שיחת משתמש:Gadito

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף שיחה[עריכת קוד מקור]

דף השיחה נועד להעברת מסרים עליך, ולא לפרסום ערכים. הידרו - שיחה 19:55, 3 ביולי 2008 (IDT)

אתה מפריע לי , גרמת לי לאיבוד מידע . באיזה זכות ?? אתה צריך להתנהג בזהירות יתרה כאשר אתה מבצע דברים כאלה בדפי משתמש של אחרים . האם אתה רוצה לחולל מאבק , רד מזה . Gadito - שיחה 20:18, 3 ביולי 2008 (IDT)

סופה של כל אנרכיה[עריכת קוד מקור]

כמימוש מוצלח של עקרונות האנרכיה,היתה בתחילה ויקיפדיה כמשואה בוהקת ,אך נראה שהטבע האנושי עושה את שלו. ויקיפדיה הפכה לסוג של אוליגרכיה,שבו אנשים עם זמן פנוי אין סופי,הפכו לשליטים בפועל של מפעל כביר זה. החלטות שרירותיות, מהירות וחסרות כבוד כלפי עבודתם של אחרים ,הם מנת חלקם של כל הכותבים בעלי החיים מחוץ לעולם האינטרנט. יש לנו ילדים ומשכנתא לשלם , אנו לא יכולים לעמוד בקצב של המחיקות והערות הלא בונות של המפעילים. מה שקהילת ויקיפדיה צריכה זאת חוקה. חוקה שמגינה על ה"חלשים" מכוחם האינסופי של ה"נודנידקים" אם 2 דקות לאחר פרסום בדפי משתמש , מרשה לעצמו ,מפעיל זוטר למחוק לי את ארגז החול משהו פה דפוק. אגב ,אותו מפעיל זוטר מתהדר בדפי המשתמש שלו בשירים של ז'בוטינסקי , בדקתי עוד לא עברו 70 שנה מיום מותו ,וקשה לראות זאת כשימוש הוגן ,אבל אני לא מרגיש שאני באמת יכול להאבק באופן שווה מולו. אתם צריכים בדק בית , וקצת להוריד את הרגל מדוושת המצערת .

ידידי היקר, אף אחד, וגם לא אני, המפעיל הזוטר, מעליך. אם היית משתמש בחומר מקורי שאינו מועתק אף אחד לא היה מוחק לך את הדף. חומר מועתק לא יופיע בוויקיפדיה בשום מרחב. כנראה שלא הבנת את הרוח הנושבת בוויקיפדיה: יכול להיות שתרמת תרומה משמעותית שלא שמתי לב אליה, אבל בעיניי בלטת בעיקר בהעתקה וביציאה למתקפה שהכלים העיקריים שלה הם פנייה מזלזלת. נודניקים, זוטרים, שליטים, אוליגרכים וחוצפנים הן המילים בהן בחרת להשתמש בפנייה, איזה יחס רצית לקבל חזרה? אף אחד לא עושה לך דווקא. איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 21:28, 5 ביולי 2008 (IDT)

לא הוכחתם העתקות Gadito - שיחה 21:30, 5 ביולי 2008 (IDT)

צוין מקור ממנו הועתק הערך ולא הוכחת שלא העתקת. אנחנו מעדיפים למחוק דפים שיש ספק לגבי זכויות היוצרים שלהם. איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 21:32, 5 ביולי 2008 (IDT)

יש שם אולי (ואני מעמיד זאת לבדיקה ) משפט וחצי דומים , זה לא העתקה , מלבד זה אני חוזר ואומר , אני אני לא מכיר את האתר הזה !! הייתי מצפה להערה , מפעיל סבלני היה מבין שאולי די בזה בשלב הראשון , אני מרגיש שאני נאבק בטחנות רוח Gadito - שיחה 21:36, 5 ביולי 2008 (IDT)

קרא את הארכיון הראשון של דף השיחה שלי. הרגשתי כמוך ואני פה כבר שנתיים מאז. אם הוחלט למחוק את הדף כנראה שיש סיבה. בחרתי שלא להודיע לך כיוון שכבר הסבירו לך בשיחה:וריפון שהערך מפר זכויות יוצרים, וציפיתי שתבין למה נמחק ארגז החול אחרי שתקרא את סיבת המחיקה. אולי טעיתי. בכל מקרה, אם תתיישר ותנהג לפי הכללים אני בטוח שתהנה מהשהות כאן ולא תרגיש שאתה נאבק בטחנות רוח. איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 21:41, 5 ביולי 2008 (IDT)

חן חן Gadito - שיחה 22:30, 5 ביולי 2008 (IDT)

הסרת קטגוריות מארגז חול[עריכת קוד מקור]

שלום, ברכות על כתיבת מחלף גשר פז. בעניין זה, רציתי להסב את תשומת לבך לכך שהדף משתמש:Gadito/ארגז חול מופיע כרגע בקטגוריות הרשומות בתחתיתו, לדוגמא קטגוריה:ישראל: צמתים ומחלפים. מן הראוי להסירם במהרה. אגב, בעת עבודה בארגז חול ניתן להשתמש בנקודותיים בתחילת הקישור לקטגוריה כדי להציגה אך לא להצטרף אליה (כמו שאני מקווה שעשיתי בדף שיחה זה). תודה. שרשרשיחה 23:52, 20 ביולי 2008 (IDT)

גשר הירקון[עריכת קוד מקור]

גדי, כל הכבוד על הערך המקיף של גשר הירקון. תהיתי אם תרצה לקחת חלק במיזם המאה לתל אביב ולהשלים ערכים נוספים בו כדוגמת גשר מעריב או גשר עזריאלי (אשר הוא גשר הולכי רגלי). אשמח לדעת את מחשבותיך בנושא. --ארז נמרוד כהן - שיחה 15:03, 5 באוגוסט 2008 (IDT)

חן , חן .אבל אני לא בטוח שהם שווים ערך, אבל אין להם בדיוק סיפור היסטורי מלבד שהם נקודות ציון, גם הערך גשר יהודה הימית לא היה ממש מעניין מלבד הוויכוח האם הוא המחלף הראשון בארץ ( שהוא לדעתי מחלף גשר פז .. לצערי אין לי מקורות מידע עשירים כגון ארכיון עירוני , אבל אבדוק...אני אאסוף חומר ואז נראה Gadito - שיחה 16:18, 5 באוגוסט 2008 (IDT)

ארגז החול שלך[עריכת קוד מקור]

התוכן שבו מפר זכויות יוצרים. אני מציע שתעביר אותו למחשב ותעבוד עליו שם עד שתביא אותו למצב שבו לא יפר זכויות יוצרים. עד אז, רוקן את ארגז החול. איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 18:44, 6 באוגוסט 2008 (IDT)

כבר לא (-;

תודה רבה. איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 18:58, 6 באוגוסט 2008 (IDT)

תמונה:Beer sheva bridge at WW1.jpg[עריכת קוד מקור]

חסר רישיון לתמונה. תודה, איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 21:28, 28 באוגוסט 2008 (IDT)

אתה לא במקרה...[עריכת קוד מקור]

מתופף, עם רקע חיפאי? גיאגיאגיא - שיחה 00:43, 12 בספטמבר 2008 (IDT)

לא , אני רענני במקור ...Gadito - שיחה 10:44, 12 בספטמבר 2008 (IDT)