שיחת משתמש:Little Savage

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף משתמש:Little Savage)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

15 בדצמבר 2013[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום עמרי. רציתי לדעת איך אפשר להתחבר ולהכיר עוד כותבים בויקיפדיה? איך אפשר לשוחח איתם? הייתי שמח לעשות זאת. בתודה מראש, דורין. Dorinrin - שיחה 15:05, 15 בדצמבר 2013 (IST)

שלום דורין, סליחה שאני עונה במקום עמרי. דרך מצוינת לתקשר עם ויקיפדים מחוץ לכתלי ויקיפדיה היא בפייסבוק. יש אפילו קבוצה. אם אתה מעוניין, אז תוסיף אותי (כינויי זהה לכינויי בויקי) ואוסיפך לקבוצה. Yoav Nachtailer - שיחה 15:12, 15 בדצמבר 2013 (IST)
היי. כרגע יש לי חסימה בפייסבוק, אך אשמח אם תוסיף אותי אתה בבקשה - dorin croci. תודה מראש. דורין. Dorinrin - שיחה 16:58, 15 בדצמבר 2013 (IST)
הוספתי. Yoav Nachtailer - שיחה 17:06, 15 בדצמבר 2013 (IST)

שלום דורין. ויקיפדיה היא מיזם המבוסס על שיתוף פעולה בין משתמשים שונים, ובאופן טבעי נוצרה כאן קהילה של משתמשים. אציין ששיתוף פעולה והיכרות עם משתמשים נוספים היא חיונית להשתלבות שלך בוויקיפדיה. דרכם תוכל להמשיך ללמוד ולהכיר את הוויקיפדיה, כפי שאתה עושה זאת דרכי בתקופה האחרונה. אני מזמין אותך לעיין בויקיפדיה:שער הקהילה. כמו כן, אל תהסס לפנות אל משתמשים נוספים בדף שיחתם או לפתוח דיונים בדפי השיחה של הערכים. עמרישיחה 23:31, 15 בדצמבר 2013 (IST)

הסופה במזרח התיכון (2013)[עריכת קוד מקור | עריכה]

עמרי שלום. אני מנסה להרחיב את הערך של הסופה במזרח התיכון על ידי קישורים חיצוניים, ואנשים מסוימים מוחקים לי אותם. לא מבין למה. תוכל להסביר לי? תודה. Dorinrin - שיחה 18:47, 15 בדצמבר 2013 (IST)

שלום דורין. במקרים כאלה אני מציע קודם כל שתנסה לפנות אל המשתמש שביטל את העריכות שלך. כפי שרשמתי לך לעיל, אל תהסס לפנות למשתמשים אחרים. נסה להיות יותר עצמאי. כמו כן, באפשרותך גם לשאול שאלות בדף השיחה של הערך. לגופו של עניין, כפי שהסברתי לך בעבר, לא כל כתבה מתאימה להתווסף כקישור חיצוני בערך. עליך לשאול את עצמך מספר שאלות: האם הכתבה מרחיבה באופן משמעותי על הכתוב בערך? האם ניתן להעביר לערך את המידע החסר ולהשתמש בכתבה כהערת שוליים? זכור שהוויקיפדיה לא אמורה להחליף את גוגל כאמצעי לחיפוש כתבות ברשת. על כל פנים, אני ממליץ לך להתמקד בהוספת מידע לערכים ולא בהוספת קישורים חיצוניים (נושא בעייתי בפני עצמו). רק כך תוכל ללמוד. עמרישיחה 23:31, 15 בדצמבר 2013 (IST)

בנוגע לדף הערך Top Eleven Football Manager[עריכת קוד מקור | עריכה]

למה ביטלת את הקישור בדף Top Eleven Football Manager? Kobe. - שיחה 12:30, 19 בדצמבר 2013 (IST)

היי. אנחנו לא נוהגים לקשר לאתרים מהסוג הזה, אלא רק לאתרים רשמיים. מה גם שהאתר כלל לא פעיל. עמרישיחה 13:06, 19 בדצמבר 2013 (IST)

הקישור שהוספתי כן פעיל ("מחשבון מקסימום צופים למשחק לפי רמה" - http://topeleven.co.il/calcs/stadiumMaxFans.php ) הקישור שמעליו לא פעיל ("מחשבון איכות באינטרנט - Top Calculator" - http://www.topcalculator.co.il/), יכול להיות שהתבלבלת?

