משתמש:הדסה ארבל/כל בעלי הפרוטוקולים של זקני ציון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


"כל בעלי הפרוטוקולים של זקני ציון" הוא ספר דיגיטאלי דו-כרכי ש"עלה לאוויר" באוקטובר 2012, ב-Jewish ebooks.

הספר משקף את שני השימושים העיקריים הנעשים במסמך המוכר ברחבי העולם בכותרתו המזויפת "הפרוטוקולים של זקני ציון". מחד: המסמך משמש תוכנית-הפעולה האמיתית, האקטואלית והפעילה שעל-פיה מתנהל העולם בידי ממשלה סודית ועלומת-זהות שאיש בעולם לא בחר בה. מאידך: בשל זיוף המסמך באמצעות "זיהום" הטקסט שלו בביטויים הנשמעים כמו מעולם התוכן היהודי (כדי ליצור רושם כוזב שהמסמך הוא ממקור יהודי) - משמש המסמך גם כלי-התעמולה רב-העוצמה והארסי ביותר לשם השחרת דימויו של העם היהודי ולשם ליבוי שנאת היהודים בעולם. האם תחלואי המציאות המוכרת לנו – מלחמות, עוני, אי-צדק חברתי, טרור, שחיתות בקרב הנהגת אומות העולם – הם פרי מחדלים וניהול כושל מצד ממשלות העולם, או שמא פרי תכנון קפדני ומתמשך של קבוצה סודית החולשת על משאב-עתק אגדיים, כלכליים, צבאיים, טכנולוגיים ואחרים – המתמרנת מאחורי הקלעים והרחק מזרקורי התקשורת את כל התהליכים המתחוללים בעולם?

מתי?[עריכת קוד מקור | עריכה]

כתוכנית -הפעולה לכינון ממשלה עולמית אחת, או שליט עולמי אחד ויחיד בעל סמכויות בלתי מוגבלות - קיימת התוכנית מזה כ-4500 שנה, מאז נמרוד מלך עילם. אבל, כמסמך שנועד ללבות בעולם שנאה השמדית נגד העם היהודי, מוכר המסמך לאנושות - בגרסתו המזויפת - רק מאז תחילת המאה העשרים. המשטר הנאצי בגרמניה עשה שימוש מאסיבי במסמך זה כדי להכשיר תעמולתית את הקרקע לקראת השמדת העם היהודי לשם ביזת רכושו. בגרסתו המזויפת משמש המסמך "הפרוטוקולים של זקני ציון" נשק תעמולה מרכזי באירופה, ברחבי העולם ובעיקר בקרב העולם המוסלמי, המשתמש במסמך ובדימויים שעוצבו על-פיו לשם דלגיטימציה של "המדינה הציונית". שימוש זה נעשה במסמך עד לרגע זה ממש.

מי?[עריכת קוד מקור | עריכה]

הספר מציג בפירוט ובהרחבה את מגוון הארגונים החשאיים והחשאיים-למחצה, את המסדרים הסודיים וכן דמויות בולטות – כולם רבי-עוצמה מעבר לכל דמיון – המתמרנים את התהליכים ההיסטוריים המתחוללים בעולם. ארגונים חשאיים חסויי-זהות אלה חולשים על רוב מערכות-העשייה שבעולם ועל רוב משאביו: תאגידי-ענק, בנקים, חברות-ביטוח, חברות-הון, נכסים לא ניידים, אדמות חקלאיות, טכנולוגיות סודיות שמעבר לכל דמיון, תעשיות-נשק, מכרות-מינרלים ועוד. כל הגופים הללו פועלים כתלכיד עוצמה מגובש וחובק-עולם למימוש המטרות המנוסחות בתוכנית "הפרוטוקולים של זקני ציון." כל זאת – חרף העובדה שמערכת עוצמה זאת – לא נבחרה מעולם בבחירות חוקיות בידי אוכלוסיית העולם.

איך?[עריכת קוד מקור | עריכה]

הספר מציג אף את הדרכים המעשיות שבהן פועלת מערכת-עוצמה חשאית זאת לשם מימוש מטרותיה הגלובליסטיות שחלקן:

 1. ביטול מדינות-הלאום בעולם ועקירת הזהות הלאומית מקרב אוכלוסיית העולם.
 2. השתלטות על כל המשאבים הכלכליים של כדור הארץ עד לשלב של רוששות ונישול האוכלוסייה כולה מכל נכסיה הכלכליים, כשלב הכנה לקראת שעבוד אוכלוסיית העולם לעבדות.
 3. כינון משטר עולמי עם שלטון מרכזי המתוכנן להיות עריץ ורודני באופן חסר תקדים.

חלק מן האמצעים למימוש מטרות אלה הם:

 1. ייזום וליבוי סכסוכים ומלחמות בעולם.
 2. ייזום וניהול משברים כלכליים ומפולות כלכליות ברחבי העולם.
 3. הפצת מגפות ותחלואים בקרב אוכלוסיית העולם לשם צמצומה במידה קיצונית.
 4. הקמת קבוצות וארגוני טרור והפעלתם וכן ניהול פעולות הטרור ברחבי העולם.

