תבנית:צילום מסך ויקימדיה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
צילום מסך זה הוא צילום מתוך מיזם של קרן ויקימדיה. טקסטים מתוך מיזמי ויקימדיה (מלבד ויקיחדשות[1] וחלקים מוויקינתונים[2]) נמצאים תחת רישיון Creative Commons ייחוס-שיתוף זהה 3.0 לא מותאם, שאליו ניתן להוסיף רישיון GNU FDL (גרסאות 1.2, 1.3, או כל גרסה מאוחרת אחרת שפורסמה על ידי המוסד לתוכנה חופשית; ללא סעיפים קבועים, ללא טקסט מעטיפה קדמית וללא טקסט מעטיפה אחורית), ובכפוף לתנאי השימוש של קרן ויקימדיה. תוכנת מדיה-ויקי נמצאת תחת הרישיון הציבורי הכללי של גנו.

כל תוכן אחר בתמונה זו עלול להיות כפוף לתנאים אחרים. לוגואים (אם הם מופיעים בצילום המסך) של קרן ויקימדיה הן סימן מסחרי של ויקימדיה (במקרה זה יש להוסיף תבנית {{ויקימדיה סימנים מסחריים}}).

הערה לגבי רישיונות: שימו לב בבקשה כי רישיון GPL הוא עבור "תוכנה ונגזרותיה" ורישיון GFDL הוא עבור "תעוד בטקסט או צורות אחרות של טקסט ונגזרותיו". משמעות הדבר היא כי עיצוב ממשק ויקיפדיה וכל החלקים האחרים של תוכנת מדיה-ויקי נמצאים תחת רישיון GPL, אבל התוכן בפועל של ויקיפדיה נמצא תחת רישיון GFDL.

מכאן, חלקים של צילום מסך זה "עשויים להיות תחת שתי רישיונות נפרדים". GPL ו-GFDL אינם רישיונות זהים; הם קשורים אך ורק משום שהיוצר של שני הרישיונות הוא המוסד לתוכנה חופשית.

  1. ^ ויקיחדשות משתמש ברישיון ייחוס 2.5 לא מותאם (CC BY 2.5)
  2. ^ במרחב הראשי של ויקינתונים ובמרחב המאפיינים (property) משתמשים ברישיון CC0 1.0 הקדשה לנחלת הכלל, או "CC0". שאר מרחבי השם משתמשים ברישיון ויקיפדיה:רישיון Creative Commons ייחוס-שיתוף זהה 3.0 לא מותאם.


Creative Commons License
Creative Commons Share Alike iconCreative Commons Attribution icon

קובץ זה הוא בעל רישיון Creative Commons

להפצה עם ייחוס ליוצר, תחת רישיון זהה, גרסה 3.0:

http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.he (אנגלית)

שימו לב: יש לתת קרדיט בעת השימוש בתמונה זו מחוץ לאתר ויקיפדיה. הקרדיט שיש לתת הוא:

כלל התורמים למלל ולתמונה שמופיע בצילום המסך, Cc-by-sa-3.0

ראש גנו הרשות נתונה בזאת להעתיק, להפיץ ו/או לשנות את המסמך הזה, תחת תנאי רישיון ה-GNU לשימוש חופשי במסמכים, גרסה 1.2 או כל גרסה מאוחרת יותר שתפורסם על ידי המוסד לתוכנה חופשית; ללא סעיפים קבועים, ללא פסקאות עטיפה קדמית וללא פסקאות עטיפה אחורית. העתק של הרישיון כלול בפרק שכותרתו "GNU Free Documentation License".

תבנית רישיון עבור צילומי מסך של מיזמי קרן ויקימדיה

  • יש להקפיד שיהיה קישור מדויק למקור צילום המסך (לגרסה הספציפית של ערך למשל) כדי שמי שירצה לעשות שימוש בתמונה מחוץ לוויקימדיה יוכל למצוא את היוצר או היוצרים.
  • במידה ובצילום המסך נראה גם לוגו של ויקימדיה יש להוסיף תבנית {{ויקימדיה סימנים מסחריים}}.
  • קבצים אלה נוצרו בדרך כלל עבור שימוש מקומי. בגלל זה אין הם מכילים תבנית אוטומטית להעברה לוויקישיתוף. יחד עם זאת יש לשקול גם הוספת תבנית {{העברה לוויקישיתוף}} במידת הצורך.

ראו גם:

תבנית רישיון עבור צילומי מסך של מיזמי קרן ויקימדיה

פרמטרים של תבניות[עריכת נתוני תבנית]

התבנית הזאת מעדיפה עיצוב פרמטרים בשורה אחת.

פרמטרתיאורסוגמצב
11

פירוט של בעל זכויות היוצרים. מדובר על כל היוצרים של התוכן שבצילום המסך. ברירת המחדל מכילה כיתוב אך ניתן לפרט

בלתי־ידועלא חובה