צודק. התבלבלתי (כשהסרתי את הקישור, כן נכנסתי לאתר). בכל אופן, הקישור הוסר היות שאנחנו נוהגים לקשר לאתרים רשמיים. אתרים מהסוג הזה לא ממש מקובלים. עמרישיחה 13:14, 19 בדצמבר 2013 (IST)
אני אעבור על החוקים כי אני באמת חדש כאן, בכל מקרה הקישור הקודם עמד שם הרבה זמן מבלי שהסירו אותו, כנראה שכאשר מישהו חדש מוסיף משהו אז מקפידים עליו יותר מאשר משתמשים ותיקים (מקובל בחברה הישראלית). בכל מקרה אחרי שאקרא לעומק אבדוק אם אפשר לשים את הקישור או לא, אעדכן אותך בכל מקרה. --Kobe - שיחה 13:51, 19 בדצמבר 2013 (IST)
אל תעבור על החוקים. ואם תעבור על החוקים אני יחסום אותך, הבנת? תודה. Dorinrin - שיחה 17:26, 29 בדצמבר 2013 (IST)

בהמשך לדיון במזנון[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום Little Savage,

בהמשך לדיון במזנון, אני חושב שצריך לגבש כללים ברורים לכתיבת ערכי ספורט. אילו מקורות ישמשו לכתיבת ערכים אלה ולקבוע היררכיית מקורות. ראה את הדיון המתנהל במזנון. אני סבור שהיררכיית המקורות המוצעת לערכים כלליים לא מתאימה במקרה של ערכי ספורט. אני בספק שקבוצת כדורגל שימשה כמקור למחקר אקדמי מקיף. לכן, כדאי לגבש כללים אחרים. דעתך? גילגמש שיחה 18:05, 22 בדצמבר 2013 (IST)

היי. אני סבור שבתחום הספורט העניין פשוט יותר. הרי אין מדובר בערכים מדעיים או היסטוריים בהם יש נחיצות רבה יותר למקורות (ועם דגש על מקורות איכותיים). רוב הערכים למעשה מורכבים מאוסף של אירועים שקרו, ולכן ברוב המקרים גם קישור לכתבה יכול להתקבל כמקור, אם כי יש כמובן העדפה למקורות רשמיים (אתר של קבוצה, אתר של התאחדות ספורט כלשהי וכו׳). בכל מקרה, אין שפע של מקורות בתחום הספורט, כך שאין יותר מדי ברירות. מקור מאתר רשמי, תמיד יועדף על פני כל מקור אחר. עמרישיחה 23:55, 22 בדצמבר 2013 (IST)
אני חושב שכדאי לנסח דף כללים ברור כדי למנוע חריגות עתידיות. גילגמש שיחה 00:08, 23 בדצמבר 2013 (IST)
העניין הוא שהעדפה של אתר רשמי זה משהו מובן מאליו ורלוונטי לא רק לספורט. לא יודע איזה דף מדיניות יכול לצמוח פה. עמרישיחה 16:12, 23 בדצמבר 2013 (IST)
צריך להכניס כלים ולא עושים כלום. מה לעשות? ויקיפדיה מידרדרת. העיקר לחסום אותי כל החיים בלי סיבה. Dorinrin - שיחה 17:26, 29 בדצמבר 2013 (IST)
בלי סיבה? אם אתה חושב שעד כה נחסמת על לא עוול בכפך אתה בבעיה. עמרישיחה 20:23, 29 בדצמבר 2013 (IST)

כמה שאלות[עריכת קוד מקור | עריכה]

  1. יש לך מושג איפה נולד ישו? נצרת או בית לחם?
  2. מהי מיסה ומהיכן מגיע מקור השם?

