ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

דפים למחיקה מהירה (באמצעות תבנית {{למחוק}}):
לא ממש הבנתי למה המחיקה נדרשת, ובכל מקרה, כרגע הקטגוריה לא ריקה. ‏Lionster‏ • שיחה 11:45, 29 במאי 2016 (IDT)

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

הכיתוב הושב כי בינתיים שונו התבניות בערכים הנ"ל על ידי משתמש אחר, אבל עד שזה קרה הערכים הושחתו על ידי הבוט. זוהי פרקטיקה פסולה שכבר העירו למשתמש לגביה כאשר פעל כך בעבר. נניח שהייתי מוחק את הקטגוריה ראשי ממשלת ישראל מכל הערכים ורק לאחר כמה שעות משתמש אחר היה יוצר קטגוריה חדשה של ישראל: ראשי ממשלה ומוסיף את הערכים מהם נמחקה הקטגוריה לקטגוריה החדשה, זוהי פעילות פסולה וזה מקביל למה שהוא עשה. ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 23:18, 27 במאי 2016 (IDT)
זו בקשה שמתאימה לבירורים ולא לבקשות ממפעילים. יואב נכטיילרשיחה 00:17, 28 במאי 2016 (IDT)
אבקש להבהיר למשתמש Tomtom‏ (ולכל אחד אחר) שתיוג של הבוט משתמש:KotzBot אינו מתייג את מפעילו משתמש:Kotz. חן חן ‏«kotz» «שיחה» 18:42, 28 במאי 2016 (IDT)
לא בירורים אלא בקשת חסימה כל פעם שהבוט ימשיך להשחית. משתמש שמשחית יש לחסום באותו הרגע ולהזהירו. גם אם הוא בוט וגם אם מפעילו אטום להערות. ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 22:53, 28 במאי 2016 (IDT)
הבוט רץ וכשהוא גומר אני משנה את התבנית. אף אחד לא יושב עם האצבע כאילו מדובר בהפעלת טילים גרעיניים. בורה בורה - שיחה 09:07, 29 במאי 2016 (IDT)
העריכות בוצעו ב-20:44 והתבנית עודכנה ב-21:45. בורה בורה - שיחה 09:13, 29 במאי 2016 (IDT)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניקוי מטמון

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים רשאים לבקש גם עריכת דפים

המוגנים בהגנה חלקית. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

המונח נישואים חד-מיניים שגוי ואינו נמצא בשימוש תקני באקדמיה. חד מיני משמש לתיאור זנים ביולוגיים, ואילו בני זוג בני אותו המין הוא המונח התקני. לפיכך, יש לשנות את שם הערך נישואים חד-מיניים בישראל לנישואי זוגות בני אותו המין בישראל או לחילופין נישואי בני זוג בני אותו המין בישראל (מעט מסורבל יותר). מונח זה אף מהווה תרגום טוב יותר של המונח באנגלית Same-sex marriage in Israel. יש לתקן את המונח השגוי אף בערכים אחרים, באמצעות הבוטים האוטומטיים של ויקיפדיה. למשל - נישואים חד-מיניים לנישואי זוגות בני אותו המין תודה

אני מציע לקיים דיון מסודר בדף השיחה של הערך, באמצעות תבנית {{שינוי שם}}. ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 10:05, 29 במאי 2016 (IDT)

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים - בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
  • שליחת הודעה המונית - בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.