ויקיפדיה:עמוד ראשי/עיצוב 2009/חמשת המועמדים הסופיים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

להלן חמשת המועמדים הסופיים. דיונים על העיצובים מתקיימים בדף השיחה. העיצובים לא סגורים לחלוטין, ואפשר להעיר הערות פרטניות או לדון עליהם בדפי השיחה שלהם. למספור העיצובים אין משמעות מעבר לנוחות.

עיצוב א' (הערות)

העמוד הראשי זהה במבנהו לעמוד הראשי הנוכחי. ההבדלים מתבטאים בעיצוב צבעוני, פוטרל נבחר (אספקט חדש), סמלי פורטלים קטנים שתופסים פחות נפח ברזולוציות הנמוכות, אייקונים צבעוניים בראש כל מסגרת והיעדר צפיפות. הצד הימני מוגבל לרוחב של מינימום 350px על מנת להציג את תמונת בצורה מיטבית ברזולוציות נמוכות.

עיצוב ב' (הערות)

שואב ממשתמש:Ramiy/עמוד ראשי/6 את הרעיון של מסגרות עם פס קישורים תחתי. מפתח הפורטלים עבר צמצום שטח במסגרתו מוותרים על רוב האייקונים של הפורטלים ומחלקים את הפורטלים בצורה נושאית. תיבה פשוטה שמאפשרת לקוראים להוסיף משוב.

עיצוב ג' (הערות)

לוגו דהוי, מותאם אישית לרקע המסגרות, בכל הכותרות. מסגרות כחולות עם ערך מומלץ, הידעת?, היום בהיסטוריה, חדשות ואקטואליה ואירועים בלוח העברי בצד שמאל. בצד ימין ישנם פורטלים, תמונת היום וקהילה. בסוף מובאים מיזמים נוספים.

עיצוב ד' (הערות)

חלק עליון (מבוסס על ויקי האנגלית)- ברוך בואך, פורטלים ודפי עזרה וניווט. למטה- מימין(גדול יותר): ערך מומלץ, היום בהיסטוריה, אירועים בלוח העברי וחדשות. משמאל: הידעת, תמונת היום ומיזמים. עיצוב צבעוני עם לוגו דהוי.

עיצוב ה' (הערות)

עיצוב צבעוני עם לוגו דהוי.
למעלה- ברוך בואך, תאריך ושעה. מימין- קופסא חדשה ("כל ויקיפד", שבעצם מחליפה את ה"עזרה"), הידעת, תמונה ופורטלים. משמאל- ערך מומלץ, היום בהיסטוריה, אירועים בלוח העברי, חדשות ואקטואליה ומיזמים.