שיחה:פייר-אוגוסט רנואר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מועמדות לערך מומלץ[עריכת קוד מקור]

בטרם קריאה הייתי רוצה לבקש מאלו שעוקבים אחר הערך ומאלו שמבינים בנושא לתאר את מצבו ואת איכותו. הערה ראשונה: יש להרחיב את הפתיח לפחות בעוד שניים שלושה משפטים. מלמד כץ 14:41, 15 במרץ 2007 (IST)

בכלליות אפשר להגיד שהערך כתוב בצורה "סיפורית" מדי, עם יותר מדי תמימות או התלהבות בביטייים כגון "מקרה ממוזל" וכדומה. גם הכותרות מנוסחות לעיתים בצורה מוזרה - "תקופת המיזוג הגדול" ? "פטריאך הדרום"?. במישור נוסף, תוכני יותר, חסר בערך מבט יותר ביקורתי על העבודה עצמה שלו. ניתוח צורני וסגנוני של כמה יצירות מפתח שלו. talmoryair 16:11, 15 במרץ 2007 (IST)
לדעתי יהיה חבל לפספס הזדמנות זו להביא את הערך למצב מיטבי (ויש כאן פוטנציאל גבוה). האם יש לך פנאי לטפל בו, לפחות מבחינת התוכן. מלמד כץ 02:36, 16 במרץ 2007 (IST)
אני אבדוק. אני לא מכיר ככ את חייו, אנסה למצא עוד חומר ולעבוד על זה בשבועיים הקרובים. talmoryair 19:59, 19 במרץ 2007 (IST)


יש לי שאלה לגבי הציטוט :"לא יכולתי לעמוד בפיתוי... ואני מצייר תמונה של מסיבת שייטים שדגדג לי לעשות כבר המון זמן. אני לא נהייה צעיר מיום ליום, ולא רציתי לדחות את החגיגה הקטנה הזאת כי אחר כך אני לא כבר לא היה מסוגל לעמוד במאמץ. זה קשה מספיק גם ככה... זה דבר טוב לנסות מפעם לפעם לעשות משהו שמעבר ליכולתך." מאיפה הוא לקוח?

מלה לא ברורה[עריכת קוד מקור]

בערך מופיע המשפט הבא: "ליצור קשרים ראשוניים עם מצנטים נדיבים לעתיד". מהם "מצנטים", או לחילופין, אם זו שגיאה, מה התכוון המחבר שכתב זאת? ערןב 18:38, 19 במרץ 2007 (IST)

פסקת פתיחה[עריכת קוד מקור]

ראשית, מילה טובה למשתמש:Talmoryair ששיפר את הערך עד מאוד. בקשה: האם ניתן להרחיב את הפתיח בכמה משפטים. מלמד כץ 23:30, 24 במרץ 2007 (IST)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 02:19, 16 במאי 2013 (IDT)