לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "האנק ויליאמס"

נוספו 228 בתים ,  לפני 6 שנים
עריכה, ויקיזציה, ויקינתונים, הרחבה
(הרחבה, , עדכון, תקלדה, ניסוח, הגהה, הוספה ותיקון מידע שגוי, עריכה)
(עריכה, ויקיזציה, ויקינתונים, הרחבה)
כמו כן השיר Hey Good Looking שהפך להמנון קאנטרי.
 
הוא נפטר באופן פתאומי בגיל 29 מ[[אוטם שריר הלב|התקף לב]] בעת שהיה בנסיעה במכוניתו להופעתו המתוכננת בסיבוב ההופעות.
הוא נפטר בגיל 29 מ[[אוטם שריר הלב|התקף לב]]. בנו [[האנק ויליאמס ג'וניור]] הוא זמר קאנטרי מפורסם בזכות עצמו. נכדו, האנק וויליאמס השלישי, (העונה גם לכינוי האנק 3) המשיך את המסורת המשפחתית והוא זמר קאנטרי פאנק.
לאחר מותו נמצאו שירים שכתב בשבועות האחרונים לפני מותו הפתאומי. שירים אלו נמצאו ע"י המשטרה ונשתמרו במשך השנים.
ב-ואף בשנת [[2011]] יצא לזכרו [[אלבום]] מחווה בשם The lost notebooks of Hank Williams, הכולל שירים שכתב בשבועות האחרונים לפני מותו הפתאומי מהתקף לב בעת נסיעה ברכבו בשנת 1953. שירים אלו נמצאו ע"י המשטרה ונשתמרו במשך השנים. באלבום זה שרים [[בוב דילן]], [[ג'ייקוב דילן]] (בנו של בוב דילן), [[נורה ג'ונס]], [[שריל קרואו]] ואחרים את שירים אלו. בשנת 2011 בעת יציאתו הגיע למקום ה-11 במצעד הבילבוארד האמריקאי והגיע להצלחה יחסית.
הוא נפטר בגיל 29 מ[[אוטם שריר הלב|התקף לב]]. בנו [[האנק ויליאמס ג'וניור]] הוא זמר קאנטרי מפורסם בזכות עצמו. נכדו, האנק וויליאמס השלישי, (העונה גם לכינוי האנק 3) המשיך את המסורת המשפחתית והוא זמר קאנטרי המשלב מוטיבים של מוזיקת [[מטאל]] ו[[פאנק רוק]] בשיריו.
 
 
ב-[[2011]] יצא לזכרו [[אלבום]] מחווה בשם The lost notebooks of Hank Williams, הכולל שירים שכתב בשבועות האחרונים לפני מותו הפתאומי מהתקף לב בעת נסיעה ברכבו בשנת 1953. שירים אלו נמצאו ע"י המשטרה ונשתמרו במשך השנים. באלבום זה שרים [[בוב דילן]], [[ג'ייקוב דילן]], [[נורה ג'ונס]], [[שריל קרואו]] ואחרים את שירים אלו. בשנת 2011 בעת יציאתו הגיע למקום ה-11 במצעד הבילבוארד האמריקאי והגיע להצלחה יחסית.
 
== האנק וויליאמס במדיה ==
708

עריכות