ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות.


מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.

כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

זאת חוצפה. היה כאן שינוי של שלושה דפים במקביל, שלפי הכללים מחייב דיון במזנון. הואיל והשינוי נעשה שלא לפי הכללים - החזרתי את המצב לקדמותו. Hagay1000 - שיחה 13:06, 18 במרץ 2019 (IST)
מסכים עם חגי, ויש לנזוף בנעם על השימוש במילה "השחתה". משום מה הוא סבור שכללי ההתנהגות אינם חלים עליו. נרו יאירשיחה • י"א באדר ב' ה'תשע"ט • 14:43, 18 במרץ 2019 (IST)
הבל ורעות רוח. עזות מצח מצידך לדבר על כללי התנהגות, לאחר שהסתת כלפיי והוצאת דיבתי רעה - צריך היית להיות חסום כבר לצמיתות. השחתה פר סה - במהלך דיון, בו השתתף גם חגי והשתולל, הוא החליט פתאום להחזיר לשם הקודם ששונה לא מזמן, לאחר שהוחלט על פי הנהלים לשנותו, בשלושה ערכים. נעם דובב - שיחה 14:59, 18 במרץ 2019 (IST)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים ומשתמשים רשומים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית או מוגברת. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.
  • הערך המומלץ לא מוצג נכון (בעיה כלשהי בהכללת התבנית?). עופר קדם - שיחה 02:47, 18 במרץ 2019 (IST)
    עופר קדם האם עכשיו זה בסדר? אם לא תוכל לבאר מה בדיוק הבעיה כי אצלי אני לא רואה בעיה. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 20:41, 18 במרץ 2019 (IST)
    יונה ב., הבעיה נפתרה רגע אחרי שפרסמתי את הבקשה הזו. אני לא יודע אם מישהו עשה משהו, או שזו הייתה בעיה בזכרון המטמון אצלי או איפשהו בדר"כ. כשראיתי את זה, במקום תקציר המומלץ היה כתוב "תבנית:מומלץ..." בקישור אדום, וזהו. בכל מקרה, אפשר למחוק. עופר קדם - שיחה 01:09, 19 במרץ 2019 (IST)

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

אנא החזירו את השמות של הערכים הנ"ל לשמות המקוריים עד למיצוי דיון המחלוקת בנושא שמתקיים כעת כאן

WikiJunkie - שיחה 22:25, 6 במרץ 2019 (IST)

WikiJunkie, הבקשה מעלה כאן אבק. אני אישית לא טיפלתי בה עד כה, משום שאני רואה שיש שם סוגיה מפותלת ורחבה, וששם הערכים זהה גם בערכים מקבילים של שנים מוקדמות יותר. אני מציע שנסיר מכאן את הבקשה לעת עתה, ושנבצע את הנדרש בכל אותם ערכים - כפי שיעלה בהצבעה. קובץ על ידשיחה • 21:32, 16 במרץ 2019 (IST)
ההצבעה בנושא תסתיים היום, והיא אינה מתייחסת לסוגיית השם. נרו יאירשיחה • י' באדר ב' ה'תשע"ט • 13:43, 17 במרץ 2019 (IST)
בוודאי. כדי שלא תהיה טעות, אני מפנה לדפים לפי השם החדש שלהם: התאמה מגדרית, חרטה על הליך התאמה מגדרית, ניתוח להתאמה מגדרית. Hagay1000 - שיחה 13:10, 18 במרץ 2019 (IST)

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק – יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים – בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות – לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
  • שליחת הודעה המונית – בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בוויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.