שיחת משתמש:Neukoln

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף משתמש:Neukoln)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ארכיונים
 •  א  •  ב  •  ג  •  ד  •  ה  •  ו  • 
Roxy Paine - Inversion 02.jpg
FAQ.svg נויקלן, על שום מה? על שום זה. לאו דווקא הקטע החביב עלי באלבום, פשוט זה שהתנגן עת ביקשתי להירשם לאתר. האומלאוט נזנח בדרך בגלל המקלדת.
ברוכים הבאים לדף השיחה שלי

כדי לפתוח דיון חדש אפשר ללחוץ כאן או על כפתור "פסקה חדשה" שלמעלה.

מפעיל[עריכת קוד מקור | עריכה]

בוא תחזור • חבר לחיים - אמצו כלב!Ori‏ • PTT‏ 09:24, 10 בספטמבר 2014 (IDT)

בסדר. נויקלן 11:51, 11 בספטמבר 2014 (IDT)
וואלה!? אחי, איזו הפתעה. מעולה, אם כן. אני אפתח הצבעה. אני בטוח שתהיה 10 כמו היית-ש • חבר לחיים - אמצו כלב!Ori‏ • PTT‏ 11:56, 11 בספטמבר 2014 (IDT)
אתה שם. עושה לך הרבה הצלחה. Geçmiş olsun • חבר לחיים - אמצו כלב!Ori‏ • PTT‏ 12:01, 11 בספטמבר 2014 (IDT)
פייר, הפתעתי גם את עצמי. נויקלן 12:08, 11 בספטמבר 2014 (IDT)
מ ד א י ם. זה ממש הצטרפות מקרים. • חבר לחיים - אמצו כלב!Ori‏ • PTT‏ 12:21, 11 בספטמבר 2014 (IDT)
מונית, רענן בבקשה את זכרונך עם המדריכים הרלוונטיים. מתניה שיחה 13:51, 15 בספטמבר 2014 (IDT)
בהצלחה נוי • חבר לחיים - אמצו כלב!Ori‏ • PTT‏ 14:07, 15 בספטמבר 2014 (IDT)
בהצלחה! :) אלדדשיחה 14:10, 15 בספטמבר 2014 (IDT)
בהצלחה! ‏MathKnight-at-TAU שיחה 14:12, 15 בספטמבר 2014 (IDT)
אני שמחה ששינית את דעתך. טוב שמישהו אחר הצליח במה שאני לא הצלחתי להחזיר אותך למפעילות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 16:09, 15 בספטמבר 2014 (IDT)
תודה רבה חברים. שיהיה בהצלחה לכולם! נויקלן 21:00, 15 בספטמבר 2014 (IDT)

סחיב, סחוב, נעמול
נעבוד, נישא בעול
לחם, בר נאגור

לימות החורף, ימות הקור
(ציטוט משירת הנמלים במחזמר "הצרצר והנמלה" שהועלה לפני, אה..., לא חשוב כמה שנים, בכיתה ג').
לא נראה לי סביר לברך אותך כאילו זכית בתואר נכסף. לעומת זאת אודה לך על התנדבותך לשאת בעול ולמלא את התפקיד המציק וכפוי הטובה הזה. תודה! קיפודנחש 21:23, 15 בספטמבר 2014 (IDT)
תודה לך קיפוד! התאור שלך את הדברים מדויק למדי. נחתי שנה, וכידוע לכל Winter is coming.
חוץ מזה, הזכרת לי נשכחות. בעוד שאצלכם העלו קלאסיקות, אצלנו המנהלת ניסתה את כוחה וחיברה מחזה מקורי, בו מגיעה משפחת חייזרים לרפת של דוד אמציה בקיבוץ, שם היא מגלה את נפלאות הציונות. בתוצאה הסופית זכיתי לגלם את אבא חייזר, כולל מסכה וביגוד ירוק שנלקחו היישר מרוזוול, אך אבוי! הכל נהרס כשהמקרופון עלה השמיימה עם החללית לשאגות צחוקם של היושבים בקהל. נדמה לי שכל העניין אף הוסרט וחבוי לו כיום באיזה בוידעם ישן. נויקלן 21:30, 16 בספטמבר 2014 (IDT)