תודה. Dorinrin - שיחה 15:14, 26 בדצמבר 2013 (IST)

  1. תשובה בערך לידת ישו.
  2. תשובה בערך מיסה.
עמרישיחה 15:22, 26 בדצמבר 2013 (IST)

קייטי בי[עריכת קוד מקור | עריכה]

יצא משהו לא טוב בערך שלה. משהו אסון! תתקן אם תוכל. זה אסון שם. קרה משהו נורא. תודה. Dorinrin - שיחה 18:43, 26 בדצמבר 2013 (IST)

תיקנתי. ביקשתי ממך כבר כמה פעמים להשתמש בתצוגה מקדימה, ולא לשמור אם משהו בערך משתבש. אני לא מבין למה אתה מתעלם מבקשתי. עמרישיחה 18:49, 26 בדצמבר 2013 (IST)
לא מתעלם, רציתי לתקן אבל זה היה משהו נורא. חשבתי שיקרה משהו בלתי צפוי. תודה על התיקון. בהמשך סוף שבוע פורה, דורין. Dorinrin - שיחה 19:20, 26 בדצמבר 2013 (IST)
אם היית משתמש בתצוגה מקדימה ולא שומר את הערך, לא היה קורה שום דבר נורא. עמרישיחה 19:23, 26 בדצמבר 2013 (IST)

מה כוונתך?[עריכת קוד מקור | עריכה]

- הועבר לשיחת משתמש:Hollywood9oz עמרישיחה 17:07, 27 בדצמבר 2013 (IST)

מה הבעיה?[עריכת קוד מקור | עריכה]

- הועבר לשיחת משתמש:Hollywood9oz עמרישיחה 01:19, 28 בדצמבר 2013 (IST)

בקשת חסימה[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום,

היות שאתה החונך של דורינין, אני מפנה את תשותך לבך לויקיפדיה:בקשות ממפעילים#בקשות חסימה / הסרת חסימה. גילגמש שיחה 20:42, 29 בדצמבר 2013 (IST)

שלום עמרי, חרף ההערכה הרבה שיש לי לנכונותך לעזור, אני חושב שהעיסוק במשתמש לאורך התקופה האחרונה עבר את הגבול. כרגע חסמתי אותו לשבוע, ופניתי לבירוקרטים לגבי אורך החסימה. חבל שהמשתמש לא השכיל לנצל את הרצון הטוב. בברכה, ‏Lionster‏ • שיחה 21:12, 29 בדצמבר 2013 (IST)
היי. הגבתי שם. עמרישיחה 21:18, 29 בדצמבר 2013 (IST)

הפועל גלבוע גליל[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום,

תוכל לבדוק מה קורה שם לגבי הסגל? זה נראה לי נכון, אבל משום מה לא מצאתי את דף הסגל באתר הקבוצה או אתר איגוד הכדורסל (למרות שיכול להיות שיש בעיית תאימות כלשהי לשועל שלי). קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 14:59, 3 בינואר 2014 (IST)

היי. הסגל תקין. ראה באתר איגו הכדורסל ובאתר מנהלת הליגה. עמרישיחה 17:37, 3 בינואר 2014 (IST)

תבנית:פינק פלויד[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום עומרי, הבנתי שאתה יצרת את התבנית במקור. אני מעוניין לערוך בתבנית שינוי משמעותי, ולהוסיף את סיד ברט לרשימת החברים בלהקה. זאת מאחר שברט ניגן והקים את הלהקה והיה מעורב בחומרים שהלהקה ניגנה עד הדיסק MORE (הדיסק השלישי של הלהקה). אשמח לחוות דעתך. גארפילד - שיחה 12:13, 6 בינואר 2014 (IST)

מבחינתי אתה יכול להוסיף אותו (או ליתר דיוק, להעביר אותו מה"ראו גם"). עמרישיחה 14:10, 6 בינואר 2014 (IST)

שאלה בנוגע לתמונות[עריכת קוד מקור | עריכה]

