ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות.


מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.

כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים ומשתמשים רשומים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית או מוגברת. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.
 • יש בקשות ברשימת הספאם
 • שבוע טוב! מבקש להסיר את הבאנר (sitenotice) המודיע על תחרות "ויקיפדיה אוהבת אתרי מורשת". התחרות הסתיימה! תודה רבה - ‏Ovedcשיחה 09:57, 15 בדצמבר 2019 (IST)

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

 • שחזור או בדיקת דף מחוק – יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
 • יבוא דפים מאתרים אחרים – בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
 • מיזוג גרסאות – לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
 • שליחת הודעה המונית – בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.
 • שליחת הודעה המונית זו לרשימת התפוצה הזו. על הפעולה להתבצע בדחיפות (ההודעה הייתה אמורה להישלח כבר בתחילת השבוע אך לא היה לי זמן לבצע זאת) הארי פוטר 73 - שיחה - חדשופדיה (לרכישת מנוי) 21:26, 10 בדצמבר 2019 (IST)
  הארי פוטר 73 לפי מה שראיתי, כתוב שם "אין חדשות לשבוע זה". לדעתי אין צורך להפיץ תבנית "חדשות" אם אין חדשות. אם כוונתך לתבנית אחרת, או לתבנית עם פרמטרים אחרים, כדאי לציין זאת בבקשה, ולא לצפות שמי שימלא את הבקשה יבין דבר מתוך דבר. קיפודנחש 17:36, 12 בדצמבר 2019 (IST)
  קיפודנחש, בחן את התבנית שנית. אבקש שהפעולה תתבצע בהקדם ולכן מתייג גם מספר מפעילי מערכת נוספים: Eldad, BlueHorizon, Dovno. תודה רבה לכולם! הארי פוטר 73 - שיחה - חדשופדיה (לרכישת מנוי) 19:46, 12 בדצמבר 2019 (IST)
  אציין שהייתי שמח לבצע את הפעולה לו רק ידעתי כיצד. זה לא נכלל ב"הכשרה למפיעלי מערכת" קריצה... יש דף הסברים בנושא? אם לא, ראוי לתעד את העניין כדי שעוד אנשים ידעו לבצע את הפעולה. Ldorfmanשיחה 23:45, 13 בדצמבר 2019 (IST)
  אתה יכול להתחיל במיוחד:שליחת הודעה המונית - אין לי מושג מה קורה שם (ואין לי הרשאות לראות), אבל לא נראה לי שתתקשה להבין דבר מתוך דבר. קיפודנחש 00:23, 14 בדצמבר 2019 (IST)
  תודה, קיפוד. זה באמת לא נראה מסובך. עם זאת, אני מניח שראוי להמתין עם פרסום ההודעה הזאת עד צאת השבת. אני לא יודע אם יש כאלה ברשימת הנמענים של ההודעה הזאת, אבל יש לא מעט כותבים שרגישים לעניין השארת הודעות בדפי השיחה שלהם ביום המנוחה. Ldorfmanשיחה 02:54, 14 בדצמבר 2019 (IST)
  אפשר להשתמש בהודעה ההמונית, אבל אם זה משהו קבוע וחוזר לא עדיף שזה יישלח אוטומטית? משתמש:IKhitron, כשהיית אחראי על המיזם איך שלחת הודעות? אופק כחול - ביבר הזכוכית 19:15, 14 בדצמבר 2019 (IST)
  לא שלחתי. פרסמתי עותק אחד בכיכר העיר. גם עכשיו אני שולח את הודעות ויקיחדשות לא בעמצעות הודעה המונית אלא באמצעות שירותי העיתון של מטא. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:37, 14 בדצמבר 2019 (IST)
  מצטרף לדעת קיפודנחש - אם אין חדשות לשם מה לשלוח על כך הודעה? --‏Yoavd‏ • שיחה 07:39, 15 בדצמבר 2019 (IST)
הארי פוטר 73: תוכל לעדכן בבקשה כשיוספו חדשות לגיליון ואז נפרסם? הפרסום צריך להיות באמצעות {{ס:חדשופדיה}} כדי לא ליצור קוד ארוך בדפי שיחה של משתמשים. ערן - שיחה 08:24, 15 בדצמבר 2019 (IST)

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בוויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.