ויקיפדיה:בוט/בוט קטגוריות/אולם דיונים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

שימו לב נוספה האפשרות להעביר קטגוריות ובשילוב עם היכולת להפעיל את הגאדג'ט Cat-a-lot הבוט מיותר פרט למקרים בהם רוצים למנוע את הצפת השינויים האחרונים כאשר מעבירים לדוגמה מספר רב של קטגוריות (או קטגוריה בודדת) המכילות יחד עשרות ערכים.

כאן המקום להציע עבודות המתאימות לבוט הקטגוריות. כל הצעה צריכה לבוא תוך פירוט של מה יש לעשות (להוסיף, להוריד, לאחד), ולמה יש לעשות - איזה ערכים יושפעו. לאחר ההצעה יש להמתין מספר ימים להסתייגויות, ואם אין כאלו - ההצעה תעבור לתור ההצעות לביצוע.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9

ערך ראשי בקטגוריה[עריכת קוד מקור]

בויקיפדיה האנגלית יש נוהג מוצלח לטעמי (en:WP:SORTKEY), בו הערך הראשי בכל קטגוריה – לרוב זה הנושא את אותו השם של הקטגוריה עצמה – מוצב בראש הקטגוריה. אשמח אם בוט ההחלפות, ספציפית Matanyabot שמפעיל Matanya יפסיק להפר את שיטת המיון הזאת כפי שעשה במקרים הבאים: [1][2][3]

לכל הפחות, יש לפעול לפי ויקיפדיה:קטגוריה § סדר המיון של הערך בקטגוריה ולקטלג את הערך הראשי בכוכבית. לטעמי, יש לאמץ באופן גורף את המדיניות של הויקי האנגלית כדי לפתור את הבעיה המוצגת בסוף פסקת "סדר המיון של הערך בקטגוריה", אך גם פעולה לפיה טובה מזו שמבצע הבוט כרגע.

תודה מראש. CLalgo - שיחה 12:24, 4 במרץ 2022 (IST)תגובה[תגובה]

בוויקיפדיה העברית נהוג לסמן את המיון של הערך הראשי ב-*. סימנתי כך את הדוגמאות שהבאת, והבוט לא ישנה אותן. דוד שי - שיחה 13:06, 4 במרץ 2022 (IST)תגובה[תגובה]