שיחה:קונסרבטוריון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

בארצנו מקובל משתמשים במונח "קונסרבטוריון" דווקא כאשר מדובר במוסד מוזיקלי המיועד לילדים ונוער עד גיל צבא, ולא כמו שמצויין בערך. המוסדות הגבוהים ללימודי מוזיקה בארץ קרויים "אקדמיה למוזיקה" (כמו אלו בירושלים, תל-אביב ובר-אילן). דודה סימה 13:37, 14 מאי 2006 (IDT)

צודקת. שילבתי את התוכן שהיה כאן באקדמיה למוזיקה והכנסתי לכאן תוכן שונה - על קונסרבטוריון במשמעות המקובלת בישראל. גברת תרדשיחה 10:49, 7 בפברואר 2007 (IST)

משוב מ-19 בספטמבר 2011[עריכת קוד מקור]

קצר ולא מפורט....


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 19:43, 25 בספטמבר 2013 (IDT)

קישור הערך לאנגלית[עריכת קוד מקור]

הקישור לערך באנגלית ובשפות אחרות שגוי. כאן, המונח "קונסרבטוריון" מתייחס להגדרה הישראלית, בעוד שבאנגלית ובשפות אחרות המונח מתייחס ל-Music School - לרוב מוסדות אקדמיים או על-תיכוניים העוסקים בלימוד המוזיקה. לדעתי כדאי לשנות את הערך לכך שיעסוק במוסדות אקדמאים (או מוסדות לימוד מוזיקה אחרים על פי המשמעות הבינלאומית) ולהוסיף פסקה על המשמעות הישראלית של מונח הקונסרבטוריון. הערך "אקדמיה למוזיקה" קצר דיו כדי לאפשר מיזוג בין הערכים. AvivBn263 - שיחה 16:11, 1 בפברואר 2019 (IST)