ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.


בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]


בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

אני חושב שצריך לחסום אותו אם יש חסימה גלובאלית ולמחוק את כל העריכות שלו. גילגמש שיחה 10:03, 18 באוקטובר 2017 (IDT)
אם יש חסימה גלובלית אין סיבה לחסום כי הוא יהיה חסום גלובלית. נצטרך למחוק את העריכות שלו (מדובר על 4 ערכים שהוא יצר). מלבד ההודעה שיש במזנון והבקשה לחסימה גלובלית, לא מצאתי ראיות לטענה כך שאני לא בטוח איך לנהוג. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 13:23, 18 באוקטובר 2017 (IDT)
חסום לצמיתות בגרמנית בהתאם לדפוס הפעולה הקודם. הוא לא חסום גלובלית. לדעתי צריך לחסום. בר הראלשיחה 00:18, 21 באוקטובר 2017 (IDT)
שלום. אתה טועה. הוא חסום גלובאלית. [1], בברכה --Assayas - שיחה 17:42, 21 באוקטובר 2017 (IDT)
בהחלט חסום גלובלית. זה מופיע למעלה אם נכנסים למצב חסימה של החשבון בוויקיפדיה העברית, לא צריך אפילו לבדוק זאת במטא. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 05:56, 22 באוקטובר 2017 (IDT)
לאור זאת העברתי את שלושת הערכים שהוא יצר למרחב טיוטה. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:43, 22 באוקטובר 2017 (IDT)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

 • שחזור או בדיקת דף מחוק – יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
 • יבוא דפים מאתרים אחרים – בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
 • מיזוג גרסאות – לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
 • שליחת הודעה המונית – בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.
 • האם קבצים אלו: א, ב, ג, מהווים הפרה של זכויות יוצרים? אם כן, אני לא בטוח מה נהוג לעשות במקרים כאלו. יוניון ג'ק - שיחה 19:47, 21 באוקטובר 2017 (IDT)

מתייג את Deror avi, Nimrodbr, שני אבנשטייןבעלי הידע בזכויות יוצרים. יוניון ג'ק - שיחה 19:47, 21 באוקטובר 2017 (IDT)

