ויקיפדיה:בקשות לדגל בוט

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

בדף זה מוגשות בקשות לקבלת דגל בוט בוויקיפדיה העברית. ראו את מדיניות הפעלת הבוטים למידע נוסף.

לפתיחת בקשה חדשה, לחצו כאן.
הוראות
 • כדי להוסיף בקשה חדשה, ניתן לבצע אחת משתי הפעולות הבאות:
 1. ללחוץ על הקישור הזה ולאחר מכן למלא את הפרטים המתאימים. אין צורך לכתוב דבר בכותרת הפסקה.
 2. להעתיק את השורה הבאה לתחתית הדף:
== [[משתמש:שם הבוט|שם הבוט]] ==
* שם מפעיל הבוט: [[משתמש:שם משתמש|שם משתמש]]
* מטרה ומעט פרטים טכניים: 
* תוכנה: 
* יש לי דגל בוט באתרים הבאים (קישורים): 
~~~~
ולאחר מכן למלא את הפרטים המתאימים.
 • עליכם להריץ את הבוט בחשבון נפרד מהחשבון הראשי שלכם.
 • אנא תארו בדף המשתמש של הבוט את מטרתו, השפה שהוא משתמש בה, התוכנה שהוא משתמש בה, ופרטים רלוונטיים אחרים.
 • אנא קשרו את דף המשתמש של הבוט לבוטים שאתם מריצים באתרים אחרים, אם קיימים כאלה.
 • תתבקשו להריץ 50 עריכות ניסוי.

Requests for bot flags on the Hebrew Wikipedia should be written on this page. This wiki allows global bots (but not automatic approval of certain types of bots). Other bots should read the bot policy and follow the instructions below.

Click here to add a new request.
Instructions
 • To add a request,
 1. EITHER click this link and fill in the details, but do not add anything in the "subject/headline" or "נושא/כותרת" box;
 2. OR, copy the following text and paste it at the very bottom of the page:
<div style="direction: ltr;">
== [[User:Bot-Name|Bot-Name]] ==
* Operator User Name: [[User:User-Name|User-Name]]
* Purpose and short technical details: 
* Software: 
* Have bot flag at (links): 
~~~~
</div>
Fill in the details afterwards.
 • You have to run the bot from a separate user account than your main account.
 • Please describe in the bot's user page its purpose, the language it uses, the program it uses and other relevant details.
 • Please link the bot's user page to the bots you run in other sites, if any.
 • You will be asked to run 50 test edits.
ארכיונים (Archives)‏: 1, 2, 3

neriah bot[עריכת קוד מקור]

 • שם מפעיל הבוט: נריה קלר
 • מטרה ומעט פרטים טכניים: תיקון חתימות של משתמשים ששינו שם משתמש. לדוגמא: אני רוצה לשנות את שם המשתמש שלי לשם אחר, כדי שלא ימצאו את המילים "נריה קלר" בגוגל, ובשביל זה צריך למחוק את כל דפי ההפניה שיהיו בגלל שינוי השם, ובשביל למחוק אותם צריך להוריד את כל הקישורים, והם בדפי שיחה, ולכן אני רוצה בוט. מובן שלא אעשה דברים ללא אישור הקהילה.
 • תוכנה: AWB.
 • יש לי דגל בוט באתרים הבאים (קישורים): ויקיטקסט

תדה מראש! נריה קלרלפניה בדף השיחהאו במייל ה' בניסן ה'תשפ"א • 20:38, 17 במרץ 2021 (IST)

