ויקיפדיה:ביכורים/Romayan

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

Romayan[עריכת קוד מקור]

שיחת ביכורים

מי אני[עריכת קוד מקור]

אני עיתונאי ואיש יחסי ציבור עם רקע לימודי בהיסטוריה ודיפלומטיה. כשיש לי זמן פנוי אני עוסק בהסברה באינטרנט כי שמתי לב שלהרבה אנשים יש עיוותי תפיסה ולרוב זאת הסיבה לוויכוחים ומחלוקות. אני קורא הרבה ויש לי רקע בנושאים הקשורים למזרח התיכון, בעבודה שלי אני כל הזמן לומד דברים חדשים ואני מוכן לחלוק בידע שאני רוכש עם אנשים אחרים כי אני מאמין שזה מה שיכול למנוע מלחמות.

התרומה שלי לוויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

אני שולט בשלוש שפות: עברית, אנגלית ורוסית, אלה כלי עבודה שלי בוויקיפדיה. אני משתמש בשלושתן כל הזמן גם כשאני אוסף מידע ברשת או בספרים וגם כשאני עורך ערכים בשלוש הוויקיפדיות.

התחומים שמעניינים אותי (ואני תורם בהם) הם כל מה שקשור לישראל ותושביה, הסכסוך בין מדינות ערב וישראל, היסטוריה של האזור וכו'. לאחרונה אני עורך הרבה ערכים על הבדואים בישראל. דרך העבודה למדתי הרבה פרטים עליהם וגם ביקרתי בכמה יישובים בדואים. גיליתי שישראלי ממוצע כמעט ולא מכיר אותם.

אני מאמין שכל ידע שמתפרסם ברשת דורש בדיקה וחייב לעבור מבחן אמינות. שלושת הכלים שברשותי עוזרים לי לגעת במקורות משלושה עולמות שונים וזה מעשיר את התוצאה הסופית.

תרומותיי העתידיות[עריכת קוד מקור]

אני מתכוון להישאר בוויקיפדיה ולערוך ערכים בתחומים שונים שאני בקי בהם.

תודות[עריכת קוד מקור]

במסגרת עבודתי פה נתקלתי בעורכים אחרים ואני חייב לציין שהם עזרו לי לא מעט פעמים ואני מודה לכולכם על כך. אשמח להמשיך את שיתוף הפעולה אתכם.