שיחה:אייקי

From ויקיפדיה
Jump to navigation Jump to search

שלום שמתי את הערך קרב מגע אייקי תחת אומנות לחימה ואילו חסמתם מפאת זכויות יוצרים... העיניין הוא שאני מנהל האתר שאל עמותת אייקי ולא הבנתי מה עלי לעשות בכדי שכן אופל לכתוב שם את החומר (כמובן שהחומר נלקח מהאתר שלנו וזה נכון) מה לעשות?

שלחתי מייל דרך האתר המדובר. אם תתקבל תשובה שאכן יש לך את הזכות הזאת - אני אודיע כאן על כך. אלי פ (שיחה) 09:43, 29 מאי 2006 (IDT)
קיבלתי את התשובה הבאה:
שמי רונן
ואני שלחתי את הפנייה אליכם...
 לא הבנתי מה עליח לעשות בכדי להצהיר שאני בעל החומר המתווסף
לויקיפדיה
ושאני המקור....

אנה אשרו את הערך ששמתי...
ומה עלי לעשות בכדי לבצע זאת בויקיפדיה בגרסה האנגלית מבלי שתהיה לי בעיה של הזכויות

בברכה,
דוידוב רונן מנהל אירגוני אייקי קרב מגע
אלי פ (שיחה) 10:22, 29 מאי 2006 (IDT)

קרב מגע לעומת אייקי-קרב מגע[edit source]

אשמח אם תבהיר מה הן נקודות הדמיון ומה הן נקודות ההבדל בין אמנות לחימה זו שפותחה בשנות התשעים ואמנות הלחימה שפותחה על ידי אימי ליכטנפלד בשנות השלושים? (המכונה גם היא קרב מגע) יובל מדר

ערכתי את הערך[edit source]

הסרתי את "מבחינה תפיסתית נבדלת אייקי משאר אומנויות הלחימה בכך שהיא משלבת חינוך להרמוניה ,שלוות נפש וסובלנות, יחד עם היכולת להתמודד מול מציאות הרחוב העכשווית הדורשת בשעת הצורך אגרסיביות וטכניקה יעילה." כיוון שרוב אמנויות הלחימה משלבות ולכן היא מהווה סופרלטיב מיותר בעליל. אני מציע שניב יסיר את המשפט הזה גם מהאתר שלו. קצת ענווה לא יזיק לו. Yonidebest Ω Talk 01:20, 23 יוני 2006 (IDT)

יש להשלים את אופן ההתפתחות של אייקי (תחת פסקת היסטוריה כמובן) ולענות על ההבדלים, כפי שציין הוויקיפד בפסקה הקודמת, בין אייקי לקרב מגע המקורי. רצוי גם להוסיף מידע נוסף בקשר לנסיבות ההכרה הבינלואמית. בברכה, Yonidebest Ω Talk 02:02, 23 יוני 2006 (IDT)


שינוי שם הערך[edit source]

שמה של אמנות הלחימה המדוברת, שהיא זרם בקרב-מגע המודרני, היא "אייקי קרב-מגע". אינני רואה סיבה ששמו של הערך ייקרא "אייקי", שהוא מונח כללי שקיים באמנויות לחימה רבות. אני חושב שראוי שויקיפד כלשהו שיודע איך ישנה את שם הערך...


קישור שבור[edit source]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 03:26, 1 ביולי 2013 (IDT)