שיחה:יורם דורי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

יורם דורי הוא אחד היועצים האסטרטגים המובילים בארץ דורי משמש מזה שנים רבות כיועצו הקרוב ביותר של שמעון פרס

יורם דורי פועל ופעל רבות למען המדינה שלנו, ללא קשר לדעותיו הפוליטיות הוא אדם שנוקט פעולה למען מטרותיו ולמען זולתו ולכן הוא מהווה דוגמא לזולת כן ירבו כמוהו

ליועצים אסטרטגים יש הרבה כח תמיד טוב לדעת מי עומד מאחורי הקלעים

יורם דורי[עריכת קוד מקור]

יורם דורי הוא שם דבר בתחום הייעוץ האסטרטגי והתקשורתי, הרבה לפני עידן המודעות המוגברת לכך. הוא דוגמא נדירה ליועצים, ממלח הארץ, אשר לאורך שנים הייתה ויש להם השפעה מעצבת על המנהיגים, מקבלי ההחלטות בישראל. דעותיו ואמירותיו בקשת רחבה של נושאים (מדיניות חוץ ופנים, כלכלה וחברה),מתפרסמות לעיתים קרובות באתרי העתונות המובילים בארץ.

חשיבות יועצים אסטרטגיים[עריכת קוד מקור]

להכרת יועצים פוליטיים אסטרטגיים יש חשיבות רבה בהבנת תהליכים מדיניים ופוליטיים בישראל. ציבור זה של יועצים , בדרך כלל , נחבא אל הכלים - מה שמגביר את השפעתו. הצמידות לאוזנו של מקבל החלטות היא בעלת השפעה דרמטית בדרך כלל. ברור היום שהשפעת אדלר על שרון היתה גדולה מאוד וממעקב אחרי פרס רואים שלדורי השפעה עצומה עליו.

אסארטגים הם המקור להבנת התהליכים המדיניים הכלכליים והפוליטיים[עריכת קוד מקור]

אין כמו הכרה מקרוב של היועצים האסטרטגים כדי להבין את דרך קבלת ההחלטות בתחום המדיני הכלכלי והפוליטי ולנבא התנהגות עתידית של פוליטיקאים

הבהרת חשיבות[עריכת קוד מקור]

יועץ מיוחד למשנה לרה"מ, דובר הסוכנות ומוביל מאבק ניצולי השואה נגד הבנקים השווייצרים, כל אחד מהדברים האלה הוא סיבה מספקת בפני עצמה שמבהירה את חשיבותו. הערך כתוב היטב. יחסיות האמת 00:06, 19 באפריל 2007 (IDT)

ערך חשוב על אדם בעל עמדה חשובה גאלוס 08:11, 21 באפריל 2007 (IDT)

חשיבות פעילותו של דורי[עריכת קוד מקור]

אני מכירה את דרך קבלת ההחלטות בממשלה וברורה לי תרומתו הגדולה של דורי לתהליך. אין ספק , ממעקב אחרי התקשורת , שיש לדורי השפעה גדולה מאוד. הגדילו להגדיר זאת אהוד ברק ובנימין בן אליעזר שבראיון לרדיו אמרו שפרס הוא ממש בובה של דורי. זה לא נכון אבל מתאר את גודל השפעתו.