היי, יצרתי אתמול ערכים חדשים (קנדל ג'נר, קיילי ג'נר) והוספתי לתעודת זהות שלהן תמונה שלהן שהעלתי לאשף ההעלאה. את התמונות לקחתי מגוגל וציינתי שהן לא שלי ושמצאתי אותן באינטרנט ולא ידוע לי למי שייכים הזכויות. התמונות כבר נמחקו לצערי. איך אני מעלה תמונה לויקיפדיה של ידוען ושאותה תמונה תישאר בויקיפדיה ולא תימחק? אשמח אם תסביר לי במילים שלך כי שלחת לי כבר בעבר קישור של הסבר לזה ולא הסתדרתי.Hollywood9oz (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

שלום. בוויקיפדיה אנו מחייבים לשמור על זכויות יוצרים, ועל כן אין לקחת סתם כך תמונות שאתה מוצא בגוגל, שכן סביר להניח שהן מוגנות בזכויות יוצרים. במקרה של אדם חי, אין להשתמש בתמונה שלו אשר מוגנת בזכויות יוצרים, שכן קל יותר יחסית להשיג תמונות שלו אשר אינן מוגנות בזכויות יוצרים (וזאת בניגוד לאדם מת, אשר לעתים קשה יותר למצוא תמונות שלו אשר אינן מוגנות בזכויות יוצרים, ועל כן במקרה הזה מותר להשתמש בתמונות מוגנות). בקיצור, תוכל להעלות רק תמונות אשר כתוב במפורש שהן לא מוגנות בזכויות יוצרים (ואם אתה מוצא כאלה, אני ממליץ לך לקבל חוות דעת לפני שאתה מעלה). אני מזמין אותך לעבור על הדף ויקיפדיה:רישוי תמונות ועל הדפים אליו הוא מקשר. תוכל למצוא שם הסברים רבים בנוגע לרישוי תמונות. אם יש לך שאלות נוספות, אתה מוזמן לשאול. עמרישיחה 16:33, 25 בינואר 2014 (IST)
אם אני לדוגמא מוצא תמונה שאני צריך לשים אותה באחד הערכים בויקיפדיה, איך אני אדע שהיא לא מוגנת מזכויות יוצרים? איפה זה כתוב? ובנוסף, ניסיתי לשים את עטיפת הסינגל בערך Can't Remember to Forget You. נכנסתי לערך בשפה האנגלית והעתקתי את השם של התמונה לתוך הערך של השיר בעברית. לא הצליח לי, אני תקוע בזה כבר שבוע, אשמח אם תוכל לעזור לי לשים תמונה לערך. אדםשיחה
שלום אדם. אם לא כתוב במפורש בצמוד לתמונה שהיא לא מוגנת בזכויות יוצרים, יש להניח שהיא כן מוגנת בזכויות יוצרים. ישנם אתרי אכסון תמונות, כגון panoramio, בהם מצויין ליד כל תמונה את הרישיון שלה. ראה למשל את התמונה הזאת - תחת Photo details כתוב שכל הזכויות שמורות. יש כל מיני סוגי רישיונות, ולא כולם מתאימים להעלאה לוויקיפדיה. אם מצאת תמונה ואתה לא בטוח, כדאי שתשאל כאן (תוכל כמובן גם לפנות אלי אישית). בנוגע לערך Can't Remember to Forget You - הסיבה שאתה לא מצליח להוסיך את התמונה לערך על ידי העתקת שם התמונה מהערך המקביל, היא שהתמונה הועלתה לוויקיפדיה האנגלית ולא לוויקישיתוף שמיועד לתמונות חופשיות בלבד. תמונה אלבום היא תמונה אשר מוגנת בזכויות יוצרים, לכן יש להעלות אותה לשרת שלנו במסגרת שימוש הוגן בלבד. רק תמונות אשר קיימות בוויקישיתוף ניתן להוסיף לערך ללא צורך בהעלאה לשרת שלנו. עמרישיחה 22:09, 25 בינואר 2014 (IST)

