייעוץ הלשוני, והשבתי שם ("ד'אמיליו"). להערכתי, הכתיב "ד'מיליו" לא קיים בעברית, ונטיית לבי היא למחוק את ההפניה. מה דעתכם? אלדדשיחה 21:28, 27 במרץ 2014 (IST)
אני מצטערת, עבר זמן רב וגם עכשיו אני לא זוכרת ששאלתי. אבל טוב ששמת לב. ולגבי נושא הדיון, אני נתקלתי במקרים הפוכים. אני יודעת שזה פוגע ברציפות הקריאה אבל אני חושבת שטובת הקלת מציאת המידע עולה על האי נוחות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 21:31, 27 במרץ 2014 (IST)
היי חנה; לא, את לא שאלת - דותן שאל, ועניתי, כולל הסבר (בפירוט). אלדדשיחה 21:32, 27 במרץ 2014 (IST)
דרך אגב, לא התייחסתי לכתיב באנגלית (אני בעד כתיב באנגלית, או בכל שפה - בתחילת הערך). אלדדשיחה 21:32, 27 במרץ 2014 (IST)
הכתיב "ד'מיליו" מופיע עכשיו בגוגל רק בשישה או שבעה מופעים, שכולם (פרט לאחד) נגזרים מן הכתיב שבו דותן העלה את הערך מלכתחילה. לכן חשבתי שכדאי למחוק את ההפניה, ולהשאיר רק את הכתיב "ד'אמיליו". אלדדשיחה 21:36, 27 במרץ 2014 (IST)
השיחה כמובן חורגת משמו של נשוא הערך. גם אני הכרתי אותו כד'אמיליו. יכול להיות שבמקורות אחרים דותן ראה תעתיק אחר (התעתיק ד'מיליו מופיע באחד מגיליונות תיאוריה וביקורת). נויקלן 21:37, 27 במרץ 2014 (IST)
תוספת: בתחילת הערך תמיד מופיע התעתיק. אני וחנה דיברנו על שמות באמצע הערך. נויקלן 22:04, 27 במרץ 2014 (IST)
אה, תודה על ההסבר. במקרים של שמות בעייתיים, אני בעד כתיב לטיני גם באמצע הערך, בסוגריים. הדבר נתון לפרשנות של העורך (אם השם בעייתי או לא). אלדדשיחה 22:16, 27 במרץ 2014 (IST)
אז הוא כנראה שכח. נויקלן, הסתכלתי בערך רולנד סקומן. יש שם כל כך הרבה שמות עם קישור אדום שאם אני מתעניינת במיהו זה מקשה מאד למצוא את התעתיק המדויקץ נסה למשל ג'ייקוב שייוט אנג'אר . דווקא הערך הזה מוכיח כמה חשוב לתת תעתיק של השם בשפת המקור. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 21:34, 27 במרץ 2014 (IST)
הוספתי לאחר התנגשות עריכה - : אז שוב, אני בעד לעשות הבחנה ולא לפעול באופן גורף לכאן או לשם. ג'ון סמית', כמקרה קיצון, לא דורש כתיבה בסוגריים של John Smith. לעומת זאת, אם הייתי כותב את השם ד'אמיליו, בוודאי שהייתי מצרף בסוגריים את שמו בשפת המקור. נויקלן 21:37, 27 במרץ 2014 (IST)
ליד ג'ייקוב שייוט אנג'אר הייתי מוסיף בסוגריים את שם משפחתו בשפת המקור. נויקלן 21:39, 27 במרץ 2014 (IST)
הוא רק דוגמה, בערך רולנד סקומן יש שפע שמות עם קישורים אדומים שהתעתיק לא טבעי. כך שמה שנהוג או לא נהוג בווייקפדיה זה לא אומר מה הנכון לעשות.
ומשהו אחר, כשבדקתי את הדפים המקושרים לערך הזה הגעתי לערך אגודת מאטאשין. למטה יש לערך קטגוריה:דפים עם קישורים שכלולים ברשימה השחורה שלא קיימת. ניסתי להסיר ולא ראיתי מהיכן היא מגיע. תוכל לבדוק? תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 21:51, 27 במרץ 2014 (IST)
זה שהמצוי לא מעיד על הראוי זה נכון, אבל לשני הכיוונים במקרה הזה... הנכון לדעתי הוא לבדוק בכל מקרה.
כנראה שאחד מהלינקים שמופיעים שם הוכנסו במועד מאוחר יותר לרשימת האתרים שהגישה אליהם נחסמת (ספאם ושות'). בהזדמנות אקליק על כולם על מנת למצוא את הסורר, ולראות איך מטפלים בו (להכניס כתובת מסויימת לרשימה הלבנה/מופיע במקום אחר/ארכיון האינטרנט). נויקלן 22:04, 27 במרץ 2014 (IST)
הי, אלדד. תודה על התגובה. האמת היא שפשוט לא ראיתי שענית. בכל מקרה, יצרתי הפניה מ"ג'ון ד'אמיליו" ל"ג'ון ד'מיליו", כך שאף אחד לא יפספס. (Dot33b - שיחה 22:22, 27 במרץ 2014 (IST))
כן, ראיתי. טוב, למדתי (בפעם הבאה גם אוסיף הודעה בדף השיחה של השואל :)). בנימה אישית: אני קצת רגיש לתעתיקים לא מקובלים, כי ויקיפדיה למעשה מכתיבה את תוצאות החיפוש בגוגל, וברגע שמועלה כתיב שגוי או לא מקובל (בכלל), מאותו רגע הוא הופך לקביל - גם אם הוא שגוי לחלוטין. לכן אני משתדל לנטרל תעתיקים שאינם קיימים בעברית. במקרה הזה ראיתי שיש מופע אחד בכתיב ד'מיליו - לפחות על פי מה שמוצג בגוגל (שלא נגזר מכתיב הערך, אלא היה קיים במקור אחר). אלדדשיחה 22:28, 27 במרץ 2014 (IST)

