סרטים (אתר אינטרנט)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Sratim
Sratim logo.png
תאריך ההקמה 17 אפריל 2002
בעלות YouTheater
שירותים עיקריים מידע על סרטים, שחקנים ותוכניות טלוויזיה
www.sratim.co.il

סרטים או Sratim הוא אתר אינטרנט המכיל בסיס נתונים מקוון של מידע בעברית על סרטים, בתי קולנוע בישראל, סדרות, שחקני קולנוע, צוותי הפקה ותוכניות טלוויזיה.

המידע על הכותרים השונים כולל את שמות השחקנים, הבמאי, תקציר עלילה, פרטי הפסקול, ביקורות וקישורים לסרטים נוספים. באתר ישנם גם דפים על שחקנים, במאים ותסריטאים, המפרטים את הפילמוגרפיה שלהם ולעיתים גם פרטים ביוגרפיים.

האתר מציע חדשות ועדכונים בנושאים כגון: קולנוע ורכילות, ביקורות של גולשים לסרטים וסדרות, וקהילת פורומים רחבה. כדי לקחת חלק ולקבל גישה מלאה לכל תוכני האתר יש להירשם אליו בחינם או להתחבר באמצעות פייסבוק.

היסטוריה[עריכת קוד מקור | עריכה]

אתר סרטים החל את פעילותו בשנת 2002 וכלל בתוכו ביקורות של גולשים מכל הגילאים על סרטים שהוקרנו בבתי הקולנוע השונים בישראל.

באוקטובר 2010 עבר האתר רענון עיצובי, בו ונוספו לו חדשות על סרטים אשר מגיעים לקולנוע בקרוב או מוקרנים כבר, חדשות רכילות ועדכונים יומיים וייחודיים לאתר אשר מסופקים מצוותו, ואגף בתי הקולנוע אשר מציע זמני הקרנות לסרטים המוקרנים בכל בתי הקולנוע השונים ברחבי ישראל.

בספטמבר 2011 נרכש האתר ונכון ל-2012 הוא בבעלותה של חברת YouTheater האמריקאית. האתר ממשיך לשרת את קהל הגולשים במדינת ישראל, אך שיווקו נעשה בעיקר בארצות הברית, והוא מכיל מידע על עשרות אלפי סרטים, סדרות ותוכניות טלוויזיה בעשר שפות שונות.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]