ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מבירוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות.


מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.

כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

נרו יאיר (שיחה | תרומות | עריכות בדפים מחוקים | חסימה | יומן חסימות | WS) מזה כחודש שהנ"ל מבזבז את זמנם של מספר עורכים בדיון שיחה:מאחז#"מאחזים בלתי חוקיים", תוך שהוא עושה חוכא ואטלולא מהשפה העברית, מהחוק הישראלי ומויקיפדיה עצמה. הוא משקר שוב ושוב בלי בושה, הופך מקורות על פיהם, מציג פרשנות פרטית, מעוותת ומגוחכת למשפטים פשוטים ונהירים, והכי גרוע - מנצל לרעה את חוסר הרצון של המפעילים להתערב בתכנים כדי למלא את ויקיפדיה בטעויות ופירכות (במקרה הזה: לכתוב שיישובים שהוקמו בניגוד לחוק אינם בלתי חוקיים, ומי שלא רואה שיש פה בעיה שיתפוס עם עצמו שיחה בארבע עיניים) - וכל זאת ללא נימוק ענייני אחד. יש כאן נזק עצום לויקיפדיה - גם מבחינת התכנים שהיא מציגה וגם מבחינת תדמיתה כאנציקלופדיה מקצועית שלא מכילה שטויות במיץ. זוהי השחתה צינית שנמשכת כבר זמן רב, ולא יתכן שיעברו עליה בשתיקה. אני מבקש גם מהבירוקרטים להתערב כאן. עם כל הכבוד לחוסר הרצון להתערב בתכנים, יש כאן אדם שעוסק בקדחתנות בהכנסת תוכן שהוא שגוי באופן מובהק ובולט, וכדי להשאיר אותו במרחב הערכים מגייס תמיכה לאקונית מחברים (שאף אחד מהם אפילו לא העז לנמק את תמיכתו מרוב בושה, כי הם יודעים בדיוק מה הם עושים). עורך זה מפריע באופן אקטיבי ומכוון להתפתחות התקינה של ויקיפדיה כמיזם מקצועי, אמין ונייטראלי, וזו לא הפעם הראשונה. כפעולת הגנה עצמית של המיזם, יש לחסום אותו לצמיתות או לפחות לכמה חודשים טובים. בברכה, איתמראשפר - שיחה 00:58, 21 בינואר 2021 (IST)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים ומשתמשים רשומים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית או מוגברת. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק – יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים – בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות – לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
  • שליחת הודעה המונית – בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בוויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.