משתמשת:לסטר/עדכון סיום תפקיד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חברי וחברות קהילה יקרים, אחרי שש שנים כמנכ"לית עמותת ויקימדיה ישראל אני אסיים את תפקידי, בעוד מספר חודשים. אלו היו שנים מלאות פעילות ועשייה משמעותית. לכם, חברי וחברות הקהילה יש חלק גדול בהצלחתי ובהצלחת העמותה ואני מבקשת להודות לכם על כך.
תודה לכל המתנדבים שהובילו או לקחו חלק בפעילות באוניברסיטאות, בבתי הספר, בקורסי הגמלאים, במיזם ויקי נשים, במפגשי עריכה ועוד ועוד פעילויות. תודה לכל מי שסייע לנו בתוך ויקיפדיה באישור רשימות נושאים לכתיבה, בעריכה, שכתוב, בדיונים וסיוע לכותבים ועורכים חדשים באתר.
תודה לכל מי שלקח חלק בארגון מפגשי ויקיפדים, כנסים מקומיים ובינלאומיים והציע רעיונות ויוזמות חדשות, התייחסנו לכולם ברצינות רבה.
הצעות ובקשות רבות הגיעו מהקהילה לשיתופי פעולה עם גופים שונים לשחרור תכנים חופשים. העמותה השקיע זמן רב בניסיון להגיע להסכמות עם הגופים השונים אך בפחות הצלחה ממה שהיינו רוצים. יש לנו עבודה רבה עוד בתחום זה.
בדיונים לתיקון חוק זכויות יוצרים שעבר לפני מספר חודשים, הייתה לעמותת ויקימדיה ישראל ולגופים נוספים מקום משמעותית בריכוך החוק והורדת חלק מהאיומים המשפטיים שמעדו בפתחנו.
ויקימדיה ישראל פעילה היום במיזמים רבים של תנועת ויקימדיה, ויקיפדיה הערבית, ויקימילון העברי, ויקינתונים וויקישיתוף, אך הבסיס לעשייה ולפעילות הוא ויקיפדיה העברית.
אני גאה לעזוב ארגון משגשג עם צוות מצויין שאתם מוזמנים לפנות אליו בכל דבר ועניין.
הגעתי לתפקיד מנכ"לית העמותה כקוראת פעילה בוויקיפדיה אבל לא ערכתי אות אחת לפני כן. אחרי יותר משנתיים הפכתי לעורכת פעילה ואני בהחלט מתכוונת להמשיך ולהישאר חלק מהקהילה.
מודעת הדרושים באתר ויקימדיה ישראל.
שאו ברכה. בתודה וברגשי ידידות. לסטר - שיחה 12:06, 23 ביולי 2019 (IDT)

תודה על הכל מיכל! היה נפלא לעבוד איתך ואני מאחל לך המון הצלחה בהמשך. מתניה שיחה 17:05, 23 ביולי 2019 (IDT)
תודה על העשייה! Corvus‏,(Nevermore)‏ 19:27, 23 ביולי 2019 (IDT)
מיכל היקרה. כשאני התחלתי להתנדב ולערוך הופתעתי לגלות כי הקהילה, והעמותה פועלים בנפרד כשני גופים שאין ביניהם קשר. במהלך שש השנים שחלפו, שינית את המצב. היום הקהילה יודעת כי העמותה שם לכל שאלה או בקשה. שיתוף הפעולה החדש הוביל לפעילות ותוצרים נהדרים. כל זה עומד לזכותך. בזכות הפעילות והעבודה הקשה שאת והצוות יזמתם, הקרע אוחה, ומעכשיו השמיים הם הגבול. את אשת מקצוע רצינית, מסורה מקסימה חכמה, ונהדרת. כל ארגון שבו תחליטי לעבוד יזכה בך. אני שמחה ממש שכעורכת את ממשיכה כרגיל. דריה - שיחה 19:39, 23 ביולי 2019 (IDT)
מיכל היקרה. בשש השנים האחרונות שינית לטובה את פניה של העמותה. היגברת שקיפות, סייעת ביצירת קשרים עם ארגונים ועמותות רבות, והשפעת רבות על יצירת קשר איכותי עם קהילות כותבי הוויקיפדיה בישראל. תודה רבה לך על הכל, ובהצלחה בכל ארגון שבו תהיי. הרווח של הארגון הבא, הוא ההפסד שלנו. בברכה, דני Danny-wשיחה 20:08, 23 ביולי 2019 (IDT)
מיכל, הכרתי אותך כבר מההתחלה, שינית את העמותה מארגון קטן של עובדת אחת, לארגון ענק שמצליח להרים בהצלחה אירועים בינלאומיים, שנה אחר שנה! כל הכבוד על 6 שנים מדהימות של גיבוש הקשר עם קהילת הוויקיפדים, תמיכה ביוזמות רבות ששיפרו את ויקימדיה, הן מבחינה אדמיניסטרטיבית, הן מבחינה פיננסית והן מבחינה תוכנית: אקדמיה, בתי ספר, לומדות, שיתוף פעולה עם משרד החינוך, גיוון עורכים ועורכות ממגזרים שונים, תחרויות עריכה, העלאת היקף השתתפות העמותה בפעילויות בינלאומיות ועוד ועוד. מודה לך על אוזן קשובה ועל שלימדת אותי רבות. חבל לי שאת עוזבת בשיא, אבל כמובן מאחל לך המון הצלחה - בטוח שלכל מקום שתגיעי - את תתקדמי וגם מעסיקייך יצאו נשכרים! ‏Ovedcשיחה 22:37, 23 ביולי 2019 (IDT)