שיחה:אטלנטיס (סרט דוקומנטרי)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חשיבות[עריכת קוד מקור]

הערך חסר תוכן. אם לא יורחב בימים הקרובים, אז כדאי למחוק. א&ג מלמד כץשיחה 22:41, 4 באוגוסט 2007 (IDT)

כל סרט של הבמאי בחסד לוק בסון ראוי להופיע כאן. לאחר שאראה את הסרט אשמח גם להרחיב עליו. קרני שיחהמשנה 18:30, 8 באוגוסט 2007 (IDT)
זה ממש לא הבהרת חשיבות. הבהרת חשיבות היא מדוע הסרט הזה ראוי לערך. כאן זה לא IMDB. ברוקולי 18:31, 8 באוגוסט 2007 (IDT)
ברוקולי, אני לא יודע מהי השכלתך הקולנועית, אבל לוק בסון הוא אחד מגדולי הבמאים החיים כיום. כל סרטיו בולטים וייחודיים וראויים לערך. לאחרונה הוצבה תבנית דומה על אחד מסרטיו של סטנלי קיובריק. אני מניח שבקצב הזה בקרוב נראה תבניות גם על סרטי סקורסזה, פליני, גודאר, טריפו, ברגמן, אנטוניוני ועוד. קרני שיחהמשנה 18:36, 8 באוגוסט 2007 (IDT)
למשפט הראשון אין בכוונתי להגיב כי הוא הבל מוחלט. כל סרט, כולל כאלה של סקורסזה, ששמים עליו תבנית הבהרת חשיבות צריך לקבל הבהרת חשיבות בהתאם לקריטריונים. זה שבמאי מפורסם (ואני יודע מי זה לוק בסון) קשור לסרט לא מקנה לו חשיבות. כל מה שצריך לעשות בהבהרת החשיבות הזאת הוא להסביר למה הסרט הזה חשוב. ההודעות שלך כאן פשוט לא עונות על זה. ברוקולי 18:38, 8 באוגוסט 2007 (IDT)
צא ולמד. כסטודנט לשעבר לקולנוע וכמי שחי ונושם את מסך הכסף אני חייב לציין שלוק בסון הוא ללא ספק אחד מהבמאים הבולטים של תקופתנו. מדובר באחד מסרטי הטבע הידועים של שנות התשעים, אותו בסון יצר כמחווה לאהבתו הגדולה ולמוטיב החוזר ברבים מסרטיו - הים. זהו סרט באורך מלא שזכה לתפוצה עולמית ולביקורות מפרגנות. אני מצטער שעוד לא ראיתי אותו, אבל אשתדל לתקן זאת במהרה ולהרחיב את הערך. קרני שיחהמשנה 18:56, 8 באוגוסט 2007 (IDT)