נסה להבין בבקשה[עריכת קוד מקור | עריכה]

לגבי המשפט, רצוני הוא שהמשפט יימחק. לצטט אותו בדף השיחה של חן זה לא ראוי לדעתי. מחקתי אותו מישם ונתתי הפנייה אליו. נסה בבקשה להבין, וייגמר הסיפור הזה. ‏Ben-Natan‏ • שיחה 21:39, 17 בספטמבר 2014 (IDT)

תן לי בבקשה להשאיר רק את פנייתי לחן ולמחוק את התכתובת ביננו שאינה באמת קשורה לנושא, אני רוצה שזה יתחיל וייגמר בצורה אסתטית. ‏Ben-Natan‏ • שיחה 21:40, 17 בספטמבר 2014 (IDT)
מקובל עליך? ‏Ben-Natan‏ • שיחה 21:46, 17 בספטמבר 2014 (IDT)
ואוו כמה התנגשויות עריכה. את פנייתך שלך אתה מוזמן לשכתב כאוות נפשך. אני מבטיח שעם תום הדיון (ועל דבר אחד אנחנו מסכימים - אורכו המיותר) אסתיר שם את אותו ציטוט שכה מפריע לך, כרגע חשוב לי יותר שפנייתי שלי תובן כפי שאני ניסחתי אותה. אני באמת ובתמים סבור שהפכת כאן זבוב לפיל - הרי אם פרשנותך את הטקסט היא זו שכל קורא מבצע, אז הנזק הוא למוניטין של מי שכתב את הטקסט, לא שלך! נויקלן 21:52, 17 בספטמבר 2014 (IDT)
ורק עכשיו אני רואה את התוספת בוק:במ. אם רצונך למחוק את כל הפסקה הנוכחית בדף של חן ולנסח פנייה אישית מחדש אז לך על זה. נויקלן 21:57, 17 בספטמבר 2014 (IDT)
Ben-Natan, יש? אם כן אז תסיר את הבקשה בוק:במ, תמחוק אצל חן הכל ואז כתוב לה שם מחדש מה שברצונך לכתוב. יצאתי (בשעה טובה) לרוץ. ליל מנוחה. נויקלן 22:06, 17 בספטמבר 2014 (IDT)
כך עשיתי, ליל מנוחה. ‏Ben-Natan‏ • שיחה 22:45, 17 בספטמבר 2014 (IDT)
אחי, הקישור שנתת שם לא עובד, ואז אי אפשר להבין איזה משפט אתה רוצה שימחק... קישור לפסקה נעשה ישר לפסקה המבוקשת, בלי ציון פסקאות האם שבדרך. כלומר עם סולמית אחת בלבד (לא - שם ערך#פסקה#תת-פסקה. כן - שם ערך#תת-פסקה (עובד רק אם היא הפסקה היחידה בשם זה)) למעשה, גם אם תקשר נכון עדיין לא ברור על איזה משפט אתה מדבר, שכן זה לא המשפט האחרון שהיא כתבה לך בפסקה שכותרתה "שבירה". ניסוח מסורבל שמנסה להסביר איזה משפט זו אפשרות אחת, אפשרות מסובכת נוספת היא יצירת עוגן (עזרה:קישורים#קישור למיקום שאיננו פסקה). האפשרויות הפשוטות הן ציטוט המשפט (ואיתורו על ידי הקורא בחיפוש פנימי בדפדפן) או קישור לעריכה המסויימת (ה-diff, תאתר אותו בגרסאות הקודמות). נויקלן 09:54, 18 בספטמבר 2014 (IDT)
