ויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/תחרות הכתיבה/התחרות האחת עשרה/הודעה לציבור

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

ויקיפדיה העברית פותחת את תחרות הכתיבה ה־11[עריכת קוד מקור]

תחרות הכתיבה של ויקיפדיה, מקצרמר למובחר, יוצאת לדרך.

התחרות, אשר סובבת סביב ערכים, מחולקת לשלושה בתים: "מדעים מדויקים, מדעי הטבע ורפואה", "מדעי הרוח והחברה", ו"היסטוריה, גאוגרפיה, דתות, ציונות והלכה". כל אדם באשר הוא זכאי להגיש מועמדות ולהציע ערך שלא נכתב או שבראשו מוצבת תבנית שכתוב. בסופה של התחרות, השופטים בכל בית בוחרים את המקום הראשון, השני והשלישי. הפרסים הינם: 150 ש"ח לזוכה במקום הראשון בתחרות הכתיבה, בכל אחד מהבתים. 100 ש"ח לזוכה במקום השני בתחרות הכתיבה, בכל אחד מהבתים. 50 ש"ח לזוכה במקום השלישי בתחרות הכתיבה, בכל אחד מהבתים.

בנוסף, קיימת תחרות משנה של "התמונה או האיור הטובים ביותר". בתחרות זו, כל אדם יכול להציע איור או תמונה מקוריים פרי עבודתו. הזוכה במקום הראשון יזכה ב-100 ש"ח. שתי התחרויות משולבות לתחרות אחת.

  • <פירוט על הסיוע והליווי שניתן יהיה לקבל, צעד ”ולפיכך” לוגי – הזמנה של הציבור הרחב>

תחרות הכתיבה מתרחשת מזה כמעט שני עשורים, ועד כה הניבה כתיבה והרחבה ערכים רבים, ואף תמונות ואיורים שונים ומרהיבים. רבים מהערכים שזכו נבחרו להיות מומלצים, והתמונות והאיורים שהוצגו במיוחד לתחרות מעטרים את ערכי ויקיפדיה השונים. תחרות הכתיבה מזמינה כל אדם באשר הוא לתרום כאוות נפשו, ומאפשרת חשיפה אל מאחורי הקלעים של ויקיפדיה העברית.

  • <ברכות הצלחה, שנה טובה>
    <ויקיפדיה העברית, ויקימדיה ישראל>

משימות לביצוע משימות לביצוע
  • ניסוח הודעה לציבור, כולם מוזמנים לסייע.
  • המתנה לפרסום הבאנר ב־sitenotice
  • אישור גרסה סופית
  • הפצה נרחבת בכל מדיום אפשרי

בהצלחה!