ויקיפדיה:ספר אורחים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

קיצור דרך: וק:סא

ברוכים הבאים לספר האורחים של ויקיפדיה!
Open book nae 02.svg

ספר האורחים משמש לקבלת משוב כללי מאורחי ויקיפדיה ומקוראיה על התרשמותם מוויקיפדיה ומידת שביעות רצונם ממנה.

הערות הנוגעות לערך מסוים יש להציג בדף השיחה של אותו ערך, ולא כאן.

אין להציב כאן הודעות או לפתוח דיונים בנושאים שאינם קשורים לוויקיפדיה, מעניינים וחשובים ככל שיהיו. הודעות כאלו יימחקו.

  • אם ברצונכם לערוך דיון בנושא מדיניות פנו למזנון.
  • אם אתם זקוקים לעזרה טכנית, או שנתקלתם בבעיה כלשהי, פנו לדלפק הייעוץ.
  • אם אתם רוצים להעיר על ערך שאינו קיים ולדעתכם יש להוסיף, פנו לדף לבקשת ערכים.
  • אם חיפשתם מידע ולא מצאתם, פנו לדף הכה את המומחה.
  • במקרה של טענה כללית על ערכים מסוג מסוים, אנא הביאו דוגמאות כדי לעזור לנו לשפר את ויקיפדיה.
  • הודעות ישנות מאורכבות מעת לעת בארכיונים.

אנא חתמו בשמכם הפרטי או בכינויכם בסוף כל תגובה. אם אתם משתמשים רשומים ניתן להשאיר חתימה באמצעות לחצן החתימה או באמצעות ארבע טילדות (~~~~). אם אתם לא רשומים אפשר לחתום באמצעות חמש טילדות (~~~~~). הזחה של טקסט נעשית באמצעות נקודתיים (:) בתחילת השורה. זוג נקודתיים אחד יגרום להזחה של דרגה 1, שני זוגות להזחה של שתי דרגות וכך הלאה. אם בכוונתכם לתת משוב חדש, אין צורך להשתמש בהזחה.

אנא הימנעו מציון פרטים אישיים בפנייתכם, כדוגמת מספר טלפון או כתובת מייל מלאה, שכן פרטים אלו עשויים להופיע במנועי חיפוש כדוגמת "גוגל"
הוספת משוב חדש
כותרת המשוב:

שימו לב: המשובים החדשים נמצאים בסוף דף זה, ולא בתחילתו.


תוכן עניינים

SERGE LIFAR[עריכת קוד מקור | עריכה]

בערך "דיאגילב" באנגלית, כתוב שסרג' ליפאר הציל רקדנים יהודים ממחנות ריכוז, בתקופת מלחה"ע השניה. בערך "סרג' ליפאר" באנגלית כתוב שהוא שיתף פעולה עם הנאצים, ולכן פוטר.

אתה צודק, אלא שזו שאלה לוויקיפדיה האנגלית. כתבתי שם הערה בדף השיחה של סרגיי דיאגילב (אנ'). אצלנו יש את הערכים אודות סרגיי ליפר וסרגיי דיאגילב. בברכה.אודי - שיחה 13:56, 1 בינואר 2014 (IST)

אין לי אותו צבע בעיניים ..![עריכת קוד מקור | עריכה]

- הועבר לויקיפדיה:הכה את המומחה#אין לי אותו צבע בעיניים ..!

סילבסטר=\שנה אזרחית חדשה[עריכת קוד מקור | עריכה]

סילבסטר כפי שאתם יודעים היה אדם ידוע בכנסייה הקתולית והוא מת במקרה ב-31 לדצמבר אין קשר בינו לבין השנה האזרחית החדשה הנחגגת ב-1 עד 15 לינואר אני אבקש להחליף את הכותרת בדף לכותרת המתאימה, כ"שנה אזרחית חדשה" .

