לדלג לתוכן

CSI: מיאמי – הבדלי גרסאות

הוסרו 25 בתים ,  לפני 9 שנים
←‏עלילה: הגהה, עריכה
אין תקציר עריכה
(←‏עלילה: הגהה, עריכה)
הסדרה עוסקת במחלקת ה[[זיהוי פלילי|זיהוי הפלילי]] של משטרת [[מיאמי]] שבמדינת [[פלורידה]], ארצות הברית, העוסקת בפענוח מקרי [[רצח]] בלבד. בכל פרק מנסים גיבורי הסדרה לפענח מקרה רצח אחד או כמה, שלעתים יש ביניהם קשר. לרוב מסתיים פענוח המקרים בתוך אותו הפרק, אך לעתים מתמשך הפענוח על פני מספר פרקים.
 
עלילת כלבכל פרק מתחלקת למספר חלקים: צוותהצוות שאוסףאוסף [[ראיות]] בזירת הרצח, מדבר עם [[עד]]י ראיה ומביא את הראיות למעבדה. לאחר איסוף הראיות עוסק הצוות בפענוחן בעזרת אמצעיים מדעיים כגון זיהוי [[טביעת אצבע|טביעות אצבעות]], זיהוי ממצאי [[DNA]] והתאמתם למאגר, קביעת סיבת המוות ומציאת ראיות על גופו של הקרבן על ידי חוקר[[הפתולוג|רפואה מקרי המוותמשפטית]] וחקירת חשודים שנמצאו על-פי הראיות.
 
במרכז הסדרה עומד מנהל המחלקה - המפקח הורשיו קיין, אדם אוהב צדק ושקול. בנוסף לעלילה הראשית של הסדרה, מלווה הסדרה בעלילה משנית העוסקת בחייהן הפרטיים של הדמויות. כך, לדוגמה, ליוותה העלילה את פרשת האהבה של המפקח קיין עם אחותו של חוקר זירת הפשע (שהפך בעונה השמינית לחוקר במשרד התובע הממשלתי) אריק דלקו, ומאוחר יותר את חיי הנישואים של סגניתו של קיין, קאלי דוקיין, לבין דלקו.
 
המחלקה הוקמה כאשר הורישוהורשיו ("אייץ'") פענח ב-1997 רצח של אישה שנרצחה על ידי הגנן שלה<ref name="test">ע"פ הפרק הראשון בעונה 8.</ref>. למרות שגם המפקח הוקדםהקודם לפני הורשיו וגם שותפו של הורשיו - סאלי (שבמהלך הסדרה מופיע כמהמספר פעמים כשוטר מושחת, שמטההמטה חקירות לטובתו האישית) בטוחים שהרוצח הוא בעלה של הקורבן, הורשיו מצליח לפענח את הרצח באמצעות שימוש באמצעיםבכלים מדעיים ובעזרת חברי הצוות הנוכחיים. הורשיו מקבל קידום ומקים את היחידה.
 
במהלך העונות נעשוהתרחשו מספר שינויים בצוות הסדרה. כך, למשל, במהלך העונה השמינית הוחלף חוקר מקרי המוות עקב פטירתמותו הרופאשל החוקר הקודם.
 
== דמויות ==