משתמש:Itaygur/הילולים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

אז חלפו להם יותר משבע שנים מאז שכתבתי פה את דף הביכורים שלי (לא להאמין...). בדף זה ובדף המשתמש שלי רשומים שני משפטים שהם מעין התחייבות אישית לעצמי ולאחרים:

למה אני פה? דבר ראשון, כדי לכתוב ערכים. דבר שני, כדי לכתוב ערכים. ודבר שלישי, כדי לכתוב ערכים.

מה לא באתי לעשות פה? להתעסק בפוליטיקה של הוויקיפדיה, למלא דפי שיחה במגילות ארוכות כאורך הגלות, להתנצח עם ויקיפדים אחרים.

אין הנחתום מעיד על עיסתו, אך אני חושב שברוב המקרים עמדתי בהתחייבויות הללו. על ההתחייבות הראשונה יעידו מעל 1,500 הערכים שיצרתי/הרחבתי/גאלתי ממעמד קצרמר. ברובם ככולם של הערכים הכרזתי על סיום עבודתי על הערך רק לאחר שהערך כיסה את הנושא באופן מלא ומושלם. אני לא מסוגל לעשות חצי עבודה. במשך השנים סיגלתי לעצמי מנהג, לקחת נושא ולכסות את כל הערכים הקשורים אליו עד הסוף. דוגמה טובה לכך הוא נושא האישים. אני אוהב לקחת תפקיד מסוים בתחום הממשל והפוליטיקה, לכתוב את הערך אודות אותו תפקיד, כולל טבלה של בעלי התפקיד לדורותיהם, ולהכחיל את הקישורים אליהם, או להרחיב את הערכים הקיימים.

אני גם חושב שברוב המקרים עמדתי גם בהתחייבות השנייה. את תגובותיי בדפי השיחה השונים תמצאו רק כאשר הנושא בוער בתוכי. אעשה הכל כדי שהשיחה לא תעלה לטונים לא נעימים, ואכבד את בן שיחי. בכך אני מקיים את שנאמר בפרקי אבות "יהי כבוד חברך חביב עליך כשלך" ו"איזהו מכובד? המכבד את הבריות".

מצאתי כאן קהילה תוססת ופעילה. במשך השנים נוצרו קשרים עם רבים מחברי הקהילה. הפירגון, התודה והתמיכה של כולם נותנים את ההרגשה שאני לא כותב לאוויר. אני רוצה להודות לכל מי שעודד, הודה, סייע, ואף העביר ביקורת (חיובית או שלילית). מאחר ותקצר היריעה מלפרט את כולם, לא אזכיר אף אחד. תודה לכולכם. Itaygur - שיחה 05:59, 26 ביוני 2021 (IST)