שיחה:מונטנגרו

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הכרת ישראל במונטנגרו[עריכת קוד מקור]

ישראל הכירה רשמית במונטנגרו כמדינה כך דווח בוואלה, צריך לצרף את זה לערך, אבל אני לא יודע איפה בדיוק. [1] --NirT23 17:39, 16 יוני 2006 (IDT)

צריך לפתוח נושא חדש כמו בשאר המדינות שנקרא:יחסים עם ישראל ושם לכתוב את זה. סהר המור 12:46, 12 בנובמבר 2006 (IST)

עשיתי את זה,הורדתי את הודעת העדכון.

לא, אין שום פואנטה בלהכניס את זה לערך. לא נציין עבור כל מדינה מתי הוכרה על ידי ישראל, שכן זהו מידע חסר חשיבות אנציקלופדית ולא עוזר בדבר כדי להבין את המדינה. זהו סתם פרט טפל לחלוטין. אם כבר היו יחסים דיפולמטים סבוכים - אז היה מקום לפתוח ערך ולציין זאת. אבל באותה מידה אפשר למנות מתי הכירה כל מדינה ומדינה בגלובוס במונטנגרו, לישראל אין ייחוד. והערך עדיין זקוק לעדכון (וזה מרשים בהתחשב בכמות הזמן שהתבנית הזו נמצאת כאן). זהר דרוקמן - אהמ - שלום עולמי 21:42, 12 בנובמבר 2006 (IST)

יש להחליף את המפה ולסדר את הטבלה[עריכת קוד מקור]

ע"פ המפה נראה כי מונטנגרו היא חלק מסרביה אך ב - 3.6 מונטנגרו נפרדה מסרביה והכריזה עצמאות. לכן יש להחליף את המפה ולשים במקומה את המפה בויקיפדיה האנגלית (למשל) - שהיא יותר מעודכנת. ובנוסף, סדר הטבלה התערער והמבינים בעניין מתבקשים לסדרה. 10:45 21.6.06

הכל סודר לכן אני מוריד את הודעת העדכון. סהר המור 12:56, 12 בנובמבר 2006 (IST)

לא זאת הסיבה לתבנית העדכון. חסר מידע עדכני בהקשרים תרבותיים, כלכליים, פוליטים וכד'. הערך עדיין זקוק לעדכון. זהר דרוקמן - אהמ - שלום עולמי 21:43, 12 בנובמבר 2006 (IST)

הצעות לכמה הוספות לערך זה[עריכת קוד מקור]

שלום אני ממליצה להוסיף לפחות כמה מילים על הקניון הראשון בגודלו באירופה והשני בגודלו בעולם שנמצא במונטנגרו: http://en.wikipedia.org/wiki/Tara_River_Canyon מעבר לכך אפשר להוסיף גם ערך על תיירות במונטנגרו מאחר והתיירות שם התפתחה לאחרונה בצורה משמעותית. תודה ובהצלחה נ.ב-כמדומני שהשפה (או יותר נכון הדיאלקט) שם נקראת מוטנגרית, אם אינני טועה