בוויקיפדיה קיימים מספר ערכים בנושא - סילבסטר, תחילת שנה חדשה, נובי גוד ואחרים. כל הערכים שונים ומדברים על מושגים שונים. גיא - שיחה 11:55, 2 בינואר 2014 (IST)

הוספת ספר חדש לחנינא פורת[עריכת קוד מקור | עריכה]

לעורכי הויקיפדיה שלום תודה על הערך שכתבתם עבורי - ד"ר חנינא פורת, משורר וסופר אבקשכם להוסיף (אני לא יודע איך עושים זאת) לרשימת ספרי ספר חדש שיצא בשלהי 2013. הנה הפרטים לגביו: חנינא פורת, ארגון עובדים בונה עיר במדבר,ההסתדרות ותרומתה לפיתוח באר שבע והנגב בעשורים הראשונים למדינה,ירושלים 2013.

אם תרצו להוסיף כמה מילים מדובר ב - פיתוח באר שבע והנגב בשנות החמישים והשישים על ידי מוסדות ההסתדרות העובדים הכללית שפעלה אז באיזור לבד היות והההון הפרטי משיקולי רווח והפסד והממשלה משיקולי חוסר ניסיון והעדפת אזורים אחרים סירבו לפעול כמעט לחלוטין בעיר ובנגב.

בכבוד רב ותודה על תשומת לבכם, ד"ר חנינא פורת, המרכז לפיתוח האזור במחלקה לגיאוגרפיה, באוניברסיטת בן גוריון, באר שבע.

הוספתי ברשימת הספרים. Uziel302 - שיחה 14:20, 3 בינואר 2014 (IST)

אני רוצה להרחיב על מועדון בן גוריון בתוך ערך "שדרות"[עריכת קוד מקור | עריכה]

בערך "שדרות" בויקיפדיה, "מועדון בן גוריון" נכלל תחת הכותרת "חינוך" אשמח אם תיתנו לי את האפשרות להרחיב בנושא בתוך הערך "שדרות" תחת הכותרת "מעדון פיס בן גוריון לנוער"

תודה. אנא כתוב בדף השיחה של הערך את מה שתרצה להוסיף לערך. Nachum - שיחה 12:58, 5 בינואר 2014 (IST)

למה אי אפשר לערוך?[עריכת קוד מקור | עריכה]

אני חושבת שאתם צריכים לתת גם לנרשמים החדשים זכות לערוך ובטח ובטח גם ללא רשומים, אני מצפה שתתייחסו

בברכה,venus2000

שלום לך,
ראשית, בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: כפתור חתימה. לגבי שאלתך, לאיזה ערך כוונתך? אולי תמצאי הסבר בדף "ויקיפדיה:דף מוגן". Ldorfmanשיחה 16:34, 7 בינואר 2014 (IST)

ערך "מיכה הלוי"[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום רב עורכים יקרים,

מפני כבוד הרבנים, ראוי לכנותם לפני שמם בשם "הרב" (כמו שנהוג לקרוא לדוקטור כך לפני שמו).

אני מציעה להפוך את הערך "מיכה הלוי" ל"הרב מיכה הלוי".

כמו-כן אם יש עוד רבנים כאלה, ממליצה גם על כך.

בברכה, הדס בלויגרונד

כל שמות הערכים הם ללא מקצוע, תואר או כדומה, להוציא ערכי אישימ שחיו לפני מאות שנים. אם תצטרפי לכותבי הוויקי תוכלי לפעול לשינוי הנוהל. Nachum - שיחה 15:58, 15 בינואר 2014 (IST)

הערך כתוב טוב מדויק ולא ברור לא על מה יצא הקצף[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערך כתוב טוב מדויק ולא ברור לא על מה יצא הקצף, אולי על זה שהערך חושף את האמת על כך שהבנקים הם יצרנים העיקריים של היצע הכסף במשק?