@[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלחתי לך מייל. ‏nevuer‏ • שיחה 21:44, 27 במרץ 2014 (IST)

השבתי (אין צורך להודיע לי על מיילים). נויקלן 22:04, 27 במרץ 2014 (IST)

עיצוב הודעות[עריכת קוד מקור | עריכה]

על הדרך שינו את הקלאס של ההודעות, העברתי את העיצוב שלך לקלאס החדש. שחזר אותי אם לא אהבת • חיים 7שיחה • ד' בניסן ה'תשע"ד • 01:24, 4 באפריל 2014 (IDT)

תגיד לי, איך אפשר שלא לאהוב תיבת הודעות היסטרית שכזאת (וזה עוד אחרי שהפרינט סקרין עמעם את הוורוד, בפועל הוא זרחני אף יותר). נויקלן 14:19, 4 באפריל 2014 (IDT)

פנייה ממשתמש חדש[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום נויקלן. פנה אלי משתמש חדש בדף השיחה שלי והעביר לי קישור אל ערך שתרגם בדף הטיוטה שלו וכן קישור לערך המקור באנגלית. הבעיה היא, שאין לי צל של מושג בתחום שבו עוסק הערך האמור, ומשום כך אינני יכולה לקבוע אם יש לו חשיבות. אינני רוצה לנפנף ויקיפד חדש בלא כלום, אבל גם אינני רוצה להכניס ערך חסר חשיבות בעליל. ראיתי שערכת בתחום מוזיקת רוק ואם כך, אולי תהיה מוסמך יותר ממני להחליט בנושא. להלן התכתובת בין המשתמש החדש לביני. תודה,שלומית קדם - שיחה 23:11, 18 באפריל 2014 (IDT)

היי שלומית. הערך קשור יותר לסצנת המועדונים ולמוזיקה אלקטרונית. חבל שאנדר כבר לא פעיל, הוא היה הכתובת המושלמת לפנייה. לא זכור לי ויקיפד פעיל שבקיא בתחום (יש ויקיפדים שבקיאים במוזיקת רוק/קלאסית/מטאל/ישראלית), אולי הודעה בלוח המודעות/דלפק ייעוץ תסייע לבירור הסוגייה. מצאתי כמה התייחסויות בעברית שמלמדות שמדובר כנראה בליין "נחשב" למדי, שהתפתח לידי ערוץ מוזיקה אינטרנטי. אני לא סגור על מידת החשיבות.
בכל מקרה, במצבו הנוכחי הערך לא בדיוק מתאים למרחב הערכים ("תרגמת" וטעויות הקלדה לרוב). נויקלן 16:42, 19 באפריל 2014 (IDT)
אם אני לא טועה אז משתמש:DuduB כתב כמה ערכים בנושא. יואב נכטיילרשיחה 16:50, 19 באפריל 2014 (IDT)
כפי שיואב הזכיר, אני כתבתי ועדיין עובד על כתיבה של כמה ערכים בנושא, אשמח לעזור לשכתבו ואולי אפילו יש חשיבות לערך אך אינני יודע באיזה ערך מדובר § DuduB § שיחה § 18:47, 19 באפריל 2014 (IDT)