תודה רבה רבה על ההסבר הזה. אם אכתוב למשל: שיחה:תומאס ג'פרסון#דרוש מקור ואסמכתא לקביעה הזו, עדיין לא יופיע קישור ישיר למשפט הזה, שהוא המשפט האחרון בערך (זאת לפי הבדיקה שערכתי ב"תצוגה מקדימה"). איך זה ייתכן? ‏Ben-Natan‏ • שיחה 17:17, 18 בספטמבר 2014 (IDT)
כי הקישור מתבצע לכותרות (אלו שנוצרו מסימני ה-'=') ולא למשפטים. אפשר לקשר לשיחה:תומאס ג'פרסון#"לא היה יכול לשחררם" (את העבדים). אם היה תחת הכותרת ההיא מלל רב, אז בהקלקה היינו עוברים לכותרת ולא לתחתית. קישור לאזור מסוים בטקסט יכול להתבצע בעזרת יצירת עוגן בדף. תשחק עם זה קצת בארגז חול כלשהו. ממליץ על מעבר בהעדפות שלך והפעלת אפשרות ההשלמה האוטומטית. זה יעזור לך בקישור לערכים אחרים ולפסקאות בשיחות. נויקלן 17:29, 18 בספטמבר 2014 (IDT)
זו תורה שמצריכה לימוד הדרגתי ותרגול, דבר שכעת לא מאד זורם לי לעשות. לבסוף פשוט תיקנתי את הקישור ושיניתי מעט את ההסבר (ציינתי שמדובר במשפט הסופי בתגובה הראשונה לדבריי, באותה התכתבות). אני את שלי עד כה עשיתי.
למחוק את האמרה מדף השיחה אבל להציגה בתקציר העריכה של המחיקה? זה הרי לא הגיוני ולכאורה מתגרה, בתור מפעיל שמכיר את המקרה מקרוב; אני מבקש שתמחק את תקציר העריכה וייגמר כבר הסיפור הזה; בתור עורך תורם ואדם חביב שכל רצונו אחווה וכבוד הדדי אני חושב שזה כבר אורך יותר מדיי זמן והגיע הזמן שזה ייגמר בצורה ראויה. ‏Ben-Natan‏ • שיחה 05:52, 20 בספטמבר 2014 (IDT)
מכיוון שהתוכן הוא לא כזה שמצדיק מחיקה לדעתי (ובטח שלא "מטמא"), לפנים משורת הדין מחקתי את התקציר. הנה דוגמה לטקסט שלא היה ספק שיש למחוק אותו - מתקפה בוטה על משתמש אחר וזלזול בעבודתו. בד"כ כשמופיע טקסט שאין ספק שהוא בעייתי, במהרה גם יקומו מספר משתמשים ויביעו את מחאתם. במקרה שהבאת היה מדובר לכל היותר בנימה עוקצנית, כזאת שעלולה להסתנן לדיון ממושך בין שני עורכים, אך כזאת שגם אפשר להכיל.
עורכים בוויקיפדיה צריכים ללמוד לבחור את המלחמות שלהם, שכן בחירה זו מעידה גם עליהם. תזמון והבחנה בין עיקר וטפל הם שיקולים שיש לקחת בחשבון בבחירה הנ"ל. אולי גם אפקט סטרייסנד הוא שיקול.
וממש בלי קשר לכל האמור, אני עדיין ממליץ בחום על הפעלת אפשרות ההשלמה האוטומטית בהעדפות. נויקלן 08:44, 20 בספטמבר 2014 (IDT)

