ויקיפדיה:ארגז חול

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

קיצור דרך: וק:אח

ארגז החול
מדריך כתיבה

ברוכים הבאים לארגז החול של ויקיפדיה. מטרתו של עמוד זה לאפשר לכם לנסות את כלי העריכה של ויקיפדיה.

על מנת לערוך עמוד זה: לחצו על הלשונית Edit-he.png בראש העמוד, הכניסו את התוכן הרצוי בחלון העריכה, לחצו Preview-help-he.png כדי לראות איך נראים השינויים ולבסוף לחצו Save-help-he.png.

  • התוכן של עמוד זה לא יישמר והוא ינוקה מעת לעת ללא אזהרה מראש. לפיכך לא מומלץ להשתמש בארגז הציבורי לכתיבת ערכים אלא לניסויי עריכה בלבד.
  • נא לא לכתוב בדף זה חומר המפר זכויות יוצרים, חומר פרסומי, חומר בעל אופי פוגע או דברים המהווים הוצאת דיבה.
  • משתמשים רשומים המעוניינים ליצור ארגז חול פרטי, ראו יצירת דף משנה.
  • לתגובות על ויקיפדיה, נא להשתמש בספר האורחים. תגובות בנוגע לדף מסוים, יש לכתוב בדף השיחה שלו.


==אייל לוי== איילבהמשך רקד בבית-ברבור ובביכורי העתים בתל אביב עם מישאל ברזילי 'אביו הרוחני' בריקודי עם. בהיותו בן שתים עשרה תיפקד כאחראי על כל מערכות ההגברה וציוד אור-קולי בבית ספרו וכבר אז החל בהשמעת ריקודי-עם בהפסקות. בשנת 1983, בתנועת הצופים בה היה חבר, החל אייל ללמד ריקודי-עם, תוך שהוא מסיים הכשרה בקורס מדריכים צעירים בהנחיית מירה ויואב אשריאל. בעודו תלמיד תיכון לימד בתנועת הצופים בשבטים שונים: העדה, עדת אביב, חורב ושבט התקוה, גם במד"א ת"א בו התנדב כמגיש עזרה ראשונה הרקיד אחת לשבוע בהתנדבות. רקד בלהקת בית דני בניהול מנשה פרץ, בהמשך דרכו הדריך בחוגי מבוגרים רבים בגוש דן ובשנת 1993 אף סיים קורס מדריכים של ההסתדרות הכללית. בשלהי 2001 נשא לאישה את איילת מדריכת ריקודי-עם גם היא. אייל ממשיך בהדרכה עד עצם היום הזה, לצד עבודתו כטכנאי אלקטרוניקה.

עבודות[עריכת קוד מקור | עריכה]