שיחת משתמש:Exx8

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אזהרה[עריכת קוד מקור]

יחס האות לרעש שלך מקרב את חסימתך מאתר זה. ההשתתפות במיזם חופשית תחת מגבלות מסויימות, בהן גם כללים שקבעה קהילת המשתמשים לאורך השנים. משתמשים שמפריעים לפעילות המיזם, עד כדי שהפרעה זו עולה על תרומתם, נחסמים. אם באת לתרום אז כדאי שתתחיל לעשות את זה. נויקלן 15:23, 31 באוגוסט 2013 (IDT)

הודעה זו היא קו אדום לכל אדם אשר מגדיר את עצמו כאדם בעל מוסר או דמוקרט אשר משתיק אנשים בעלי דעה שונה. כבר נקבע בערך חוכמת ההמונים כי הצלחתה של קבוצה היא ביכולת ההכלה שלה.Exx8 - שיחה 15:39, 31 באוגוסט 2013 (IDT)
מי אדוני אם מותר לי לשאול? אשר מאיים עליי בחסימתי?Exx8 - שיחה 15:36, 31 באוגוסט 2013 (IDT)
העברתי את תגובתך לכאן. שיחות מתחילות וממשיכות באותו מקום, כך שיקל על כולם לעקוב אחריהן. שינויים שמתבצעים בדפים ניתן לראות באמצעות רשימת המעקב. בתשובה לשאלתך ראה בבקשה את ויקיפדיה:מפעיל מערכת. כמו כן, ראה בבקשה את ויקיפדיה:מה ויקיפדיה איננה, בדגש על דמוקרטיה ובימת נאומים. דעתך על הצבעות לא מעניינת אותי. מעניין אותי חוסר הקבלה שלך את החלטות הקהילה והמשך הטרדתה של הקהילה אחרי שהובהרו לך דברים אלו. נויקלן 15:43, 31 באוגוסט 2013 (IDT)
" להשתדל לפתור מחלוקות בהסכמה ומתוך התבססות על מקורות אמינים ונייטרליים, ולא באמצעות הצבעות" אבקש את תגובתך לפני שאשקול פתיחת תהליכים נוספים.בנוסף "מונרכיה – ויקיפדיה שייכת לכל קוראיה, אין בה משתמשים בעלי מעמד גבוה יותר מאחרים."Exx8 - שיחה 15:47, 31 באוגוסט 2013 (IDT)
אזהרתי המקורית בתוקף. אם תטריד בשיטתיות את הקהילה תיחסם. נויקלן 15:56, 31 באוגוסט 2013 (IDT)
אשמח לדעת באיזו עילה רשמית אתה תחסום אותי? ואיפה ניתן למצוא את זה בדפי ויקיפדיה?Exx8 - שיחה 16:01, 31 באוגוסט 2013 (IDT)
ויקיפדיה:מדיניות החסימה: "הפרה מתמשכת (גם לאחר אזהרה) של כללי מה ויקיפדיה איננה", בליווי התקציר לא בא/ה לתרום. אבל למה להיות פסימים או להקדים את המאוחר? אני מאמין שבמהרה תבין שהמטרה כאן היא כתיבת אנציקלופדיה ולא דיוני נהלים אין קץ וניסויים בשיטות ממשל. המשך דרך צלחה. נויקלן 16:06, 31 באוגוסט 2013 (IDT)
באם זוהי מדיניות ויקיפדיה, לכופף חוקים אשר נכתבו בטעם למטרות פוליטיות ואינטרסנטיות של אליטה מסוימת, או אז אוותר על המשך השתתפותי הרשמית בה. לי יש זכות בחירה, ואם לא כאן אז באשר למה ארצה לעשות עם זמני החופשי. בויקיפדיה האנגלית לא נתקלתי בהתנהגות הדומה לזו שכאן, והיא הרבה יותר מגוונת ורבת מחלוקות מכאן. אולי ויקיפדיה העברית צריכה לעבור איזשהו תהליך של מיתון כותבים בשביל לפתח יכולת הכלה של משתמשים. אני מבטיח לך שנשיא שנבחר דמוקרטית על ידי מדינה עשירה מפואר בהרבה מאשר דיקטטור של מדינה עלובה. המלצתי היא להוריד את כמות המפעילים באתר זה,שכן כאשר יש עודף סמכויות יש עודף ענישה. בברכת הצלחה בגיוס אנשים מבחוץ לכתיבת ערכים, כי כבר ראיתי מחלוקות אשר נפסקות בשל היותו של משתמש ותיק-כמו זו שכאן שבה אני נרדף ולו בשל הדעה השונה שאני מייצג.אין אני רואה אדם מבחוץ משתקע כאן.Exx8 - שיחה 16:13, 31 באוגוסט 2013 (IDT)
אין כאן ענישה, יש כאן אזהרה. פעם נוספת: הדברים שנכתבו כאן לא קשורים לעמדתך בנושא כלשהו. הם קשורים אך ורק להפניית המשאבים שלך לבזבוז זמן של אחרים, גם אחרי שדעתך נדחתה. אמנם לא שאלת, אבל אולי תופתע לדעת שדעתי על ההצבעות הולכת וקרבה עם השנים לדעתו של אהרוני. אם תרצה לתרום לאתר אני בטוח שתוכל ואשמח לסייע לך בכך. חג שמח, נויקלן 16:17, 31 באוגוסט 2013 (IDT)
אני לא רואה בחסימה כעונש בכלל, חסמת משתמש אחד הוא יפתח עוד אחד. העונש החמור ביותר שהשתמשת בו בלי לשים לב הוא צנזור דברי והצגתי כטפיל. לא רק שהלבנת את פניי לא נתת לי זכות להגיב. אתה כבר לא שם לב לזה אני מניח. אני מבין מאיפה זה בא. אף אחד איננו חייב להגיב לדיון כפי שזה צוטט על ידי האדם הפוגעני אשר איש מכם לא עצר ולא העיר לו. דעתי לא נדחתה כולה, והתחיל להתפתח דיון עם אהרוני, לא נתתם לזה סיכוי אז בטוח שלא תמצא אנשים מגיבים. בכלל על העדריות פה בויקיפדיה צריכים לכתוב ערך.אני אוותר על סיועך, קשה לי לקבל סיוע מאדם שפעל נגדי בצורה כל כך לא הוגנת ואפילו לא מרגיש רע עם זה. אני שמח שיש לך דעה, זה נהיה כבר מצרך נדיר פה.Exx8 - שיחה 16:22, 31 באוגוסט 2013 (IDT)
בשביל לא נותן להגיב יש כאן לא מעט תגובות. אם אתה באמת רוצה להביא לשינוי אז תעבוד במרחב המשתמש על הצעת מדיניות חלופית מסודרת, עליה ניתן יהיה לדון בדף השיחה הצמוד אליה (עם אהרוני או כל אדם אחר שירצה). צעקות חמס וגזל הן לא אלו שיביאו לשינוי שאתה מייחל לו. נויקלן 16:26, 31 באוגוסט 2013 (IDT)