שבירה[עריכת קוד מקור | עריכה]

בס"ד מה זו ההשלמה האוטומטית בהעדפות? ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 22:49, 1 באוקטובר 2014 (IDT)

זה אומר שבמצב עריכה, כשאת מקלידה [[ ואת שם הדף אליו את רוצה לקשר, תיפתח לך חלונית קטנה עם הצעות השלמה, כמו שקורה כשמקלידים בתיבת החיפוש באתר. הכי פשוט לנסות על מנת להבין בדיוק. להפעלה תיכנסי לדף הזה, תסמני ב-V את התיבה שליד האפשרות "השלמה אוטומטית בקישור לערכים (קישור) ותבניות" ובתחתית הדף לחצי על הכפתור לשמירת ההעדפות. אח"כ פתחי דף כלשהו במצב עריכה ונסי לכתוב טקסט מקושר. זה עובד גם עם קישורים פנימיים וגם עם תבניות (כלומר גם בהקלדת {{ תיפתח החלונית עם ההצעות). הסבר חלופי ותמונה להדגמה מופיעים בשיחת מדיה ויקי:Gadget-autocomplete. נויקלן 22:55, 1 באוקטובר 2014 (IDT)

תודה ירוקה[עריכת קוד מקור | עריכה]

ירוק עולה.jpg תודה ירוקה
תודה על התמונה הנהדרת של אוהדי מכבי חיפה במשחק הפתיחה באצטדיון סמי עופר! ‏MathKnight-at-TAU שיחה 11:28, 6 באוקטובר 2014 (IDT)

שלום[עריכת קוד מקור | עריכה]

האם תוכל בזמנך הפנוי לקפוץ לטיוטות שלי, ובטיוטה ששמה 'נסיון1 'לבדוק האם הצלחתי לעלות תמונה בויקישיתוף בתנאי שימוש חופשי? תודה רבה! דוג'רית - שיחה 20:00, 14 באוקטובר 2014 (IDT)

היי דוג'רית, מתנצל שאני משיב רק כעת. ראיתי שהעלית בימים האחרונים ארבעה קבצים לוויקישיתוף. כולם אכן הועלו ברישיון חופשי, אך ברישיונות שונים במקצת. הראשון והשני ברישיון CC BY-SA 4.0‏, השלישי ברישיון CC0 1.0 ‏והרביעי ברישיון CC BY-SA 3.0. ההבדל המשמעותי הוא בין ה-1.0 לאחרים. CC0 1.0 הוא בעצם שחרור לרשות הציבור. בין השאר זה אומר שאין הכרח לתת קרדיט ליוצר ושאפשר לשחרר יצירות נגזרות ברישיונות שונים מהרישיון המקורי. אם זאת לא הייתה כוונתך, אז שני את הרישיון שם על ידי כניסה למצב עריכה והחלפת הטקסט "{{self|cc-zero}}" בטקסט {{self|cc-by-sa-4.0}} (או 3). נויקלן 19:25, 16 באוקטובר 2014 (IDT)
תודה על התשובה המפורטת, אבל לא ממש הבנתי. אני רוצה לפרסם את התמונות ברישיון הנהוג בויקיפדיה cc by sa 3.0. כשאני צריכה לבחור רישיון נפתחות לי כל מיני אופציות, ואני צריכה לסמן רק אופציה אחת. על מה ללחוץ? נראה לי על האופציה השניה. האם זה נכון? את שלוש התמונות הראשונות פרסמתי לצורך ניסיון. האחרונה אמורה להיות ברישיון הנהוג בויקיפדיה. דבר נוסף - איך תייגת אותי בפוסט הזה? תודה רבה. דוג'רית - שיחה 23:04, 16 באוקטובר 2014 (IDT)
התמונה של נויה היא ברישיון ה"נכון" של 3.0 (כולם נכונים עבור תמונות במיזם, הוא באמת השכיח יותר). תיוג מתבצע פשוט על ידי קישור לדף המשתמש שאותו רוצים לתייג. למשל (ראי גם במצב עריכה): משתמש:דוג'רית. באשר לשינוי שם משתמש, מסתבר שחל שינוי בדרך שבה זה מתבצע. ראי את ההנחיות החדשות בויקיפדיה:שינוי שם משתמש. נויקלן 23:40, 16 באוקטובר 2014 (IDT)
אוקי, תודה רבה. מתייגת אותך לבדיקה Neukoln
כמעט. הרעיון הוא לעבוד עם קישורים "פנימיים", יעני כל דף במיזם, לא חשוב מאיזה מרחב (במקרה הזה מרחב משתמש) יקושר בצורה [[קידומת מרחב:שם הדף]] ולא בצורה של העתקת הכתובת המלאה מהדפדפן. במקרה הזה התיוג היה צריך להתבצע ככה: [[משתמש:Neukoln]], מה שהיה יוצר קישור לדף המשתמש שלי ושליחת הודעת תיוג אלי. כשאני מתייג אותך אני כותב [[משתמש:דוג'רית]], מה שיוצר את הקישור משתמש:דוג'רית ושולח לך הודעה על התיוג. אם נדייק עוד קצת, אז בדף השיחה שלי אין כל כך טעם לתייג אותי, זאת משום שאנחנו מקבלים נוטיפיקיישן אוטומטית כשכותבים לנו בדף השיחה. נויקלן 00:23, 17 באוקטובר 2014 (IDT)

