שיחה:אומגה (יצרנית שעונים)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

זה לא צריך להיות "יצרנית שעונים"? לא יודע איך זה בענפי ספורט אחרים, אבל אני יכול להעיד שבשחייה תחרותית יש לאומגה מונופול בכל הקשור למדידת זמנים. מעולם לא ראיתי לוחות מגע שיוצרו על ידי חברה אחרת (והנה תמונות: קובץ:Matt Grevers.jpg, קובץ:EK Zwemmen 2006 100m vrij mannen.jpg). דניאל ב. 13:48, 30 בדצמבר 2010 (IST)

לגבי השם, נראה לי שאתה צודק. לגבי לוח המגע, יש מקור או הפניה שאוכל ללמוד ממנו? yanshoofשיחה • 22:58, 30 בדצמבר 2010 (IST)
למה לא אמוגה (חברה) בעצם? יש מידע באתר שלהם (שאני יכול להעיד שכולו נכון). לפי מה שכתוב שם הם מודדי הזמן הרשמיים של פינ"א (איגוד השחייה העלומי) ושל LEN (איגוד השחייה האירופי). הם הכניסו לשימוש את לוחות המגע שכיום הסטנדרט הוא יכולת הפרדה של מאית השנייה. בנוסף בעשור האחרון הם חיברו את לוחות המדע לאינטרנט כך שניתן לעקוב אחר התוצאות בתחרות בזמן אמת ברשת (בנוסף לרוב מחוברת המערכת גם למקפצות ומודדת את זמן התגובה של השחיין, אבל לא מוזכר שם שזה הם). יש באתר גם פירוט רב על ענפי ספורט אחרים. דניאל ב. 08:45, 31 בדצמבר 2010 (IST)
חשבתי על השם, וראיתי בפירושונים באנגלית שיש עוד כמה משמעויות. אולי אפשר להעביר, אבל נראה שיש גם חברת מצלמות ועוד כל מיני. התחושה שלי אומרת שיצרנית שעונים עדיף, אבל אני פתוח להקשיב. לגבי לוחות המגע, ניכר שיש לך ידע רב, אז אולי תערוך את הפיסקה? אם זה קריטי לך, אני אסיר את תבנית בעבודה. yanshoofשיחה • 14:15, 31 בדצמבר 2010 (IST)
אין לחץ. כשתסיים לעבוד ארחיב בנושא. דניאל ב. 18:14, 31 בדצמבר 2010 (IST)