שיחה:אוריינות מדיה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אני לא מבין בתחום, אבל דווקא כקורא מהצד זה נראה כמו העתקה רדודה של עבודה כלשהי בסוציולוגיה. הערך עמוס במילים שנועדו להאריך במקום להבהיר, אינספור קטעים מיותרים ופשוט לא בהיר.
אני אישית משלם עד היום על הטעות שלי, כשניסיתי לכתוב ערך ארוך ומקיף ללא ניסיון משמעותי. גוונא + תורה מה תהא עליה?! 03:52, 29 ביולי 2009 (IDT)

לדעתי, להעביר לארגז חול כלשהו[עריכת קוד מקור]

הערך לא ברור, לא כתוב בסגנון אנציקלופדי וגם מבחינת קוד ויקי יש שם בלאגן. בנוסף כרגע הערך נראה יותר כמו מאמר ופחות כמו ערך באנציקלופדיה. ולכן לדעתי יש להוציא אותו ממרחב הערכים, עד שיעבור שיפוץ מקיף. אני לא מבין בתחום כך שיכול להיות שאני טועה, אבל מבחינת העיצוב והסגנון זה עדיין לא קריא (שוב, לי) שמוליק - שיחה 13:21, 29 ביולי 2009 (IDT)


יש לברך על הנסיון לכתוב ערך כזה אבל יש בו תערבות של נושאים שלא בהכרח קשורים לערך עצמו.למשל הנושא של השינוי משמעותי בתהליך הקריאה וההבנה של התכנים והמסרים המוצגים על גבי מסכי המחשב כתוב באופן לא מדויק . אני מפנה את הכותב למאמר "מלחמת השפות הדיגיטאלית: מקומה של ה"שפה הכתובה" בשיח המקוון", מופיע ב"מגזין ברשת" של איגוד האינטרנט הישראלי. גם הפרק המתיחס לאינטילגנציה קולקטיבית כתוב בצורה פשטנית וראוי לשלב בו קטעים מהמאמר "על משמעות המושג "אינטליגנציה קולקטיבית" ברשת. שגם הוא מופיע באתר האיגוד. מכל מקום היוזמה של כתיבת ערך על האוריינות ראויה להערכה רבה!!!

יום ראשון באקדמיה[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד ליוזמה של תלמידים ומרצה באוניברסיטת תל אביב, שבמקום לכתוב עוד מבחן אמריקאי או לסיים בעבודות [שנחשפות לעיני מתרגל/ת קורא/ת בשכר מינימום]מצאו חלופה עכשווית ורלוונטית, שיש בה תרומה לקהילה, מסר של שיתוף וציפייה לשיפור בעזרת העוצמה של "חוכמת ההמון". זו דיונה [לא ארגז חול!!!!!!] ומי שיכולים שיתרמו ויזרמו ולא יאחזו במוט האוהל.


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 10:51, 30 בדצמבר 2013 (IST)


קישור שבור 2[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 10:51, 30 בדצמבר 2013 (IST)