שיחה:זמן לאמנות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

אני חושב שמאחר ו"זמן לאמנות" נסגר ולא יצר איזו מורשת או משקע, כדאי למחוק את הערך. יש טעם לכתוב ערכים על גלריה גבעון, גלריה רוזנפלד, או אפילו על קבוצת סלונה. אפילו על הגלריה ההיסטורית של דני דותן בשינקין, שפעלה זמן קצר אבל השאירה חותם. אבל זה ערך מיותר. שמילה 22:54, 30 בינואר 2007 (IST)

בתור האיש שתיכנן את מערכת החשמל של המבנה, מסכים: הם לא התרוממו יותר מדי. היה כאן נסיון מעניין ועד היום לא ברור לי מה באמת הניע את הבעלים ליצור את המיזם, האם באמת ממניעים אומנותיים, או כהשקעה כספית (ואז אין ספק שמדובר בנושא זניח). במבחן התוצאה, כנראה שאופציה ב' היא הנכונה. עמית 22:59, 30 בינואר 2007 (IST)
אני לא מסכים - דווקא הייתה להם השפעה גדולה מאד על תחום האמנות בשנים בהם הם פעלו ועל אמנים רבים. לא מוחקים ערך על מקום רק כי הוא מפסיק להתקיים אם הייתה לו השפעה גדולה מאד בזמן קיומו. בקשר להערה של עמית - הפרוייקט הוקם ממניעים אומנותיים בלבד ולא הייתה כלל כוונת רווח מהמקום, וזה גם היה חלק מייחודו. המקום עצמו נחל הצלחה אמנותיות גדולה מאד בזמן קיומו וביקרו בו מאות אלפי איש לאורך השנים. לצערה של קהילת האמנים בישראל המקום בסופו של דבר נסגר עקב עלויות גדולות מדי והמסעדה על אף שהצליחה בפני עצמה לא הציחה לממן את הגלריה. אסף 00:33, 31 בינואר 2007 (IST).

שיחזור השיחזור[עריכת קוד מקור]

אני מתכוון להחזיר את מצב הערך לעריכה שלי. אשמח לקבל תגובות לפני. talmoryair - שיחה 17:41, 9 באוקטובר 2008 (IST)

שוחזר לגרסת ביניים - הפתיח טוב, אבל לטעמי המבנה הנוכחי טוב יותר ופחות עמוס (וגם יותר מדוייק). אין סיבה להעמיס ויזואלית על הקורא ללא הבחנה בין נושאים שונים. יש להבדיל בין התקופה שגדעון עפרת היה האוצר לתקופה לאחריו ולא רק לזרוק משפט "כדרך אגב". אני השבוע אחפש את שמות כל התערוכות שהיו במקום - ואז בוודאי שהמבנה הנוכחי טוב יותר. לגבי השף - הוא היה במקום רק בהתחלה ואז הוחלף על ידי שף אחר. דניאל28 - שיחה 19:52, 11 באוקטובר 2008 (IST).
הערה נוספת - אתה יודע שהייתה התנגדות שלי לגרסה שלך (כתבת לי בדף שיחה) - לכן לא היה ראוי לבצע שחזור לגרסה שלך לפני שיש דיון סביר בנושא (בטח כאשר יש לגרסה התנגדות) - ובטח שביצעת את השחזור אחרי 24 שעות בלבד, למרות שלא הגבת להתנגדות שלי בדף השיחה שלי (בו אתה כתבת). לא משנה, מאחורינו. דניאל28 - שיחה 19:55, 11 באוקטובר 2008 (IST).
הוספתי מידע שמצאתי לגבי התערוכות האחרות. דניאל28 - שיחה 20:03, 11 באוקטובר 2008 (IST).
חיכיתי יום-יומיים ולא היתה שום תגובה, אז החזרתי למצב הקודם. מבחינה ויזואלית הערך עכשיו קצת מבורדק. צריך לחשוב על דרך לסדר את זה. אולי כדאי להפריד את רשימות התערוכות ולהכניס אותן תחת כותרת משנה? talmoryair - שיחה 23:12, 11 באוקטובר 2008 (IST)