ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]


בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

 • Sebastian27 (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות) - לא פעם שהעורך חורג מהנהלים ומתנהל כאילו הוא הסמכות העליונה בויקיפדיה, כאשר בסיטואציה הנוכחית הוא משנה את הערך של ג'ון אוגו שנערך באופן לגיטימי על בסיס ערכים מושקעים רבים. העורך נכנס למלחמת עריכה כנגד הנהלים ולא פונה לדף השיחה כמקובל. אני מבקש להעמיד את העורך במקומו כשיבין שהוא חלק בלתי נפרד משאר העורכים בויקיפדיה שמחויבים להיצמד לנהלים. Assaf Official - שיחה 16:27, 29 באפריל 2017 (IST)
  עברתי על היסטורית הגרסאות ולא ראיתי כי סבסטיאן נכנס למלחמת עריכה. אכן הוא ערך עם תקציר עריכה מלווה בהסבר ודווקא אתה שיחזרת אותו. תקן אותי אם אני טועה אילי - שיחה 17:02, 29 באפריל 2017 (IDT)
  הערך הוצג כפי שהוא עכשיו, הוא שינה את הערך ואני התנגדתי למהלך, הערך נערך על בסיס ערכים מושקעים קיימים ולא נערך על סגנון שאני המצאתי. במידה והוא רואה סיבה לשנות את הערך הוא צריך לפנות ולדף השיחה ולהציג את טענותיו, בסיום הדיון התקבל החלטה, וכך צריך להתנהל, לא אני המצאתי את התהליך הזה ואני עברתי תהליך זהה ולא פעם אחת. לא מקובל לשנות ערך בכוח, זה נגד הנהלים. Assaf Official - שיחה 17:16, 29 באפריל 2017 (IST)
  בנוסף אילי, כאשר עורך רוצה לשנות ערך ויש מתנגד, מפנים אותו לדף השיחה כדי לפתוח דיון בו יציג את טענותיו. סבסטיאן שונה מכל עורך אחר? או שהוא יושב על תקן "עושה מה שבאלי"?. חייב לטפל בכל העורך באותה אופן מבלי לעשות היפה והיפה, אחרת הרבה עורכים יאבדו אמון בויקיפדיה העברית. Assaf Official - שיחה 19:40, 29 באפריל 2017 (IST)
  יש לחסום את המשתמש Assaf Official. לא פעם ראשונה שהוא מכניס בחשאי מידע לא מקובל וחלקי לערכים (עיינו בהיסטוריית הקרבות שלו מול חצי קהילה בערך הפועל באר שבע. מומלץ לשאול למשל את Little Savage. 94.230.85.169 20:47, 29 באפריל 2017 (IDT)
  ראשית מאוד מרשים לראות איך שאתה שולט בויקיפדיה, ומיותר לציין שאני ממש לא מופתע מהתגובה הזאת, כי כל פעם כשיש מחלוקת שקשורה אלי מגיע עורך "אנונימי" שמביע את התנגדותו כלפי. בנוסף, אני כמעט משוכנע בלשון המעטה שלא צריך לשאול את Little Savage אלא אותך, אבל כל הכבוד אני מתרשם מנוכחתך ברגעים כאלה מאוד "מפתיע". בנימה יפה זאת אגיד שמי שמכיר אותי ואת הדרך בה אני מתנהל מאוד מעריך את התרומות שלי ואין לי ספק שתגובתך בכלל לא מרגשת אף אחד, אלא מאפשרת להביע גיחוך וסלידה. אני מציע שיהיה פה יותר התמקדות בתרומות לויקיפדיה ולא איך להזיק לעורכים כאלה ואחרים, מלחמת הכוח הזאת מיותרת ולא ראויה. Assaf Official - שיחה 23:56, 29 באפריל 2017 (IST)
  אתה מודע לזה שאנשים מכירים את ההתנהלות שלך? נכון? נכון?! כי אתה לא עובד על אף אחד. מוטב שתשקיע בללמוד את דרך ההתנהלות והכתיבה הנכונות, ותפסיק להזיק לערכים עם המידע המיותר. דפי השיחה מלאים בתיעוד של מריבותיך הבלתי פוסקות. חדל. פשוט חדל. כי השלב הבא יהיה שאחד המשתמשים הרשומים יגרור אותך לדף הבירורים. ושם יש דבר חביב ונחמד שנקרא הצבעת מפעילים. תנחש על מה. 94.230.85.169 00:17, 30 באפריל 2017 (IDT)
  הוספתי לאחר התנגשות עריכה כדאי שתפסיק לקשקש, השטויות שאתה כותב פשוט מביכות. סגנון הניסוח שלך זהה לחלוטין באותם משתמשים "אנונימיים", וזה אומר הכל, אז מי העורך שמתנהג כמו ילד קטן וקטנוני? תתעסק בעיקר ולא בטפל. קיבלתי הודעות מהרבה עורכים שאמרו לי שיש מספר עורכים שניסו למנוע עריכות מתוך אינטרסים, וגם זה אומר הכל. התרומות שלי מדברים בעד עצמם!, והנה פשוט מביך לראות איך צצים אינטרסנטים עם משתמשים "אנונימיים" (בובות קש), מחפשים כוח לאינטרסים שלהם מתגובות כביכול של "מספר תגובות של עורכים", בושה וחרפה התנהלות ילדותית. Assaf Official - שיחה 00:57, 30 באפריל 2017 (IST)
בקשת החסימה לא במקום. למשתמש מותר להתנגד לעריכה מסויימת, גם אם היא על בסיס "ערכים מושקעים" (טענה לא תקיפה, אבל ניחא). אם מתעוררת מחלוקת, יש לשחזר את הערך למצב היציב (כלומר, ללא העריכה שבמחלוקת) ולדון על כך בדף השיחה. הבעיה היא שאסף, ולא בפעם הראשונה, מנסה לכפות את עריכותיו על הערך, וכל זאת במקום לפתוח דיון בדף השיחה. עמרישיחה 00:41, 30 באפריל 2017 (IDT)
אסף היה צריך להיחסם לצמיתות מזמן. כשהוא היה עורך חדש בוזבז כל כך הרבה זמן על לנסות להסביר לו איך מתנהלים בוויקיפדיה ואיך עורכים בוויקיפדיה, והוא עדיין משוכנע שיש לו בעלות על הערכים הקשורים לקבוצה אותה הוא אוהד, ועדיין חושב שאחרי שהוא עורך לאף אחד אחר אסור לשנות את הערך. האבסורד הוא שאני סיפקתי הסבר לעריכתי בתקציר העריכה, ועד לרגע זה הוא לא הגיב לטיעונים (אלא אם כן "אין שום דבר פסול בערך הקודם, הוא לגיטימי ביותר" זה טיעון). כמובן שכרגיל הוא לא הסתפק בלהחזיר לערך את הדברים שאין סיבה להחזיר אותם, אלא שיחזר בגסות את כל העריכה שכללה גם תיקוני ניסוח, ויקיזציה והרחבה קלה. הוא כבר לא עורך חדש, והדיונים איתו לא באמת מובילים לשום מקום. אולי אם הוא לא היה מחליף שמות משתמש כמו גרביים ומעלים מההיסטוריה את האזהרות והחסימות שלו (ולפחות פעם אחת הוא התעלם באלגנטיות כשהעירו לו על כך), אחד המפעילים כבר היה שם לזה סוף. Sebastian27 - שיחה 01:42, 30 באפריל 2017 (IDT)

