שיחה:אוסטר אוטוקרט

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

העברה חלקית משיחת משתמש:יוסי הראשון:

שאלה - האם השם אוסטר דגם 5 הוא שגוי ויש לבטל ההפניה או שזה רק שם אחר של אוסטר אוטוקרט? חגי אדלר ~ תבניות בערכים מחכות לך! י' בכסלו ה'תשס"ח 03:48, 20 בנובמבר 2007 (IST)

אחרי ששברתי את הראש על בעיית שמו של הערך, החלטתי לעשות את מה שעשה אתר חיל האוויר (אוסטר אוטוקרט פרימוס) ואיזושהו ספר המטוסים של יהודה עופר (אוסטר J/1 אוטוקרט; A.O.P.5 הערך על שני המטוסים אבל שם הגרסה האזרחית כתובה ראשונה) ולקרוא לערך אוסטר אוטוקרט. וזאת למרות שלמיטב הבנתי היה רק מטוס אחד מהדגם האזרחי והיתר מהדגם הצבאי שמכונה לסירוגין בערך האנגלי גם Auster V שהוא אחד הדגמים של ה Taylorcraft Auster. אם עכשיו גם אתה מבולבל, אז אני בחברה טובה. יוספוסשיחה 04:03, 20 בנובמבר 2007 (IST)

קישור לאנגלית[עריכת קוד מקור]

מדוע הקישור לאנגלית הוא ל-w:Taylorcraft Auster ולא ל-w:Auster Autocrat. בנוסף, מהו ההבדל בערך בין "קישורים חיצוניים" ו"לקריאה נוספת"?, שניהם לדעתי צריכים להיות תחת "קישורים חיצוניים". בתודה, אבינעם 23:00, 24 בנובמבר 2007 (IST)

ראה הערה של יוסי לעיל. לאור ההערה, צריך לקשר ל-w:Auster Autocrat שזה היה הדגם הנפוץ. חגי אדלרתבניות בערכים מחכות לך! • ט"ה בכסלו ה'תשס"ח • 03:29, 25 בנובמבר 2007 (IST)
מה שחגי כתב. מבחינת הקישורים החיצונים לעומת לקריאה נוספת, אומנם בכל המקרים יש קישור חיצוני וכמעט כולם שימשו כמקור לערך, אך לדעתי החומר בלקריאה נוספת הוא מה שכדאי לדעתי לקורא הערך לקרוא ואילו הקישורים החיצוניים הם מה שעל הקורא לדעת שקראתי. יוספוסשיחה 07:37, 25 בנובמבר 2007 (IST)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 14:15, 3 במאי 2013 (IDT)