שיחה:לורה (טיל)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ArnoldPettybone, אני נימקתי את עריכתי, בניגוד למה שטענת. ואחזור על כך ביתר פירוט:

  • צה"ל לא חייב לקנות כל מה שתעשיות הנשק מנסות לדחוף לו והלורה היא עוד אחת מני מערכות נשק רבות אחרות שצה"ל החליט כי הן אינן מתאימות לצרכיו מתוך שיקולי עלות-תועלת. כך שאין כל טעם לציין את העובדה שהוכן "תחקיר" על כך ב"ידיעות אחרונות".
  • קישור לקדימון של ה"תחקיר" הוסר עקב דלותו
  • תמונה:Lora2.jpg הוסרה מפני שהיא הועלתה תחת טענת שימוש הוגן ואילו כעת יש תמונה חופשית כך שניתן לוותר עליה. השקמיסט - שיחה 19:52, 1 בנובמבר 2008 (IST)
א.יש טעם לציין את העובדה שצה"ל לא רכש מערכת זו (מי שאשכרה קרא את התחקיר מבין למה-וזו לא מחמאה לצבאנו), כמו כל עובדה טריוויאלית אחרת על מערכת נשק כזו או אחרת. זו לא השחתה, יש מקור אז מה לעזעזל הבעיה עם זה?

ב.התמונה שהועלתה היא תמונה אחרת. מוזר, אבל אני לא זוכר איזשהי הוראה מהקומיסרים שלפיה המספר הרב ביותר המותר של תמונות לערך הוא אחד.--ArnoldPettybone - שיחה 01:07, 2 בנובמבר 2008 (IST)

אם התחקיר חשף פגם מהותי בהחלטת הגורמים המוסמכים בצה"ל ובמשרד הביטחון שלא לרכוש את המערכת אתה מוזמן לציין את הדבר. אין טעם סתם לכתוב שהיה תחקיר בלי לציין מה נחשף בו. לגבי התמונה, כאמור מאחר ויש לנו כעת תמונה חופשית של המערכת, אף שאינה של הטיל עצמו, ההצדקה לשימוש בתמונה תחת שימוש הוגן פוחתת. השקמיסט - שיחה 15:56, 8 בנובמבר 2008 (IST)
אני לא ממש זוכר פרטים אבל בגדול מה שכתבת זה בדיוק מה שתואר. כמו כן, פוחתת ונעלמת הן לא מילים נרדפות.--ArnoldPettybone - שיחה 22:56, 8 בנובמבר 2008 (IST)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 16:24, 1 ביולי 2013 (IDT)