מסכים עם כל מילה של אסף, אני גם עורך את העמוד של הפועל באר שבע ומלא פעמים זה נראה כאילו כל העריכות של העורכים נעשים לפי אינטרסים ומניעים אישיים ולא דווקא למען טובת הקהילה, רק אותו סבסטיאן המדובר הסיר לי לי בקטגוריית שיאים קבוצתיים בהפועל באר שבע את "הופעות בגמר גביע המדינה והופעות בגמר גביע הטוטו", הטענה של סבסטיאן הייתה "מופיע כבר בפסקת התארים", מה שמצחיק זה שהוספתי את זה בכוונה כי ידעתי שרק אם אפעל ככה (כי מלא שלא ניסיתי לא עבד) אצליח להסיר את זה מהדף של מכבי תל אביב "בדיוק את אותו הדבר כמו אצל הפועל באר שבע", ידעתי שאם אפעל בישירות ואסיר מהעמוד של מכבי תל אביב ישר יפנו אלי ויזהירו אותי אפילו שאני משחית, אז אחרי שבסטיאן הסיר כמובן וכתב כמו שאמרתי "מופיע כבר בפסקת התארים", הלכתי והסרתי מהדף של מכבי תל אביב בדיוק את אותו הדבר שהוא הסיר בעמוד של הפועל באר שבע, כמובן שישר הסירו לי את השינוי שבצעתי (אלי) וככה הוא רשם, שלום לך, בוויקיפדיה אנו נדרשים לערוך אך ורק עריכות מבוססות, והשינוי שביצעת בדף מכבי תל אביב (כדורגל) אינו עומד בסטנדרטים אלה. אודה לך אם תסביר/י מדוע בוצע שינוי זה ועל סמך מה. לעת עתה השינוי בוטל עד למתן סימוכין מתאימים. אז עניתי לו בתגובה שזה מה שסבסטיאן טען והסיר מעמוד המועדון של הפועל באר שבע בטענה שזה מופיע כבר בפסקת התארים, כמובן שעד היום אני מחכה לתשובה מאלי, ומבסטיאן, זה היה לפני יותר מחודש, אבל בסדר העיקר שהם בטוחים שהם פועלים למען הקהילה ולא מאינטרסים אישיים, לגבי העמוד של ג'ון אוגו, אין מילה אחרת חוץ מהשחתה לכל מה שהם עושים לאסף שתורם כל כך הרבה אין לי מה להוסיף, אולי יש עוד משתמשים אנונימיים שירצו להגיב? K.Kerenשיחה • ד' באייר ה'תשע"ז • 04:48, 30 באפריל 2017 (IDT)

את כל המלל הרב שלך אפשר לסכם ב"אכלו לי, שתו לי". אם התעוררה מחלוקת, היית צריך לפתוח דיון בדף השיחה. לא רק שלא עשית זאת, בחרת להשמיץ כאן משתמשים עם האשמות שווא. על כל פנים, ההתנהלות של אסף ממזמן עברה את הגבול כפי שתואר לעיל, ואבקש מהמפעילים לטפל בכך. עמרישיחה 10:48, 30 באפריל 2017 (IDT)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניקוי מטמון

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים רשאים לבקש גם עריכת דפים

המוגנים בהגנה חלקית. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

 • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
 • יבוא דפים מאתרים אחרים - בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
 • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
 • שליחת הודעה המונית - בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בוויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.