משתמש:Ofeky~hewiki

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

בויקיציטוט


אני אופק, בן 13, (שנת לידה מדוייקת ב-21/7/93) ואני מבין הרבה במוזיקה. הצטרפתי לויקיפדיה העברית ב17/5/05 אני מלחין, ועושה עיבודים. אני צ'לן, ולומד צ'לו ברמת השרון. אז בכל מה שקשור למוזיקה אני מוכן לתרום. כתבו-לי נא: ofekmoglie@yahoo.com

איך התחלתי עם הויקיפדיה?[עריכת קוד מקור | עריכה]

אני מכיר את ויקיפדה כבר הרבה זמן, במסגרת עבודות שעשיתי לבית-ספר, חיפשתי על כל מיני דברים, ומצאתי מידע בויקיפדיה. יום אחד, המורה אמרה לנו לחפש על מה שאנחנו רוצים, אז חיפשתי על צ'לו, כיוון שאני צ'לן ורציתי לדעת עוד דברים מעניינים אודות הנושא. אז חיפשתי ב-Google צ'לו, וזה מצא לי תוצאות גם בויקיפדיה, אך המידע שהיה שם על הצ'לו הוא היה מידע מינימלי ולא מורחב. אז עשיתי עריכה לדף, והוספתי לו כמה דברים (כל זה היה במעבדת מחשבים שבבית-ספר שלנו). כשהגעתי הביתה, המשכתי לערוך את הדף והוספתי לו דברים (בתור משתמש אנונימי), ואז גילגמש חשב בטעות שאני משחית, והוא חסם אותי, אז שלחתי לו הודעה ואז הייתי יכול לערוך שוב. כדי שיידעו מי אני ושלא ייחסמו אותי, יצרתי לעצמי משתמש בויקי, ומאז אני עורך דפים שקשורים למוזיקה ומוסיף להם מידע.

"הפרוייקט"[עריכת קוד מקור | עריכה]

מאז שנכנסתי לויקיפדיה, אני כל הזמן מרחיב בנושא מוזיקה. אז זה הפרוייקט הנוכחי שלי: להרחיב ערכים במוזיקה, ולהוסיף עוד מושגים.

קורא ספרים?!?[עריכת קוד מקור | עריכה]

הרבה אנשים חושבים שאני קורא ספרים, עקב כך שאני יודע להתנסח טוב. אז להגיד לכם שאני קורא ספרים? לא, אבל קראתי דווקא את הנסיך הקטן, שהוא מלא בחוכמת חיים. בנוסף אולי קראתי כמה פסקאות מהפסרים של רובין שארמה, אך לא היה ספר אחד, מלבד הנסיך הקטן שקראתי את כולו.

יתרונות בויקיפדיה[עריכת קוד מקור | עריכה]

  • כל אחד יכול להוסיף ערכים, ולכן קצב הגדילה של הויקיפדיה הוא תמידי
  • ויקיפדיה מחוברת לגוגל, ולכן נגישה לכל אחד שמחפש מידע
  • אפשר לדון פה על הויקיפדיה, ולהביע את דעתך
  • כל הדעות שוות כאן, ואין פה "דרגות" (למעט דוד שי שראוי לזה!)

מאגר ענק של ברכות[עריכת קוד מקור | עריכה]

למי שרוצה לכתוב ברכה טובה וחמה, הכנתי מאגר ברכות, אתם מוזמנים להוסיף אליו!

תזה מאת אחי[עריכת קוד מקור | עריכה]

קווים מנחים לבניית הויקיפדיה, מטרות וכ'ו...

ערכים שכתבתי[עריכת קוד מקור | עריכה]

מאז שהתחלתי לערוך בויקיפדיה הספקתי לכתוב כמה ערכים, וכולם בנושא מוזיקה. משום שאני צעיר יחסית, ולא יודע הרבה מידע, אז אני מוסיף בתחום שאני מומחה לו: מוזיקה. הערכים שאני כותב, הם די קצרים ולא נרחבים, אך אני משתדל לקחת משהו קצר ולהרחיב עליו, כמו שהשתדלתי לעשות במאמרים אלה.

מאמרים חדשים שהוספתי לויקיפדיה

דו אמצעי, התו רה, התו מי, התו פה, התו סול, התו לה, התו סי, סופראן, מפתח פה, מפתח דו, קווינטה, דומיננטה, גובה הצליל, דימינואנדו, טוניקה, סופרטוניקה, מידיאנטה סאבדומיננטה, קצב, תיבה, מינואט, טון מוביל, סאבמידיאנטה, אוניסונו. כפי שאתם רואים, מאמרים אלה לא גדולים במיוחד...

מאמרים שהיו קיימים והרחבתי אותם, או תיקנתי אותם

צ'לו, קשת, מונחים בתאוריית המוזיקה, מודוסים, סולם מז'ורי, סולם מינורי, מרווחים, קרשנדו, טמפו, טרצה, נבל, פסנתר.

ועוד הרבה הרבה הרבה הרבה אחרים, שאין לי כוח להוסיף אותם לרשימה.

אני גם הוספתי הרבה תמונות לויקיפדיה העיברית, בכדי להגדיל את היקף הויקיפדיה.

כתב מוקטן== דברים שאני צריך לעשות ==