יצירת קובץ SVG[עריכת קוד מקור | עריכה]

הי. אני רוצה ליצור ערך לחברה וראיתי שיש כבר מודל שכולל בין השאר את הלוגו של החברה בפורמט SVG ורציתי לדעת איך יוצרים קובץ כזה כי כשאני עושה שמור קובץ רגיל אין אפשרות לשמור כ SVG (ונשאלת בכלל השאלה אם אפשר להשתמש בקובץ JPG רגיל).
Nice Logo 2.svg
תודה Danny Gershoni - שיחה 11:38, 17 באוקטובר 2014 (IDT)

היי, אם הלוגו הקיים בשרת מעודכן אז אין בעיה. אחרת כדאי באמת לעדכן אותו ולהעדיף את פורמט svg, בו נשמרת איכות זהה בגדלי תצוגה שונים. נדמה לי שזה דורש שימוש בתוכנה גרפית כלשהי. אם יש לוגו שהשתנה ורוצים לעדכן את קובץ ה-svg שלו, או אם רוצים ליצור לוגו שלא קיים בפורמט הנ"ל, ניתן לבקש זאת בדף וק:סד. נויקלן 13:07, 17 באוקטובר 2014 (IDT)

חתימה בנייד[עריכת קוד מקור | עריכה]

היי, נראה לי שבמקלדת סטנדרטית באנדרואיד ניתן לעבור למספרים (?123) ואח"כ לתווים נוספים (>\=) ושם למצוא את הטילדה. ערן - שיחה 12:07, 17 באוקטובר 2014 (IDT)

ערן, תבורך. נויקלן 12:12, 17 באוקטובר 2014 (IDT)

ארכוב דיונים במזנון[עריכת קוד מקור | עריכה]

לידיעתך, מקובל לארכב דיונים במזנון כשלא נכתבה בהם אף הודעה במשך מספר ימים. הדיון שארכבת מנגד הוא בן פחות מ-24 שעות כשרק היום נכתבו בו כ-20 תגובות, כאשר האחרונה בהם הייתה 4 דקות לפני שארכבת. יורי - שיחה 14:08, 17 באוקטובר 2014 (IDT)

יורי, אני שמח שאתה רוצה להמשיך ולבזבז את זמנך ואת זמנם של אחרים, אבל בבקשה לא. לו היה נמצא מפעיל שימחוק את התבנית, זה כבר היה קורה. לו הייתה הצעת מדיניות או הנחיה ברורה וחדשה לתבניות משתמש, זה כבר היה קורה. מה שיש כרגע זה המשך זריקת בוץ (שלא בהכרח קשורה לסיפור הזה...) והליכה במעגלים. זה פוגע אחושילנג בהתנהלות המיזם, וכשזה קורה יש להפסיק את זה גם אם זה לא "מקובל". נויקלן 14:11, 17 באוקטובר 2014 (IDT)
יש אינספור דיונים שמתנהלים במזנון ובדפים אחרים שאני חושב שהם מיותרים או פוגעים אחושילנג בהתנהלות המיזם. למרות זאת, אני לא מארכב אותם מכיוון שאני מבין שזו דעתי בלבד והעובדה שיש אנשים שממשיכים להגיב בהם מראה שיש כאלה שחושבים אחרת ממני. יורי - שיחה 14:16, 17 באוקטובר 2014 (IDT)
יש גם מי שחושב כמו Neukoln - הוא הקדים אותי, גם אני רציתי לארכב דיון שלא היה לכבוד משתתפיו. בברכה. ליש - שיחה 14:22, 17 באוקטובר 2014 (IDT)
ממשיכים להגיב זה אינדיקטור סבבה והכל, אבל התוכן של התגובות הוא זה שבאמת משנה כאן. אם ממשיכים להגיב והתגובות הן זריקת בוץ, עקיצות שמקורן בכלל במקום אחר, צעקות, עלבונות ודיוני מטא על הדיונים, אני מקווה שגם אתה תסכים איתי שזה מזיק ויש לעצור את זה. ההתעקשות להמשיך את זה כי יש איזה נוהג מקובל בשיגרה או כי היו כאלה שהמשיכו ללכת במעגל, היא המשך ההליכה במעגל. כולנו צריכים לדעת מתי המשך דיונים והתעקשות על דברים פשוט לא מצדיקים את זה. נויקלן 14:33, 17 באוקטובר 2014 (IDT)
מסכים עם רוח הדברים, אני מקווה רק שאתה לא באמת חושב שבארכוב הדיון פתרת את הבעיה. בהתחשב בעקשנותם של חלק מהנוגעים בדבר, סביר שהנושא יצוץ שוב בפורום זה או אחר. והלוואי ואתבדה. ‏nevuer‏ • שיחה 14:40, 17 באוקטובר 2014 (IDT)
הוספתי לאחר התנגשות עריכה - ברור לכל שהדיון לא היה אמור להיפתח, אולם משנפתח נראה היה שיש סיכוי שהוא עתיד להתפתח לויכוח בנושא חופש הביטוי ובפרט על גבולות המותר והאסור בתבניות משתמש. בכל הקשור להתקפה החמורה שהייתה על צביה, זריקת בוץ, עלבונות, צעקות וכו', אני מצפה מהמפעילים לטפל באופן פרטני במשתמשים שלקחו בכך חלק ולא להפסיק את כל הדיון בגללם. יורי - שיחה 14:47, 17 באוקטובר 2014 (IDT)