הגיע הזמן לוידוי[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום לכולם. כאן דורין. אני מבקש מכל חברי ויקיפדיה להקשיב לי ולכבד את המכתב הזה. אני כותב כאן כי ראוי שאתוודה. אני דורין, בעל חשבון המשתמש dorinrin, בעל רצון עז לכתוב בויקיפדיה. בזמן האחרון קצת התפרעתי כאן, ועשיתי שטויות, המצאתי חשבונות. עמרי הוא החונך היקר שלי. אשמח אם ימשיך להיות כזה. אני רוצה להמשיך לכתוב כאן. אבקש מכל החברים כאן, וגם מחני לעשות דיון עליי. תוכנית שיקום בויקיפדיה. אני חניך. ואני רוצה להתחיל מהתחלה. אשמח אם זה יקרה. תודה. 5.102.207.143 20:13, 28 בינואר 2014 (IST)

אענה לך בקצרה. התחלת לערוך בוויקיפדיה מלפני יותר מ-4 בשנים. אם בזמן כ"כ ארוך לא השכלת לרכוש את מיומנויות הכתיבה והעריכה הדרושות כאן, על אף מאמצים רבים מצד חברי הקהילה השונים לסייע לך, כנראה שאתה פשוט לא מתאים למיזם הזה. עדיף שתמצא לך תחביבים אחרים. אני לא כותב זאת מתוך זלזול או רצון לפגוע בך, אלא אך ורק כדי להיטיב עמך ועם הוויקיפדיה. עדיף שניפרד כידידים. עמרישיחה 18:52, 29 בינואר 2014 (IST)
אני כן מתאים. אני יודע מה עושים ואיך עושים. גם על ערכים של ספורט. אני באמת רוצה לערוך מהמשתמש שלי ולא להיות בובת קש. זה לא אני. אני לא רוצה שניפרד. אני כן רוצה עמרי. אני לא סתם מתעקש. אני רוצה שמישהו ייתן לי כללים לערוך כאן בויקיפדיה לפי הבנתו. ושוב, אני לא מתעקש סתם. 5.102.207.143 22:17, 29 בינואר 2014 (IST)
לא, אתה לא מתאים. זו לא דעתי האישית, אלא הדעה של כמעט כל חבר קהילה ש"נתקל" בכך עד כה. עמרישיחה 10:14, 30 בינואר 2014 (IST)

איפה שיחק המחבר של שרלוק הולמס[עריכת קוד מקור | עריכה]

היי,

ראה בבקשה: כדורגל אנגלי ומחבר שרלוק הולמס. כנראה שצריך לעדכן את הערך. גילגמש שיחה 05:45, 9 בפברואר 2014 (IST)

היי. על סמך הערך האנגלי נראה שהמידע בו נכון. אולי צריך להבהיר שאין לקבוצה קשר עם פורטסמות' (כדורגל) של היום. עמרישיחה 08:24, 9 בפברואר 2014 (IST)
אני מעדיף שאתה תעדכן כי בטוח תעשה את זה יותר טוב ממני. הכדורגל רחוק ממני. גילגמש שיחה
מישהו כבר הוסיף הערה. עמרישיחה 17:37, 10 בפברואר 2014 (IST)

מידע[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום, שמעתי שמשתמשים שחדשים בויקיפדיה יכולים לקחת "חונך". אשמח אם תפרט לי על זה יותר ותסביר לי איך אוכל לעשות זאת. אדםשיחה

