משתמש:Barak a/הילולים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

החלטתי להירשם לויקיפדיה באוקטובר 2019. הערך הראשון שלי, אודו יורגנס, נכתב במשך מספר ימים לאחר שהיה אדום בתבנית:תחרות הזמר של האירוויזיון. מאז, הבנתי את כמות החוסרים העצומה בתחום האירוויזיון ובתחום המוזיקה. הערכים הבאים שלי נכתבו במסגרת מיזם יחסי החוץ. יצרתי עד כה כ-400 ערכים שונים ומגוונים וביצעתי כ-27,659 עריכות. כיום, נטשתי מעט את תחום יחסי החוץ ועברתי למוזיקה. יצרתי שני מיזמים, מיזם האירוויזיון, שבמסגרתו הוכחלו כ-350 ערכים בתחום, ואת מיזם הסינגלים, שבמסגרתו כ-120 ערכים. את פני קיבל אופק, מנהל מיזם יחסי החוץ ועורך שתרומתו כבירה כאן. אני חונך בחממה, ופעיל מאוד בתחום הניטור.

בד בבד הכרתי לעומק את נסתרי קהילת האתר. הכרתי את יאיר, שכותב ומתחזק את תחום הראפ בויקיפדיה, ואת ניב שאהבתו לקונגרס האמריקאי דומה לאהבתי לאירוויזיון. משתמש נוסף שנכנס לליבי היה העיתונאי המנטר, שכשמו, אחד מהמנטרים הטובים באתר. בעזרת משתמשים רבים, הצלחתי לצעוד את צעדיי הראשונים באתר. ישנם מספר משתמשים נוספים שארצה להוקיר את תודתי על פועלם בתחום האירוויזיון, יורו נואו ואבסו. כשנה לאחר הצטרפותי לאתר הכרתי את הלו, משתמש שכותב ערכים רבים ואיכותיים בתחום המוזיקה. ביחד, פעלנו הלו ואני במספר פרויקטים משותפים, ועד היום אנו ממשיכים להוסיף לרשימת מטלותינו עוד ועוד נושאים. אציין גם את איש השום, שמונה למפעיל מערכת לאחרונה ואת דגש, שעונה ומסביר על תהיות בעינייני ניטור.

במהלך שנתיים באתר, זכיתי להכיר משתמשים אדיבים דוגמת חברהסודית, שלומית קדם, היידן, גארפילד, גילגמש, קינג ודזרט בוי. כמובן ששכחתי משתמשים נוספים, הזיכרון שלי לא טוב Im-yahoo.svg. תודה לכולם ובהצלחה רבה בהמשך! ברק אברגיל ~ דברו איתי ~ מיזם האירוויזיון 09:18, 1 ביוני 2021 (IDT)