הערך מסביר בצורה מדויקת, ברורה וקלה להבנה מהוא כסף כלומר מייצג ערך למוצרים שירותים ונכסים במשק, מהם M1 M2 M3 ואחר כך הוא ממשיך לפירוט רב יותר של פרמטרים חשובים וכך צריך להיות. ערך טוב בהרבה מאשר ערכים כלכליים אחרים שראיתי בויקיפדיה.

כנראה הכוונה היא לערך הכסף בראייה מקרו-כלכלית, שיש עליו תבנית שכתוב.אודי - שיחה 11:06, 22 בינואר 2014 (IST)

טעות בדף תרומה לוויקיפדיה[עריכת קוד מקור | עריכה]

נכנסתי עכשיו לקישור "תרומה לוויקיפדיה" שבסרגל הצד והופיע שם המשפט הבא: "יקיפדיה היא דבר מיוחד." לאן נעלמה האות ו'? Uziel302 - שיחה 09:37, 28 בינואר 2014 (IST)

צודק, זאת טעות. הייתי מציע לשלוח להם הודעה דרך כתובת האימייל הנמצאת בבקישור זה. Yambaram - שיחה 20:36, 7 בפברואר 2014 (IST)
ביקשתי מהאחראי על האינטרנט לתקן, וגם שיפרתי בדרך עוד כמה דברים בניסוח. תודה על ההערה! --אמיר א׳ אהרוני - שיחה 17:38, 8 בפברואר 2014 (IST)
אם אתה כבר פונה ל"אחראי על האינטרנט" יש לי רשימה ארוכה של דברים שעליו לתקן... קריצה Ldorfmanשיחה 18:14, 8 בפברואר 2014 (IST)

מחיקה של דיבורים מיותרים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הי קוראים לי אברהם עומר בר צריך למחוק את כל השיחות 'הקשורות' אלי באינטרנט בויקיפדיה אברהם

איזה שיחות למשל ולמה צריך למחוק אותן? גילגמש שיחה 23:52, 2 בפברואר 2014 (IST)

ערכים לוקים בחסר[עריכת קוד מקור | עריכה]

יש שפות שבהם ערכים מסוימים שופעים במידע ובשפת הקודש הערך לוקה בחסר.

צריך לשקול אופציה של קישור אוטומטי לשירות תרגום (כמו google translate) אשר יוכל לתרגם עמוד שלם לשפת האם של הקורא. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.

כדי לשמור על רמתם של הערכים, מבחינה לשונית ותחבירית, כיאה לאנציקלופדיה, לא יתבצע קישור למערכת המספקת תרגום-מכונה. עם זאת, איני יודע אם ידוע לך זאת, אולם יש ביכולתך להוסיף מידע לערכים, כאשר חסר בהם מידע, או לבצע שינויים, כשנדרש תיקון כלשהו, גם בעצמך. נשמח אם תצטרף אלינו לכתיבת האנציקלופדיה והכנסת שיפורים בה. Ldorfmanשיחה 01:35, 9 בפברואר 2014 (IST)

הוספת תאריך כתיבת המידע[עריכת קוד מקור | עריכה]

12.2.14 שלום רב, ראשית לכל, אני מבקשת להביע את הערכתי ותודתי על המידע המופיע באתרכם, בו אני נעזרת לעתים מזומנות. מידע הופך לא פעם ללא רלוונטי בשל שינויים החלים לעתים קרובות בנושאים השונים. לכן, הצעתי - להוסיף לכל ערך את תאריך העלתו הראשונה לאתר. מודה על תשומת לבכם, רונית