דואל[עריכת קוד מקור | עריכה]

תוכל לענות לשאלה הנוספת? תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 11:44, 23 באוקטובר 2014 (IDT)

אני מקווה שאני לא בעונש חיוך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:13, 27 באוקטובר 2014 (IST)

דפים שכדי להוסיף לרשימת המעקב[עריכת קוד מקור | עריכה]

היי. החלטתי לפתוח במיזם החדש במסגרתו אמליץ למשתמשים מסויימים להוסיף דפים שנראים לי מעניינים לרשימת המעקב שלהם. והיום: ויקיפדיה:בודק/בקשות לבדיקה. יורי - שיחה 20:27, 29 באוקטובר 2014 (IST)

האמן לי שראיתי את בקשת הבדיקה שלך. אין לי כוונה לתמוך בה. מכיוון שלא נמצאו שני בודקים שיתמכו בקיום הבדיקה, אארכב אותה בקרוב. נויקלן 20:35, 29 באוקטובר 2014 (IST)
אין בעיה. אז תכתוב שאתה נגד ותנמק למה. זו מחובתך כבודק. יורי - שיחה 20:55, 29 באוקטובר 2014 (IST)
אני לא נגד. אף על פי שאולי ראוי לעשות זאת, אין מחובתי להגיב שם על כל בקשה. דווקא זרקתי את הרעיון מתישהו ולא התלהבו ממנו. נויקלן 20:57, 29 באוקטובר 2014 (IST)
לא הבנתי. אתה לא בעד ואתה לא נגד. אז מה אתה כן? יורי - שיחה 20:59, 29 באוקטובר 2014 (IST)
התנגדות שלי הייתה מסכלת את האפשרות של שני בודקים אחרים שתומכים בבקשה לבצע אותה. תמיכה שלי, בהיעדר התנגדות של אחר, פירושה היה ביצוע הבדיקה. איני סבור שנגרם תחת מעטה האנונימיות נזק משמעותי, ולכן איני תומך בה, אך לא ייגרם נזק מקיום בדיקה ולכן איני מתנגד לה. נויקלן 21:04, 29 באוקטובר 2014 (IST)
כפי שאני מבין את תפקידך, הדבר היחיד שאתה צריך להחליט לגביו כבודק הוא האם נגרם תחת מעטה האנונימיות נזק משמעותי. אם התשובה לדעתך היא לא, אתה צריך להתנגד לבדיקה ולנמק למה. זה מאוד פשוט. בכל מקרה, כך או אחרת, את מה שרשמת לעיל הייתי מצפה ממך לרשום בדיון עצמו. מה שנראה כמו התעלמות מבקשתי הוא ממש לא במקום. יורי - שיחה 21:14, 29 באוקטובר 2014 (IST)

