משתמש:Amifin

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הי, אני עמיחי.

אני משאיר כאן למטה את הטקסט שכתבתי בקורס הקודם בו השתתפתי, ובמסגרתו יצרתי ערך בעל חשיבות מועטה (בעיני). זה היה לפני כשלוש שנים. כיום אני בן 38, עדיין מתגורר ביפו, ומלמד בביה"ס נטעים ברמת גן. בנוסף, אני עדיין סטודנט באונ' תל אביב, לתואר שני במקרא. הערך הבא שאני אערוך יהיה מעניין יותר ובעל חשיבות גדולה יותר בעיני. גם עריכה זו תתקיים במסגרת קורס, הפעם במסגרת השתלמות למורי תנ"ך.


בן 35, מתגורר ביפו ולומד הוראה באוניברסיטת תל אביב. לצד הלימודים אני גם "משתפשף" כמורה במשרה חלקית בבי"ס לטבע בתל אביב.

הגעתי להוראה כ"קריירה שנייה", אחר שנים בהן עבדתי במגוון תפקידים במגזר השלישי ובפוליטיקה. תמיד בחרתי לעבוד בתומים שנראו לי חשובים, וכך גם עכשיו. אני בוגר תואר ראשון בהיסטוריה ובארכאולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, תולעת ספרים עם חולשה לרומנים רוסיים, ועלול להחסיר פעימה מהאסתטיקה של תנועות בלט מדויקות. יחד עם זאת - אני לא כותב, לא רוקד ואפילו לא יוצר אנימציה. אני בעיקר מדבר על מה שאחרים יוצרים ו(קצת) מקנא מבפנים.

בשעות הפנאי אני חותר על סאפ ומבשל - כשאני לא קורא.

אני רוצה ומתכנן ללמד היסטוריה, ספרות ותנ"ך - שלושה מקצועות החשובים בעיני לבניית זהותו, אישיותו ועולם הערכים של אדם. שלושה מקצועות שאפשר ללמד אותם באופן בו יהיו משעממים או מסעירים, בונים או הרסניים. אני רוצה להסעיר ולבנות, ומקווה שלימודי ההוראה יתנו לי את הכלים לכך.

את דף המשתמש הזה אני פותח במסגרת לימודי בקורס "שפות ואוריינות בהקשרי חינוך וחברה" בחוג לחינוך באוניברסיטת תל אביב. מטלת הסיום של הקורס היא כתיבת ערך ויקיפדיה.