שלום רונית,
הערכים מתעדכנים כל הזמן. באפשרותך לבדוק מתי היה העדכון האחרון על ידי צפיה בגרסאות קודמות. לשונית זו נמצאת ליד לשוניות אחרות כמו ערך, שיחה וכו'. גילגמש שיחה 09:05, 12 בפברואר 2014 (IST)
לדעתי, זה דווקא רעיון ראוי. זה רק יוסיף אם יהיה כתוב במקום כלשהו משהו בסגנון "מאמר זה נערך לאחרונה ב-14 בפברואר 2014". הקוראים לא אמורים לשלוט ברזי ההתחקות אחרי הגרסאות הקודמות.אודי - שיחה 23:02, 14 בפברואר 2014 (IST)
אודי, זה רעיון לא טוב, שכן עריכות של ערכים נעשות מסביב לשעון, 365 ימים בשנה. לא הגיוני שלאחר כל עריכה, קטנה או גדולה, הכותבים יצטרכו לעדכן את המועד בו בוצעה. מידע אשר עתיד להשתנות, או עשוי להשתנות, נכתב בדרך כלל בתוספת המילים "נכון ל-<חודש בשנה / עשור במאה ה-21>". כך, זוהי האינדיקציה למידת העדכניות של אותו נתון. Ldorfmanשיחה 01:48, 15 בפברואר 2014 (IST)
יש שורה בתחתית המסך שמודיעה מתי בוצעה העריכה האחרונה, אם זה כזה חשוב. גילגמש שיחה 07:51, 15 בפברואר 2014 (IST)
מצוין. כל יום לומדים משהו חדש.אודי - שיחה 17:13, 15 בפברואר 2014 (IST)

נושא נמחק: : השפעת משמורת משותפת על חבות במזונות[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום ניסיתי להוסיף נושא במשמורת ילדים http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%AA_%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%9D#cite_note-2 הנושא:השפעת משמורת משותפת על חבות במזונות ניתן תקדים חשוב בנושא http://elyon1.court.gov.il/heb/dover/4754669.pdf אך הערך נמחק, מדוע? וכיצד ניתן לעדכן תודה מראש, עו"ד בן בטש

ההסבר ניתן בתקציר העריכה: " פסק דין בערכאה נמוכה, שאין צורך להביאו באנציקלופדיה". גילגמש שיחה 12:15, 22 בפברואר 2014 (IST)

רעיון - קשור לתיקון שגיאות כתיב במעבד תמלילים[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום רב. ברצוני להעלות רעיון שנבע מצורך רגעי. בעת שהקלדתי את המילה "קפלר" במהלך כתיבת עבודה והתכוונתי ליוהנס קפלר, המילה לא זוהתה על ידי המילון של (WORD (microsoft. (מוזר, גם עכשיו שאני מקליד שוב, בעריכת המשוב, מסומנות המילים שלא מזוהות). חשבתי לעצמי, למה התוכנה לא בודקת אפשרויות בויקיפדיה ומציעה לי אותן ? רעיון למחשבה או אולי טעיתי ? בכל אופן, אני לא בטוח למי אני שולח את זה כרגע אך אשמח להתייחסות. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.

הכתובת היא חברת מיקרוסופט - החברה שיצרה את התוכנה בה השתמשת. מדובר בקוד סגור, כך שרק הם יכולים לבצע בו שינויים. Ldorfmanשיחה 01:15, 7 במרץ 2014 (IST)

ערך על אביעד דנן?[עריכת קוד מקור | עריכה]

מדוע אין ערך על "אביעד דנן"?

מי זה אביעד דנן? גילגמש שיחה 15:12, 8 במרץ 2014 (IST)
מחיפוש בגוגל גילתי שהוא שחקן כדורגלשמזןשיחה 15:52, 3 באפריל 2014 (IDT)

יש להוסיף את ענין הפרשה האחרונה שבה הרב משה שפירא מואשם בשידול לתקיפה אלימה ואף יותר מזה.[עריכת קוד מקור | עריכה]

יש להוסיף את ענין הפרשה האחרונה שבה הרב משה שפירא מואשם בשידול לתקיפה אלימה ואף יותר מזה. איכתיבת הדברים פוגעת באיזון הויקפדיה במלואה שכן מדובר באיש ציבור, ועל כל איש ציבור שהיה מוגש נגדו כתב אישום הדברים היו מוצאים ביטוי בויקפדיה.