מי מחליט איזה שם משתמש אתה תשנה את החתימה שלו? ברור לי שאתה רוצה לעשות את זה על החתימה שלך (זכותך), אבל מי אמר שצריך לשנות את החתימות של כל מי שמשתמש את שם המשתמש?
לשם שלך יש 427 מופעים בדפי שיחה ואתה מוזמן לשנות את המופעים שלהם אם אתה רוצה בכך בלי חשבון מיוחד או דגל בוט. אם אתה באמת רוצה לשנות שמות של משתמשים אחרים, יש לדון על הצורך הזה בויקיפדיה:מזנון שם גם יידון המנגנון לבקשות וכללים מתי כן ומתי לא לשנות. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:38, 18 במרץ 2021 (IST)
@יונה בנדלאק כשאני כותב לשנות חתימות, אני מתכוון רק למשתמשים שביקשו את זה ממני, לא למשתמשים שאני רואה ששינו את שם המשתמש שלהם. נריה קלרלפניה בדף השיחהאו במייל ה' בניסן ה'תשפ"א • 17:49, 18 במרץ 2021 (IST)
ערן? נריה קלר - 💬 14:11, 23 במרץ 2021 (IST)
אני לא חושב שקיים "שירות" של החלפת חתימות שיש צורך לממש בעזרת הבוט שאתה מציע. כאמור, אתה מוזמן לעשות את השינוי על המשתמש שלך. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 11:51, 24 במרץ 2021 (IST)
יונה בנדלאק, אני חושב שאני לא היחיד שחפץ בדבר כזה. יש משתמשים שמשנים את שם המשתמש שלהם כי לא רוצים ששמם יופיע בגוגל. וגם, אני לא רוצה את הבוט רק בשביל זה. אני רוצה למצוא עוד דברים שאני יכול להריץ עליהם בוט, להתייעץ עם הקהילה, ולהריץ. אתה צודק שבוט רק בשביל זה זה לא כל כך טוב, בגלל שיכולה להיות פריצה, אבל אם הבוט הוא מיועד לכמה דברים, ולא רק לזה, אז זה בסדר. נריה קלר - 💬 17:04, 24 במרץ 2021 (IST)
נריה קלר, כל דבר נוסף שתרצה להריץ תצטרך לבקש אישור שהבוט יעשה את זה לכן אם יש דברים נוספים אז כדאי לפרט אותם כבר עכשיו. ובכל מקרה, נכרתי שבקשה להשתמש ב-AWB יש לבקש בשיחת ויקיפדיה:AutoWikiBrowser/CheckPage. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:31, 25 במרץ 2021 (IST)
יונה בנדלאק, כפי שכתבתי: "אני מחפש". ולגבי אישור להשתמש בAWB, אני קודם רוצה לקבל את הרשאת הבוט, ורק אחרי זה לבקש שם (גם בשבילי, לניסויים לפני שאני מריץ, וגם בשביל הבוט שלי, להרצות). נריה קלר - 💬 16:06, 25 במרץ 2021 (IST)
ערן? נריה קלר - 💬 18:23, 29 במרץ 2021 (IDT)
נריה קלר: בדרך כלל נהוג שבקשת בוט מלווה בהדגמה של עריכות ניסוי שמדגימות את פעולת הבוט. במקרה הנוכחי, האם בכוונתך לשנות את השם/חתימה שלך או של משתמש אחר בתקופה הקרובה? או שהבוט מיועד לצורך הזה לכשידרש? ערן - שיחה 18:28, 29 במרץ 2021 (IDT)
ערן, אני כבר ביקשתי שישנו לי את שם המשתמש, אבל זה יקח זמן כי יש משתמש אחר שמשתמש בשם הזה (הוא לא עשה אף עריכה), ושלחו לו מייל, ואם הוא לא יענה אז ישנו לי, ואז אני אריץ. אני רק רוצה לקבל את האישור, ואז אני אוכל לבקש מאחד הבירוקרטים בלי דיון. לגבי ההרצת ניסיון, אני לצערי לא יכול לעשות אותה בדפי שיחה, אלא רק בארכיונים, ואני אוכל לעשות את זה כשישנו לי את שם המשתמש. נריה קלר - 💬 18:32, 29 במרץ 2021 (IDT)
אני לא רואה בעיה עקרונית בהרצה של בוט כזה - בעבר משתמשים מסוימים ששינו שם והיה חשוב להם למחוק את הזיהוי מהשם הישן, ביקשו ממפעיל בוט בוויקיפדיה להחליף את הקישורים מהשם הישן וזה נעשה, ואין בעיה להריץ בוט יעודי לצורך כך. אבל על מנת שהדיון לא יהיה רק תאורטי, אפשר להמשיך את הדיון אחרי שבקשת שינוי השם תתבצע ויהיה צורך מעשי בכך. ערן - שיחה 18:39, 29 במרץ 2021 (IDT)
@ערן, כפי שכתבתי, אני חיפשתי עוד דברים בשביל בוט, ומצאתי, ואני מבקש גם פה. הדבר הוא: הרצת בקשות מויקיפדיה:JWB/החלפות. אפשר לעשות את זה? (ולכן אני רוצה לבקש כבר עכשיו). נריה קלר - 💬 15:56, 31 במרץ 2021 (IDT)