שלום אדם. ראשית כל, כל משתמש רשאי לקחת חונך, ללא קשר לוותק שלו באתר. בגדול, משתמשים אשר יש להם בעיות השתלבות באתר, נכנסים לתהליך של חניכה על ידי משתמש ותיק. לעתים זה נעשה מתוך בחירה של המשתמש הנחנך, ולתעים מחוסר ברירה. בתקופת החונכות, שאינה מוגבלת בזמן, על המשתמש הנחנך להתייעץ עם החונך במידת הצורך. מקרים מובהקים בהם יש להתייעץ עם החונך הם מלחמות עריכה (במקום להיכנס למלחמת עריכה, יש להתייעץ עם החונך בנוגע לדרך הנכונה ביותר שבה יש לפעול) וכתיבת ערכים חדשים (כל ערך חדש יכתב בארגז חול ויאושר על ידי החונך). כמו כן, רשאי הנחנך להתייעץ עם החונך בכל נושא אחר שקשור לעריכה באתר. בדרך זו יוכל החניך ללמוד את כללי האתר ולהשתלב בו. תוכל למצוא חונכים אפשריים כאן. כמו כן, אני מוכן בעצמי להיות החונך שלך אם תרצה. עמרישיחה 21:21, 1 במרץ 2014 (IST)
המשתמש הביע חוסר יכולת מוחלטת לקלוט את ההערות שנכתבו לו. תראה בדף שיחה. במקרה זה אני מציע לשקול את חסימתו לצמיתות. גילגמש שיחה 21:23, 1 במרץ 2014 (IST)
אני לא רואה סיבה לא לתת לו הזדמנות. הרי עצם הבקשה לחונכות היא סוג של הבעה של רצון לשנות את דרכו. עמרישיחה 17:53, 2 במרץ 2014 (IST)
תודה! השגתי חונך והוא מוכן לעזור לי. שיהיה לך ערב נעים. אדםשיחה 18:02, 2 במרץ 2014 (IST)
בהצלחה. תוכל כמובן להמשיך לפנות אלי בכל עניין. עמרישיחה 18:03, 2 במרץ 2014 (IST)
שאלה: לפני כמה חודשים יצרתי את הערך "דיסקוגרפיה של ריהאנה" וכפי שאתה רואה הוספתי לו טבלת אלבומים. לא זכור לי בדיוק איך עשיתי את זה, אבל אני מתקשה להוסיף לערך טבלת סינגלים, טבלת סינגלים שהשתתפה בהם וכל הטבלאות שנמצאות בערך בויקיפדיה האנגלית. תוכל להסביר לי איך מוסיפים? תוכל אפילו אתה להוסיף את הטבלה ואני אערוך אותה. אדםשיחה 20:22, 3 במרץ 2014 (IST)
אוכל להתפנות לכך רק בסוף השבוע. בינתיים, אני מציע שתפתח ארגז חול פרטי אליו תעתיק את הטבלה מהערך האנגלי, ותנסה לעבוד עליה. כך נוכל לראות במה אתה בדיוק מתקשה. עמרישיחה 09:11, 5 במרץ 2014 (IST)

דיווח על טעות[עריכת קוד מקור | עריכה]

היי,

ראה בבקשה: ויקיפדיה:דיווח על טעויות#ג'ורג' בסט גילגמש שיחה 23:21, 2 במרץ 2014 (IST)

לא מכיר את האתר הזה, ואני לא יודע עד כמה הוא אמין, כך שקשה לי לקבוע. מצב שני, אם הנתון הנוכחי בערך לא מגובה במקור, ייתכן שעדיף לעדכן על סמך המקור היחיד שזמין. ניתן גם לפתוח דיון בערך האנגלי. עמרישיחה 09:39, 5 במרץ 2014 (IST)
אז מה לעשות בינתיים? גילגמש שיחה 10:12, 5 במרץ 2014 (IST)
הייתי מעדכן את הערך על סמך האתר עם סימוכין (אף שלא ברור עד כמה הוא אמין). עמרישיחה 17:18, 8 במרץ 2014 (IST)

ערכיו של מקסים[עריכת קוד מקור | עריכה]

היי עמרי,

האם תרצה לעבור על ויקיפדיה:איך להקים אסם/ערכיו של מקסים#ספורט? יש שם בערך 20 ערכים. גילגמש שיחה 14:21, 23 במרץ 2014 (IST)

היי. אנסה לעבור על חלק כשיתפנה לי זמן (ייתכן שבסוף השבוע). עמרישיחה 15:10, 24 במרץ 2014 (IST)
יופי, מצוין. נותרו שם ממש לא הרבה. משהו כמו 250. טיפלתי בשבוע האחרון במשהו כמו 200. גילגמש שיחה 15:12, 24 במרץ 2014 (IST)