עדכנתי את הערך המדובר. גילגמש שיחה 10:12, 10 במרץ 2014 (IST)

מערכת המלצה על כתיבת ערך[עריכת קוד מקור | עריכה]

מאוד מסובך ולא ברור איך אני מוסיף ערכים מומלצים שאנשים יכתבו עליהם, ומאידך, איך אני מוצא ערכים שאנשים ביקשו, וכותב עליהם.

עיין דף בקשת ערכים. Uziel302 - שיחה 06:20, 23 במרץ 2014 (IST)

תל"ג המגזר החרדי[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום רב ברצוני לדעת באם ניתן לקבל מידע על תל"ג המגזר החרדי. בימים אלה של הערכות לקראת הלוא נודע שבו אולי נראה יותר חרדים מתגייסים לצבא ובעקבות זאת אולי גם חרדים המצטרפים לשוק העבודה ואז אולי גם התל"ג שלהם ילך ויגדל ואז גם אולי יבוא לציון גואל. לקראת כל זאת חשוב שנדע האם ניתן לכמת את התל"ג הנדון כבר כיום. תודה רבה

רוני תל צור צ"ח - ציוני חרד

אולי יבוא לציון גואל- אין לוויקי אפשרות לענות על שאלה כזאת. Nachum - שיחה 11:23, 19 במרץ 2014 (IST)
אולי כדאי לעיין בקישור זה. הערה לשונית, לחרדים אין תל"ג, כי ראשי התיבות הם תוצר לאומי גולמי, כלומר המונח מתייחס לרמה לאומית. Uziel302 - שיחה 06:18, 23 במרץ 2014 (IST)
אפשר אולי לענות על שאלת התל"ג הממוצע לנפש. גילגמש שיחה 06:42, 23 במרץ 2014 (IST)

אוסקר , עדכון[עריכת קוד מקור | עריכה]

לא עודכנו הרבה מהזוכים בקטגוריות השונות של טקס האוסקר האחרון, הערך היחיד שעודכן הוא של הסרט הטוב ביותר

העדכון יקח עוד זמן. אתה מוזמן לעדכן. Nachum - שיחה 15:50, 20 במרץ 2014 (IST)

ניקולאי קיסליוב[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום רב,

בערך על חסיד אומות עולם, ניקולאי קיסליוב, חסר תמונה. ראיתי שיש תמונה בוויקפדיה הרוסית. משום מה איני מצליח להעביר. אנא עזרתכם, כדי שאיש מרתק זה יקבל פנים.--Drorallon - שיחה 07:07, 21 במרץ 2014 (IST)

פניתי למשתמש. גילגמש שיחה 07:09, 21 במרץ 2014 (IST)

השחתת הערך קטנוע[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערך קטנוע בעברית נערך על ידי תמיר קרני מספר פעמים(ראו בדף השיחה], אבל גם נמחק בזדון ועל כן גם הושחת על ידי מי שמתיימרים להיות עורכי הערך מטעם ויקיפדיה. ניתן לצפות בתיקון ובהשחתה בדף השיחה של הערך "קטנוע". לטיפולכם.

לא ברור על איזו השחתה אתה מדבר. גילגמש שיחה 05:43, 22 במרץ 2014 (IST)

קשור לערך צלליות[עריכת קוד מקור | עריכה]

בערך צלליות יש צילום של צלליות ידיים של האומן אלברט אלמוזנינו. מה שלא צוין וחשוב לציין כי הצלם הוא יהודה פינס ז"ל שבין היתר עסק בצילום ופיתח את הצילומים בחדר חושך בביתו. אלברט אלמוזנינו ויהודה פינס הוציאו יחד את ספר צילומי הצלליות שאת כולם צילם יהודה פינס ז"ל שניפטר לפני כשנה . -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.