הקבצים מהווים הפרה של זכויות יוצרים. הזכויות היוצרים לא שייכים לצלם התמונה אלא שייכים לעיתון ולמוציא לאור, ולכן יש למחוק אותם. Nimrodbr - שיחה 22:11, 21 באוקטובר 2017 (IDT)
צודקים. ביקשתי שיימחקו. דרור - שיחה 22:18, 21 באוקטובר 2017 (IDT)
 • המשתמש:יזהר ברק פתח מלחמת עריכה בערך חיסון. יזהר ברק ומשתמש:מור סגמון הם פעילים בתנועת המתנגדים לחיסונים, וערכותין של יזהר ברק בהתאם. אני מבקש להכריז על גרסה זו כעל גירסה יציבה ולפתוח דיון בנושא. מתייג את גילגמש. אילן שמעוני - שיחה החיים הם גבול של אתה פופולר 21:33, 21 באוקטובר 2017 (IDT)
  עריכותיו של יזהרברק נראות לי לגיטימיות לחלוטין. לפני עריכותיו, הערך היה פחות ניטראלי. יוניון ג'ק - שיחה 21:49, 21 באוקטובר 2017 (IDT)
  כמה הערות: א. אני לא פעיל בתנועה הזו. ב. הבקשה להכריז על גירסה פלונית הנוחה למר שמעוני כעל גירסה יציבה, מראה על חוסר הבנה מהי גירסה יציבה. הגירסה היציבה במקרה זה היא גירסה זו. יזהר ברקשיחה • ב' בחשוון ה'תשע"ח • 23:59, 21 באוקטובר 2017 (IDT)
  יתכן שאתה לא פעיל בתנועה זו. מעולם לא טענתי שאתה פעיל בתנועה זו. ההצעה לחסל הרחבה לגיטימית של הערך בטענה לגרסה יציבה היא פסולה. עריכותיו של המשתמש יזהר ברק אינם נייטרליים כי הם חותרים תחת הקונצנזוס המדעי. כל דבר צריך להיות מבוסס אך ורק על הקונצנזוס המדעי ולא על הדעות הפסולות של מתנגדי החיסונים. גילגמש שיחה 00:02, 22 באוקטובר 2017 (IDT)
  יתכן שמרוב זעם לא שמת לב שאנחנו עוסקים בפסקת "התנגדות לחיסונים". בפסקה זו מובאת דעת המתנגדים. הצגת ההתנגדות עם מינוחים בעלי קונוצטיה שלילית אינה מדעית יותר, אלא סתם חוטאת לנייטרליות של ויקיפדיה. אגב תעמולה, בדיוק לאחרונה ראיתי תצלום מסך באתר חיפוש עבודה, בו מודעת דרושים לתפקיד "תועמלן חיסונים". בפרטי התפקיד היה שימוש בכלי תעמולה כדי לגרום לאנשים להתחסן יותר. בצילום אחר ראיתי פירוט הכנסות של הר"י, ובו סכום שנתי של 350,000, תרומה שקיבלה ההסתדרות הרפואית מאחת מיצרניות החיסונים, לצורך עידוד חיסונים. יזהר ברקשיחה • ב' בחשוון ה'תשע"ח • 00:16, 22 באוקטובר 2017 (IDT)
  אתה הורדת את כל התוספת. ההתנגדות לחיסונים לא הוצגה בצורה לא נייטרלית, אלא בצורה התואמת את הקונצזוס המדעי. לגבי הצעת עבודה - תודה. אני מעריך את טרחתך. גילגמש שיחה 00:18, 22 באוקטובר 2017 (IDT)
  אתה מעוות את התמונה. אני איזנתי את הפסקה, אך משהאיזון הוסר לא רציתי לפתוח במלחמת עריכה ולכן לא שיחזרתי אותו, אלא החזרתי לגרסה היציבה, הלא היא הגרסה ללא הפסקה כולה, שחדשה מקרוב באה. הכל כפי הנהוג. נראה לי שהדיון בינינו מוצה. נמתין למפעילים. לגבי ההצעה, לא הבנתי על איזו טרחה אתה מדבר.יזהר ברקשיחה • ב' בחשוון ה'תשע"ח • 00:27, 22 באוקטובר 2017 (IDT)
הערך מיועד לייצג את הקונצנזוס המדעי, ולא את השקפת מתנגדי החיסונים. הכותרת חיסונים ואוטיזם מרמזת על קשר בין השניים, והעובדה שזה נמצא בפסקת "ההתנגדות לחסונים" מחמירה את ההטיה. העובדה שיש קונצנזוס שמדובר בקונספירציה בתשלום של ווייקפילד מגובה בעובדות ואין הטייה בכותרת "הקונספירציה על חיסונים ואוטיזם". כל זה מגובה במקורות. עריכותיך נובעות בבירור מתוך רצון להגן על השקפת האנטי-חיסונים, ואחת לך שהיא תנועה קטלנית (ראה את מספר המתים, עשרות אלפים ברחבי העולם). גישתך פסולה, מזיקה ויש להתעלם ממנה. אילן שמעוני - שיחה החיים הם גבול של אתה פופולר 07:36, 22 באוקטובר 2017 (IDT)
כיוון שהטענות בדבר אוטיזם חורגות מקבוצה מתואמת אחת, אלא מגיעות מאנשים רבים בעלי מניעים מגוונים (בעיקר בורות), אני חושב שהמילה "קונספירציה" אינה מדויקת. שיניתי את הכותרת ל"טענות בדבר קשר בין חיסונים ואוטיזם", שבעיני נייטרלית יותר.
יזהר, כתבת על פסקת התנגדות לחיסונים: "בפסקה זו מובאת דעת המתנגדים" - לא. פסקת "התנגדות" אינה איזושהי שמורה בה מציגים טענות בלבד, בלי מידע מועיל. הערך אינו תיק של טיעונים לבית המשפט, בו לתביעה ולהגנה פסקאות נפרדות ועצמאיות. בפסקת "התנגדות לחיסונים" אנחנו מדווחים על הטענות, אמיתותן, השלכותיהן, וכו'. אני לא חובב גדול של המילה "פרופוגנדה" בהקשר זה, ואנסה לנסח מחדש. עופר קדם - שיחה 08:27, 22 באוקטובר 2017 (IDT)
הבחירה במילה פרופוגנדה נעשתה מתוך השיקול שחשוב להציג בכותרת ש"הקשר בין חיסונים ואטיזם" מופרך, והרקע למחקר הוכח כמחקר מוזמן בתשלום. אני מסכים שהמילה חריפה מדי, אך אין לי רעיון אחר כיצד מחד להבהיר שמדובר ב"מחקר" פסול ומאידך לא להשתמש במילה "פרופוגנדה". עזרה תתקבל בברכה. אילן שמעוני - שיחה החיים הם גבול של אתה פופולר 10:18, 22 באוקטובר 2017 (IDT)
חבל שהייתה כאן כניסה למלחמת עריכה. לעניין הגרסה היציבה יזהרברק צודק לדעתי. מאחר שהיו תוספות ושינויים מאז הגרסה השנויה במחלוקת ומאחר שיזהר כותב שההתנגדות שלו ספציפית לניסוח, אני מציעה להמשיך להתקדם בעריכה במקביל לדיון בדף השיחה. אם יש שינוי שיש לו רוב הוא הרי ממילא יתווסף. אופק כחול - ביבר הזכוכית 12:00, 22 באוקטובר 2017 (IDT)

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בוויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.