שיחת משתמש:King G.A

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
King G.A ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך 24/10/2020 בשעה 01:01:48.

אנא כל מי שמעוניין לכתוב בדף השיחה בבקשה ממך לחץ "פסקה חדשה" והקלד לבסוף נא כתוב ארבעה ~ לחתימה.

בסיומו של כל דיון הוא יועבר לארכיון המתאים לו נא הקפידו לא לפתוח אכן שמה דיונים חוזרים... דבר נוסף נסו לכבד אם מבקשים ממכם לא לנהל דיונים פה אז אל!!!

תזכרו לרגע במידה ולא עונים לכם כמה דקות לא צריך לחשוש ולהמתין קצת ותקבלו את התשובות.

Nimus.svg


Courage to Change[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום King G.A,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "Courage to Change" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • ג' בחשוון ה'תשפ"א • 12:19, 21 באוקטובר 2020 (IDT)

חשיבותה של פסקת הפתיחה[עריכת קוד מקור]

שלום לך.
בהמשך לעריכתך בערך אודות "סברי מרנן", פסקת פתיחה נועדה להציג את הנושא המובא בערך באופן תמציתי. תפקידה להציג את עיקרי הדברים בלבד. כאשר לא מוזכרים פרטים מהסוג שהבאת לגבי יתר עונות הסדרה, אין צורך להביא פרטים לגבי עונה ספציפית, מלבד העובדה שנקבע שתצולם העונה הבאה. כל זאת, במטרה להציג את עיקרי המידע בפתיח ואת הפירוט, בגוף הערך. זהו הנוהג בוויקיפדיה מזה שנים ויש בו הגיון. Ldorfmanשיחה 00:40, 24 באוקטובר 2020 (IDT)

Ldorfman, מי קבע שהוספת שחקניות מוכרות לא עיקרי ? העונה צולמה צפויה לעלות השנה או בתחילת השנה, התפקידים הם לא אורחים אותו תבדוק זאת אני אישית בדקתי הרגע שוב וזה לא תפקידים קטנים אלא קבועים. King G.A - נא התנהגו בהתאם 00:42, 24 באוקטובר 2020 (IDT)
למידע אודות שחקנים קבועים שהתווספו יש מקום בפרק "שידור הסדרה", בו כבר יש תקדימים לכך. אין לזה מקום בפסקת הפתיחה, שכן מדובר במידע שאינו מהותי לגבי הסדרה בכללותה.
לגבי הקביעה "אורחים" או "קבועים", איפה בדקת אם אלחמיסטר הופיעה לראשונה בפרק ששודר הערב? Ldorfmanשיחה 00:46, 24 באוקטובר 2020 (IDT)
לגבי אלחמיסטר אני צופה בסדרה היא הופיעה בפרק הסיום העונה ובנוסף היא בעונה השביעית מצטרפת כשחקנית קבועה (אפשר למצוא מלא כתבות על כך). בנוסף דעתי שהוספת על פרטי העונה השביעית ל"שידור הסדרה", זה ישמיד את המידע לגבי העונה השביעית ובכך זה יהיה לא מועיל, מילא העונה הייתה עולה הייתי מסכים איתך אך כשזה טרם קרה זה לא נכון בעייני. King G.A - נא התנהגו בהתאם 00:51, 24 באוקטובר 2020 (IDT)
לא הבנתי אותך. למה הכוונה ב"ישמיד את המידע לגבי העונה השביעית"? מה שטרם שודר לא אמור להופיע בפסקת הפתיחה מלבד העובדה שמתוכננת עונה נוספת. אם היא עתידה להצטרף לצוות השחקנים כ"קבועה" הבא לכך תימוכין (בפרק המתאים, כפי שציינתי) מתוך ה"מלא כתבות על כך". אנו עוסקים בכתיבה מקצועית ואין להטיל על הקורא לחפש לה סימוכין. Ldorfmanשיחה 00:58, 24 באוקטובר 2020 (IDT)
השמדה ! מילא הקטע על העונות היה למעלה היה אפשרי לשים את זה אבל אי אפשר הוא למטה. הטרם זה העונה השביעית והשמינית... יש מקור לגבי צילומי העונה ונטע נוספה כבר גם לשחקנים במשפחה, אני לא עורך פעם ראשונה פה אין צורך ללמד אותי. King G.A - נא התנהגו בהתאם 01:01, 24 באוקטובר 2020 (IDT)