אתה לא ראוי להיות בודק. וכך גם חברך דרור. וזה לא בגלל שארכבת את בקשתי, אלא בגלל שעשית זאת ללא שום הסבר או תגובה כלשהי אליה. יורי - שיחה 08:18, 30 באוקטובר 2014 (IST)

יורי, מסקנתך קיצונית ביותר. ברכות (slav4)דף שיחה 09:15, 30 באוקטובר 2014 (IST)
הבודקים נבחרו כדי שיחווה את דעתם לגבי בקשות בדיקה ואת זה רובם לא עשו במקרה הנ"ל מסיבות שמשום מה הם אינם רוצים לחשוף. יורי - שיחה 10:10, 30 באוקטובר 2014 (IST)

לאחר מחשבה נוספת על הדברים, אני חוזר בי מדבריי על כך שאינך ראוי להיות בודק. זו אכן הייתה תגובה חריפה מדי למה שנראה שהוא פרשנות שונה שיש לנו של הנהלים והמחויבויות שיש לבודקים במסגרת תפקידם. יורי - שיחה 22:12, 31 באוקטובר 2014 (IST)

מבקש את עזרתך[עריכת קוד מקור | עריכה]

אני מניח שאתה יודע איך אפשר לתת לתמונה כאן Width:100%; במקום מספר קבוע של פיקסלים (כמו ששאפשר לתת בעורך התמונות). אני מבקש לדעת את זה לאחר שהוספתי לערך טבעונות תמונה פנורמית שאני רוצה שיהיה לה Width:100% בכל תצוגה. הסיבה שאני רוצה את זה היא כי במספר קבוע של פיקסלים התמונה בורחת ברזולוציות מסוימות... אודה לך על העזרה, בן. ‏Ben-Natan‏ • שיחה

שלום,
אולי יש דרך לעשות זאת, אך היא לא ידועה לי. בדרך כלל משתמשים ב{{תמונה רחבה}}. נויקלן 19:11, 2 בנובמבר 2014 (IST)

היי[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלחתי @ ‏Ben-Natan‏ • שיחה 22:49, 6 בדצמבר 2014 (IST)

שלחתי מייל[עריכת קוד מקור | עריכה]

לילה טוב, יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 23:14, 8 בדצמבר 2014 (IST)

ראיתי. מתנצל, אגיע לזה רק בבוקר. נויקלן 02:36, 10 בדצמבר 2014 (IST)

אוריאל יקותיאל[עריכת קוד מקור | עריכה]

היי נ. ראיתי שהשתתפת בדיון בדף שיחה של הערך אוריאל יקותיאל, שנמצא כדף טיוטה אצל משתמש:Eranglo, שכבר לא פעיל הרבה זמן, למרבה הצער. הערך נמצא כאן: משתמש:Eranglo/אוריאל יקותיאל. עברו ימים וחלפו שנים, ולבינתיים הספיק הנ"ל להשתתף בסדרה אמא ואבאז בתפקיד משנה. האם לדעתך מגיע לו כבר חשיבות ממכלול פועלו? חבל על הערך שנכתב ונשאר זרוק אי שם, אם אפשר להעביר אותו למרחב הראשי. לדעתך אודה. • צִבְיָהשיחה • כ"ט בכסלו ה'תשע"ה 13:38, 21 בדצמבר 2014 (IST)

היי, כשזה מגיע לערכי אישים אני נמצא בקצה המחקני של הסקאלה. בכל אופן, אין לי התנגדות שיועבר ואין לי כוונה ליזום דיון חשיבות, אך גם לא אבהיר חשיבות אם מישהו יעלה את השאלה. נויקלן 15:03, 21 בדצמבר 2014 (IST)
נו טוב, נשאיר אותו באדמוניותו. אין לי כוח להתעסק הזה אם ככל הנראה ייפתח דיון חשיבות. בכל מקרה, תודה. • צִבְיָהשיחה • כ"ט בכסלו ה'תשע"ה 15:10, 21 בדצמבר 2014 (IST)