ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

ממש לא! בשביל מה למחוק סתם את כל הטיוטות האלו? חלקם כתובות ממש טוב. ואם מישהו ירצה לכתוב את הערך עליו להתחיל הכל מהתחלה? שישארו כטיוטות. אני מסכים עם TZivyA. – אסף (Sokuya)שיחה 18:48, 23 ביוני 2017 (IDT)

לא יודע מה האחרים אבל אני עברתי ביסודיות על הערכים שהיו לי ברשימה והפעלתי שיקול דעת. אם החלטתי שזה חסר סיכוי, אין מה להשאיר, אתה/ם צריכים לסמוך על שיקול דעתי. מקווה שגם האחרים נוקטים כך. בורה בורה - שיחה 19:06, 23 ביוני 2017 (IDT)
כל דפי הטיוטות שאליהם התייחס הבוט הן טיוטות שלא נערכו בחצי השנה האחרונה. הפניות נעשו גם לכותבי הערכים, וגם לעורכים שלהם - אם הושקע מאמץ רציני בטיוטה ויש בה תוכן של ממש שיכול להפוך לערך - צריך להעביר את הערך למרחב הערכים (ייתכן לאחר תיקונים של אחד העורכים או כותב הערך), אבל אם הטיוטה היא רק נסיון עריכה או שאין לה מקום כערך יש למחוק אותה. בכל אופן יש לבחון בצורה פרטנית כל טיוטה. ערן - שיחה 19:12, 23 ביוני 2017 (IDT)

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

 • אזהרה למשתמש בר דניאל. מוסיף רשימת מקורות אין סופית בערך טריסטן ואיזולדה (אופרה) שלא קרא אותם, בשפות שאינו מבין, ובתגובה להערות מנהל מלחמת עריכה--כ.אלון - שיחה 11:30, 24 ביוני 2017 (IDT)
  כ.אלון, קודם כל קראתי אותם והם כן קשורים לערך. דרך אגב, לא קוראים לי בר דניאל (B זה האות הראשונה של שם המשפחה שלי ו-Daniel הוא השם שלי). בברכה, BDaniel - שיחה 12:40, 24 ביוני 2017 (IDT)
  דניאל, אל תגיד "קראתי אותם" אם לא קראת אותם. ראובן מ. - שיחה 12:50, 24 ביוני 2017 (IDT)
  אני מנחש שכאשר ב. דניאל (על משקל ב. מיכאל) כתב "קראתי אותם", הוא התכוון לרשימת הספרים (כותרותיהם המצביעות על הנושא שבו הם עוסקים) ולא לספרים עצמם. כשמדובר בספרי עיון שעוסקים בנושא הערך באופן ספציפי, אני לא רואה בכך פסול. כל עוד הם נמצאים תחת "לקריאה נוספת" ולא מועתקים כהערות שוליים. אבל רשימה אינסופית היא בהחלט מיותרת. צריך לברור רק את מה שקורא עברי עשוי לחפש בספרייה או להזמין לעצמו באמזון. Liad Malone - שיחה 13:52, 24 ביוני 2017 (IDT)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

 • איתי עקירב. ראו עריכות של משתמשים לא רשומים בדף הגרסאות הקודמות של הערך, והחליטו אם צריך או לא להפעיל הגנה כלשהי על הערך. תודה. יוניון ג'ק - שיחה 22:27, 23 ביוני 2017 (IDT)

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים רשאים לבקש גם עריכת דפים

המוגנים בהגנה חלקית. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

 • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
 • יבוא דפים מאתרים אחרים - בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
 • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
 • שליחת הודעה המונית - בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בוויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.