שיחה:אלברט ז'ורקרה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הבהרת חשיבות[עריכת קוד מקור]

המדובר באחד השוערים הקטלאניים הטובים בשנים האחרונות. ייצג את ברצלונה במספר משחקי ליגה, במשחקי גביע המלך וכן בטורניר ליגת האלופות היוקרתי. ייצג את נבחרת קטלוניה במספר הזדמנויות ואף נפצע באופן משמעותי ברגלו באחד ממשחקי הנבחרת. לדעתי יש מקום לערך על השחקן הזה. הוא אמנם לא עומד בסטנדרטים, אך לדעתי העובדה שהוא לא ערך מספר הופעות לא מעידה על היותו שחקן חשוב פחות. הוא היה המחליף הראשון במועדון פאר כמו ברצלונה. המדובר במעמד גדול מאוד שהביא לשחקן תשומת לב רבה בקרב האוהדים ועיתונות הספורט. YemeniteCamel - שיחה 15:14, 3 ביולי 2009 (IDT)

הערך נמחק לאחר שאיש לא הבהיר את חשיבותו, ולא בכדי - ז'ורקרה שיחק עד עכשיו רק 7 משחקים בברצלונה (הנתון הזה מוויקיפדיה האנגלית, תואם גם לנתון שהיה בערך כשנמחק לפני כחודש וחצי). הוא גם הופיע 3 פעמים בלבד בנבחרת קטלוניה - אך זו נבחרת שלא מתחרה בטורנירים רשמיים ואינה חברה לא בפיפ"א העולמית או באופ"א האירופאית. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 15:21, 3 ביולי 2009 (IDT)
הועבר מויקיפדיה:בקשות ממפעילים
  • אלברט ז'ורקרה - ראו נימוק בדף השיחה. YemeniteCamel - שיחה 15:14, 3 ביולי 2009 (IDT)
    הערך נמחק לאחר שלא הובהרה חשיבותו במשך שבוע של דיונים, והוא לא עומד בקווים המנחים שנקבעו. ראו תגובתי בדף השיחה. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 15:22, 3 ביולי 2009 (IDT)
    אני מסכים עם זהר. הקהילה קיבלה את הקווים המנחים, וז'ורקרה פשוט לא עומד בהם. אין כאן נסיבות מיוחדות. הקווים לא מבדילים (ובצדק רב) בין ברצלונה לבין שחקן של הפועל כפר סבא. ברוקסשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 15:48, 3 ביולי 2009 (IDT)
    אין מקום לשחזור ‏Ori‏ • PTT‏ 17:25, 3 ביולי 2009 (IDT)