הכוונה היא לערך "תיאטרון צלליות" ולקובץ הזה. Ldorfmanשיחה 02:28, 27 במרץ 2014 (IST)
הוספתי בערך על אלברט אלמוזנינו. Nachum - שיחה 14:18, 27 במרץ 2014 (IST)
Nachum, התמונה בכל מקרה אמורה להמחק בעוד שבוע, לאור זה שהתברר כעת שהיא אינה חופשית (או לפחות, לא מעלה התמונה הוא שיצר אותה, כך שהוא לא יכול היה לבחור שחרור של קובץ שלא הוא יצר). Ldorfmanשיחה 23:47, 27 במרץ 2014 (IST)
הוספתי פרט כתוב בערך על אלברט אלמוזנינו. Nachum - שיחה 16:42, 28 במרץ 2014 (IDT)

נא לתקן בערך החממה[עריכת קוד מקור | עריכה]

בערך החממה (סדרת טלוויזיה) חברת ההפקה היא לא מובי פלוס. לצערי איננו יודעים מי חברת ההפקה, אך זה בטוח לא מובי פלוס.

תודה רבה, -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.

שאלה טובה, באתר וואלה מופיע "משרד הפקה: NUTZ PRODUCTIONS". מצד שני לחיפוש בגוגל של "החממה מובי פלוס" יש הרבה תוצאות ובחלקן גם מצוין שזה הופק בשיתוף נגה תקשורת. Uziel302 - שיחה 09:51, 4 באפריל 2014 (IDT)

הפוגרום בלימריק[עריכת קוד מקור | עריכה]

בלימריק היה פוגרום ביהודיה שם רק בידי משפ הרצוג יש נתונים על כך והם יוכלו להאיר את עינינו

The Limerick Boycott, sometimes known as the Limerick Pogrom, was an economic boycott waged against the small Jewish community in Limerick, Ireland, for over two years in the first decade of the twentieth century. It was accompanied by a number of assaults, stone throwing and intimidation which caused many Jews to leave the city. It was instigated in 1904 by a Redemptorist priest, Father John Creagh. According to an RIC report 5 Jewish families left Limerick "owing directly to the agitation" and 26 families remained. זה קטע מהערך בוויקי האנגלית. תודה. Nachum - שיחה 16:45, 28 במרץ 2014 (IDT)

אוסקר, תגובה[עריכת קוד מקור | עריכה]

כמה זמן ייקח לעדכן את הזוכים החדשים בטקס האוסקר האחרון? -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.

זמן רב. Nachum - שיחה 19:09, 28 במרץ 2014 (IDT)

ערך לא קיים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הי תוכלו בבקשה להוסיף \ לתרגם את זה http://en.wikipedia.org/wiki/Screw_thread

תודה -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.

שלום לך ותודה על פנייתך. יש ביכולתך להוסיף מידע זה גם בעצמך. אשמח לעזור לך לעשות זאת. אני מזמין אותך להצטרף אלינו לכתיבת האנציקלופדיה והכנסת שיפורים בה. פנה אלי (באמצעות דף השיחה) אם תתקל בשאלה או בבעייה. ויקיפדיה צריכה אותך! Ldorfmanשיחה 00:40, 1 באפריל 2014 (IDT)

סדרה של מתיו מקונהי, עריכה[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום רב, רציתי לדעת אם יש למישהו אפשרות לתרגם את הערך של הסדרה של מתיו מקונוהי אני מצרף את הערך באנגלית ומי שיכול לתרגם אותו שיתרגם http://en.wikipedia.org/wiki/True_Detective_(TV_series) -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.

שם הסדרה בעברית בלש אמיתי. למה שאתה לא תעשה זאת? רק יש לשים לב שבוויקיפדיה העברית לא מפרטים כל פרק, אלא מספרים את הסיפור של העונה כמכלול. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 20:27, 31 במרץ 2014 (IDT)
בתגובה למה שכתבת לגבי לכתוב את הערך על מתיו מקונהי
את הסדרה לא יצא לי לראות
רק רציתי לדעת למה לא נכתב דבר על הסדרה -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.
וויקפדיה היא מיזם התנדבותי. Nachum - שיחה 09:56, 2 באפריל 2014 (IDT)

אנדרופינים[עריכת קוד מקור | עריכה]

באיזה מאכלים או חומרים קיים האנדרופינים ?

