ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

  • סאקין קיסיז - מבקשת למחוק את הגרסה הראשונה, שכנראה הייתה הפנייה לארגז חול ישן של המשתמש, כי היא נוצרה באוגוסט, בעוד הערך הנוכחי נוצר בנובמבר, וכך יוכל להיחשב במניין הערכים שנוצרו במהלך חודש אסיה. תודה, Ravit - שיחה 00:19, 5 בדצמבר 2016 (IST)
    עדיין יופיע כאילו הייתה שם גרסה, באותו התאריך, אך היא פשוט תהיה מחוקה. כיצד זה יעזור? בר הראלשיחה 00:49, 5 בדצמבר 2016 (IST)

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניקוי מטמון

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים רשאים לבקש גם עריכת דפים

המוגנים בהגנה חלקית. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

תפתח דיון שינוי שם בדף השיחה.. איתן - שיחה 01:58, 4 בדצמבר 2016 (IST)
כשמדובר על אחידות עם ערכים אחרים מאותו סוג (דמויות תנכ"יות), למה צריך דיון? מישהו טעה, פתח ערך לא ע"פ המקובל, וצריך לתקן זאת. אבל שמתי לב שהיום דיונים ובירוקרטיה זה מעל הכל. אני אפתח דיון. עמית - שיחה 12:58, 4 בדצמבר 2016 (IST)
עמית, ראיתי ששאנן ביצע את העברה. אני ממליצה עכשיו שתתקן את כל הדפים המקושרים כך שאפשר יהיה למחוק את ההפניה מהשם הישן. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 14:50, 4 בדצמבר 2016 (IST)
בוצע בוצע. יש רק ארבעה קישורים שנשארו. לא רציתי לגעת בהם כי הם ארכיונים. מה אתם אומרים? בר הראלשיחה 00:37, 5 בדצמבר 2016 (IST)

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים - בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
  • שליחת הודעה המונית - בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.