היי,

סיימתי עם האסם לחלוטין. נותרו רק 20 ערכי ספורט וזהו זה. כל היתר טופל. אשמח אם תעיף מבט. רוב הערכים אינם ארוכים. גילגמש שיחה 16:26, 28 במרץ 2014 (IDT)

אוקיי. אעיף שם מבט בהזדמנת הקרובה. עמרישיחה 19:55, 28 במרץ 2014 (IDT)
היי,
יצא לך במקרה להעיף מבט נוסף? נותר ממש קומץ הכי קטן של ערכים. אפשר לסיים את זה תוך חצי אם ויקיפד שמבין בנושא יטפל בזה. אני רוצה לדווח לקהילה על הסיום של המיזם הזה. גילגמש שיחה 12:26, 2 באפריל 2014 (IDT)
אנסה להתקדם בסופ"ש הקרוב. אגב, בנוגע לערכי האונברסידאות - אני לא מתמצא במיוחד בנושא. כל שאני יכול לעשות זה לערוך השוואה עם הערך באנגלית, אך זה משהו שלמעשה יכול לעשות כל אחד. עמרישיחה 13:31, 2 באפריל 2014 (IDT)
סבבה, אז אל תגע בזה, אסתכל בעצמי. גילגמש שיחה 13:45, 2 באפריל 2014 (IDT)

הסתכלתי באוניברסיאדות. אחת נמחקה, היתר נראות לי בסדר. תיקנתי קצת איפה שהיה צריך. נותר לך ממש קומץ :) גילגמש שיחה 07:15, 4 באפריל 2014 (IDT)

אנסה לעשות מאמץ לסיים את הרשימה היום או מחר. עמרישיחה 11:39, 4 באפריל 2014 (IDT)
אחלה! גילגמש שיחה 13:04, 4 באפריל 2014 (IDT)
נשארו שני ערכים. את KHL נגד NHL עדיף שיבדוק משתמש שמתמצא בהוקי דוגמת Tdunsky. את הערך גביע אלופות חבר המדינות התחלתי לבדוק ונכנעתי באמצע (לא הכרתי את הטורניר לפני כן). הזמן הדרוש לבדיקת הערך הוא לא קצר. יש שם כל מיני נקודות שצריך לבדוק, ואין לי את הזמן ואת הסבלנות הדרושים לכך. אני נוטה להאמין שהערך תקין, אך זה כאמור דורש בדיקה. עמרישיחה 21:30, 5 באפריל 2014 (IDT)
תודה רבה! אבקש מבוטנד ומTdunsky לבדוק את שני האחרים. גילגמש שיחה 21:40, 5 באפריל 2014 (IDT)

Scouting[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלום עמרי, אני רוצה לכתוב ערך על סקאוטינג (אנ'). אני מתלבט לגבי שם הערך. מה דעתך? ‏ישרוןשיחה 10:25, 6 באפריל 2014 (IDT)

היי. אני סבור שרצוי ששם הערך יהיה "סקאוט" או "סקאוטינג". השם העברי, "צייד כשרונות", פחות נפוץ בעברית. עמרישיחה 11:04, 6 באפריל 2014 (IDT)
תודה, מעבר לשאלת השפה, נותרה ההתלבטות אם לכתוב על הנושא כתחום או כמקצוע. ההעדפה האוטמטית שלי היתה לכתוב על הנושא כתחום, כלומר "סקאוטינג". אבל באנגלית (ובגרמנית) בחרו לכתוב על המקצוע, כלומר "סקאוט". גם דף הפירושונים סקאוט אצלנו מפנה לסקאוט (ספורט) (שאינו קיים). ‏ישרוןשיחה 15:31, 6 באפריל 2014 (IDT)
נראה לי שמקובל לכתוב על מקצוע - למשל "מאמן". אני מציע שתיצור את הערך כ"סקאוט", ובמקרה הצורך יפתח דיון בדף השיחה של הערך, ונוכל לשמוע דעות נוספות. עמרישיחה 23:16, 6 באפריל 2014 (IDT)
התחלתי כסקאוט. תודה רבה. ‏ישרוןשיחה 23:44, 6 באפריל 2014 (IDT)