ראה בערך אנדרופינים. גילגמש שיחה 17:52, 1 באפריל 2014 (IDT)

הוספת ערך[עריכת קוד מקור | עריכה]

יש 2 ערכים שאני רוצה שיתרגמו אותם סרט שג'וני דפ אמור לשחק בו וסרט נוסף שג'ון טרבולטה אמור לשחק בו שני הסרטים מבוססים על דמות מהמציאות אני מצרף את הקישורים http://en.wikipedia.org/wiki/Whitey_Bulger

http://en.wikipedia.org/wiki/John_Gotti -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.

שלום לך ותודה על פנייתך. יש ביכולתך להוסיף מידע זה גם בעצמך. אני מזמין אותך להצטרף אלינו לכתיבת האנציקלופדיה והכנסת שיפורים בה. ויקיפדיה צריכה אותך!שמזןשיחה 15:49, 3 באפריל 2014 (IDT)
לטעמי באנציקלופדיה יש להתמקד בסרטים שכבר יצאו ולא בסרטים עתידיים. Uziel302 - שיחה 14:52, 10 באפריל 2014 (IDT)

שלום[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום אני מבקש להיות עורך בויקיפדיה. תודה

שלום מייק, ראה את הקישור בפסקה למעלה "הוספת ערך", שמוביל ל-"ויקיפדיה צעד אחר צעד".
בנוסף לכך, בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: כפתור חתימה. Liad Malone - שיחה 14:11, 7 באפריל 2014 (IDT)
המשתמש לא בא לתרום, ונחסם לצמיתות. ‏Lionster‏ • שיחה 14:13, 7 באפריל 2014 (IDT)
לא ראיתי את זה כשהצצתי בדף המשתמש שלו. תודה. Liad Malone - שיחה 14:15, 7 באפריל 2014 (IDT)

ערך נוסף[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום תוכלו בבקשה לדאוג שיהיה ערך לultracapacitor קיים באנגלית

תודה

לאיזה ערך אנגלי את מתכוון? אין ערך בשם שכתבת. יש את Supercapacitor ואת Electric double-layer capacitor. הראשון הוא הערך הראשי והוספתי אותו עכשיו בפורטל:פיזיקה/ערכים מבוקשים. במידה ויש לך רקע בתחום אתה מוזמן לכתוב את הערך בעצמך. בברכה, Uziel302 - שיחה 14:51, 10 באפריל 2014 (IDT)

בית ספר גורדון ירושלים[עריכת קוד מקור | עריכה]

בית מלון וולדורף אסטוריה החדש נבנה על השטח של משרד מסחר ותעשיה שגבל בשטח בית ספר גורדון לשעבר. בית ספר גורדון הכיל מבנה בו למדו כיתות א'-ד' ובצריפים כיתות ה'-ח'. התלמידים היו לרוב מבתים קשי יום, משכונת ממילא, ימין משה, והסביבה. שעורי ההתעמלות נערכו במתקני ובמגרש ימקא. שיעורי חקלאות בשטחים של בקעה. שיעורי הטבע עם המורה ורדה הנערצת בימי ו' בהרי ירושלים שם חוו תקופות של שמש וגשם ומראות מרהיבים של עננים, קשת בשמיים, פרחים, עצים, פרפרים, כוורות, ציפורים, והחי. והכל בהסכמתו של מנהל בית הספר - לוי ה"קשוח".

איך מצטרפים ?? האם יש קהילות מוכרות, הועבר, הגהה, תגובה, תגובה[עריכת קוד מקור | עריכה]

אדם או זוג שרואים עצמם שותפים לדעות איך הם מצטרפים ולמי?? האם יש מרכז הכוונה?? האם יש משהוא שמנווט בנושא או שכול זוג לעצמו בבחירה חיפוש ומימוש...