המטרה המשותפת לכל הפעולות הללו היא הקריסה של תחושת הביטחון האזרחי והסדר הציבורי בקרב אוכלוסיית העולם, כדי להכניסה להלך-רוח של חרדה, אי-וודאות ואימה. מטרה נוספת היא: התשת אוכלוסיית העולם בצרות, בסבל וביגון הנגרמים מן הפעולות הללו, כדי להביאה להלך-רוח שבו תאמין כי העולם זקוק ל"ממשלה חזקה אחת שתשליט סדר בעניינים." ואז תציע הממשלה הסודית את עצמה כ"מושיעת העולם" בתנאי שאזרחי העולם יוותרו על זכויות האזרח שלהם כדי "לאפשר לממשלה החדשה – 'רק לתקופת החירום' - לפעול באין מפריע." בתפקידו כתוכנית-הפעולה האמיתית המתנהלת בעולם מאחורי הקלעים לשם השתלטות על העולם ועל אוכלוסייתו – מציג המסמך תוכנית מושחתת, מרושעת, אכזרית ולמעשה פלילית. רוע זה המבוטא בתוכנית הפעולה הוא סוד השנאה היוקדת שהמסמך מעורר בקוראיו כלפי בעלי-התוכנית. שנאה זו מנתבים בעליה האמיתיים ועלומי-הזהות של תוכנית "הפרוטוקולים" כלפי העם היהודי. בתור אמצעי-התעמולה המסוכן ביותר המופעל נגד העם היהודי, על כן, נחל ונוחל המסמך "הצלחה מרשימה" שהעיקרית שבהן הייתה השואה. חלק ניכר מן הסבל בעולם נגרם לאנושות בהשראת מסמך זה, שבעליו האמיתיים מעידים על עצמם ללא בושה, כי הם המחוללים בעולם מלחמות, סכסוכים, טרור, מפולות כלכליות והשחתת המגזר השלטוני במדינות העולם.

מדוע?[עריכת קוד מקור | עריכה]

מהם המניעים של בעלי "הפרוטוקולים", לקדם ולממש תוכנית-פעולה כה הרסנית, במקום להיטיב עם אוכלוסיית העולם? המניעים של בעלי התוכנית הזאת הם בנאליים. חמדנות שאין לה גבול, תאוות בצע, תאוות שליטה ושררה, חוסר נכונות לחלוק את משאבי העולם עם אוכלוסייתו. את כל המניעים הללו מניע כוח מרכזי ועמוק יותר: רוע צרוף. רוע תהומי, חסר פשר והסבר. הפרק החמישי של הספר, "תוכנית הפעולה"- משתרע על פני כ-500 עמודים. בפרק זה מעמתת המחברת קרוב למאתיים סעיפים מתוכנית ה"פרוטוקולים" עם עובדות המציאות הרלבנטיות לגבי כל סעיף, ומצביעה על הקשר בין סעיפי התוכנית לבין האקטואליה.

חשיבותו של הספר נגזרת מסוגי התועלת שיש בו בעבור הקוראים:

 1. הוא מפגיש את הקורא הישראלי עם מסמך "הפרוטוקולים של זקני ציון" שאינו נגיש לקורא הישראלי המצוי משום שהוא אינו מודפס ולא נמכר במדינת-ישראל.
 2. יש בספר כדי להבהיר לקורא הישראלי מהו אחד ממקורות ההזנה העיקריים של האנטישמיות בעולם, ומדוע.
 3. הספר חושף בפני הקורא כיצד באמת מתנהל העולם בשונה ובניגוד למדווח באמצעי-התקשורת ברחבי העולם.
 4. הספר מגלה לציבור מיהו ומהו מבנה וזהות הכוח המסתתר מאחורי ההתנהלות הכביכול "כושלת", או "מושחתת" של המגזר השלטוני במדינות העולם.
 5. הספר מגלה, סוף סוף, מהו מקור הסבל והתחלואות החברתיות, הכלכליות והרוחניות הנגרמות לאוכלוסיית העולם: העוני, המלחמות, המחסור, העוולות החברתיות, הטרור, הסמים, שחיתות הממשלות בעולם.
 6. יש בספר כדי להסביר חלק ניכר מתופעות הרוע הלא-מוסברות עד כה, הנצפות במציאות.
 7. הספר מגלה מיהם באמת הגורמים עלומי-הזהות המחוללים את האנדרלמוסיה ברחבי העולם.
 8. יש בספר כדי להבהיר מיהם הכוחות והגורמים המעכבים – ומדוע – את התפתחותה הרוחנית, המוסרית, הפסיכולוגית והמדעית של האנושות והמחבלים במימוש הפוטנציאל שלה ברוב התחומים.

קריאה נוספת[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • Cooper, William: Behold, a Pale Horse.
 • Robertson, Pat: The New World Order.
 • Coleman, Dr. John: Conspirators' Hierarcy.
 • Larssen, Joran: The Protocols of the Elders of Zion: Fact or Fraud
 • כהן, נורמן: הכשר לרצח-עם.
 • הדסה בן-עתו: השקר מסרב למות.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]