תוכן הפנייה[עריכת קוד מקור | עריכה]

שמי אבירם גואטה מרמת גן משתמש חדש חדש בויקיפדיה. היום תרגמתי ערך קיים באנגלית וברצוני להוסיף עריכה לאותו ערך קיים גם בשפה העברית. אני לא מבין כיצג כותבים ערכים או כיצד ניתן להעתיק דף קיים ולשנות את שפתו אנא ממך צרי איתי קשר בהקדם בטלפון או במייל. ואם את ממש מתעקשת אני אשמח לתגובה גם דרך הממשק הזה של ויקיפדיה

שלום לך אבירם, ניסיתי לשלוח לך מייל, אבל היאהו שלי איננו עובד עם ג'ימייל, כפי שנוכחתי כבר בהזדמנויות קודמות. אכתוב לך כאן מה שכתבתי לך במייל:

ברוך הבא לוויקיפדיה. אשמח לעזור לך בכתיבת הערך שתרגמת. כצעד ראשון, כדאי מאד שתירשם לוויקיפדיה, כלומר,תפתח חשבון. כדי לעשות זאת עליך ללחוץ על הלשונית שמצד שמאל בסרגל שבראש העמוד, לבחור את השם שבו תרצה להזדהות בוויקיפדיה (שם משתמש) וסיסמה. שם המשתמש יכול להיות שמך האמיתי או כינוי שתבחר בו, בתנאי שאיננו תפוס כבר. אחרי ההרשמה, תוכל להכניס את הערך שתרגמת אל דף הטיוטה שלך (גם הוא מצד שמאל למעלה). אחרי שתעשה זאת, פנה אלי שוב בדף השיחה שלי ותן שם קישור אל דף הטיוטה שלך, כדי שאוכל לקרוא את הערך המתורגם ולייעץ לך לגביו. מיד לאחר שתירשם, תופיע הודעת "ברוך הבא" בדף השיחה שלך, שתפנה אותך לדף העזרה ולמדור הייעוץ לוויקיפדים חדשים. כדאי לקרוא אותם ולא להיבהל אם מתבלבלים קצת מגודש הכללים. לאט לאט הכל מתברר. אשמח לשמוע ממך שוב בדף שיחתי ובהצלחה,שלומית קדם - שיחה 22:14, 18 באפריל 2014 (IDT)


שלום שוב שולמית מקווה שהבנתי אותך נכון ואני פונה אליך בדף השיחה. אם זה לא דף השיחה אז יקח לי עוד קצת זמן להבין את וויקיפדיה טוב יותר. בכל מקרה הנה הדף שאני ערכתי https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9:Aviramg777/Boiler_Room

והנה הדף שממנו תרגמתי https://en.wikipedia.org/wiki/Boiler_Room_(music_project)

שוב תודה אבירם

שלום נויקלן. הופנתי אליך משולמית קדם. אני מבקש עזרה בערך שאני מנסה לכתוב. הערך מתורגם מערך קיים באנגלית. הוא ברובו כתוב אך חסר "פינישים" אחרונים. זהו הערך המקורי https://en.wikipedia.org/wiki/Boiler_Room_(music_project) וזה הערך שאני כתבתי ( לאחר עזרה משולמית קדם ) https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9:Aviramg777/Boiler_Room

אשמח לשמוע את תגובתך וכיצד אפשר לקדם את הנושא

אבירם, העניין עבר לטיפולו של משתמש:DuduB (ראה בפסקה הקודמת).שלומית קדם - שיחה 00:12, 21 באפריל 2014 (IDT)