טרקטור די ג'יי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Gnome-colors-edit-find-replace.svg יש לשכתב ערך זה. ייתכן שהערך מכיל טעויות, או שהניסוח וצורת הכתיבה שלו אינם מתאימים.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה.

Traktor היא תוכנת מחשב של חברת נייטיב אינסטרומנטס (אנ') המייצרת ציוד ותכנות תומכות ליצירה וניהול מוזיקה דיגיטלית. ציוד ותכנות אלה מאפשרים ניהול של קובצי מוזיקה דיגיטליים, והדמיה גינרית של מיקסרים לטכנאות קול. באמצעות שימוש בשיטה הבינארית התוכנה ממירה את קובצי המוזיקה הדיגיטליים לתדרים קוליים, כך ששמיעתם תתאפשר במערכות קול אנלוגיות.

חברת נייטיב אינסטרומנטס- החברה נוסדה בשנת 1996 בברלין, גרמניה. כיום החברה מנהלת את שירותיה בכמה סניפים בעולם הממוקמים בלוס אנג׳לס, טוקיו, ולונדון. החברה מחזיקה שותפות בזכויות החנות המקוונת ביט פורט (Beatport)www.beatport.com

תוכנת טרקטור די ג'יי נוצרה על ידי חברת נייטיב אינסטרומנטס הגרמנית בשנת 2000. מטרת התוכנה היא לאפשר ערבול מוזיקה או מיקסינג DJ_mix ליוצרים ואומנים בתחום המוזיקה המעוניינים להימנע מן התלות באולפנים וציוד פיזי מקצועי. בין השנים 2013-2000 עברה התכנה המקורית שינויים רבים על מנת לשפר את הביצועים ואת הפונקציות המוצעות למשתמשים.

תכנת טרקטור די ג'יי מאפשרת לבצע פעולות קוליות דיגיטליות באמצעות דגימות של צלילים מובנים בחמרת התכנה, המבוססת טכנולוגית מידי MIDI. התוכנה מאפשרת חיבור באמצעותה למקלדות שליטה המדמות פונקציות קול מקציועיות שונות.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

בקישור, באתר (native-instruments)