ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

דפים למחיקה מהירה (באמצעות תבנית {{למחוק}}):
הסרתי את התוכן הפרסומי. אם אתה רוצה מחיקה, פתח דיון חשיבות. דוד שי - שיחה 21:01, 16 בנובמבר 2018 (IST)

בקשות חסימה[עריכת קוד מקור]

Aviorhal (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות | WS) - לא באה לתרום. Wikiped201820 - שיחה 21:05, 16 בנובמבר 2018 (IDT)

דוד שי (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות | WS) - מנהל מלחמת עריכה במבצעי מגבית לאורך ימים, ומתעלם מוויקיפדים רבים ותורמים בדף השיחה, התומכים בקישור למידע חשוב, שהוא מתעקש שוב ושוב להסיר. 188.64.206.50 21:13, 16 בנובמבר 2018 (IST)

זו בקשה חצופה של אנונימי, אחד מרבים שהוזעקו לשיחה:מבצעי מגבית, מן הסתם בידי קודקוד צהוב. בנוסף לפגמים הבולטים של הקישור המדובר, שאותם ציינתי בדף השיחה, חלק ניכר מהקישור מוקדש כעת לסכסוך משפטי, שלחלוטין אינו מעניינם של קוראי ויקיפדיה. המאמץ לגרור את ויקיפדיה לקטטות שבין ותיקי חיל הים לא יצליח, ויש בו כדי להעיד על יוזמיו של מהלך זה. דוד שי - שיחה 21:17, 16 בנובמבר 2018 (IST)
דוד שי, תכבד את הזולת ואת עצמך. הבקשה שלי מצלמת את המציאות. אין לי קשר עם כותבי הערך. בערכים רבים בוויקיפדיה ישנם קישורים אל מחלוקות ועניינים משפטיים. נראה לי שאתה אובססיבי לנושא יומם ולילה. נחוצה התערבות המפעילים להפסיק את השיחזורים הרבים שלך מול דעתם של ויקיפדים רבים ותורמים. ולהחזרת הקישור המדובר לפי רוב בדף השיחה מול עמדתך היחידה. 188.64.206.50 21:23, 16 בנובמבר 2018 (IST)
אין שום רוב של ויקיפדים בדף השיחה (אם יש רוב כזה, אנא הצג אותו). יש שם דעות של אנשים שאינם פעילים בוויקיפדיה, והגיעו רק כדי להביע דעה בדף שיחה זה. הומוגניות הדעות שלהם משקפת רק דבר אחד: רק צד אחד בוויכוח זה הזמין לדף השיחה את התומכים בדעתו . אני לא עוסק בטריקים כאלה. דוד שי - שיחה 22:03, 16 בנובמבר 2018 (IST)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

  • הפעלת הגנה מוגברת מהבוקר על ערכי ערים שראש העיר בהן השתנה:
מהבוקר החלתי על מספר ערכי ערים הגנה מוגברת (בדוקי עריכות אוטומטית). על פי המקובל אצלנו, לא משנים שם ראש עיר לפני שנכנס לתפקידו (קרי, רק בעוד שלושה שבועות). לכן אין מנוס מהעלאת ההגנה על חלק מהערים, ושחזור למצב שבו ראש העיר הקודם הוא המכהן. אם מעוניינים לשנות מוסכמה זו, יש צורך לקיים דיון על כך ולשנות את מה שהוחלט אצלנו. כרגע ההגנה מאפשרת רק לבדוקי עריכות אוטומטית לערוך את הערכים הבעייתיים – אבל גיליתי הבוקר שגם אלה משנים את שמות ראשי הערים. לכן, חברים, אתם נקראים לנהוג על פי הכללים. אלדדשיחה 06:31, 1 בנובמבר 2018 (IST)
  • אם יש צורך בהגנה מוגברת (בדוקי עריכות) על ערך כלשהו, נא לציין זאת במפורש. אם מבקשים הגנה על ערכים של ערים מסוימות, ברירת המחדל היא ההגנה הרגילה, קרי, משתמשים ותיקים ומעלה. אלדדשיחה 07:48, 1 בנובמבר 2018 (IST)
  • בהפעלת ההגנה על ערכי הערים, רצוי להפעיל את ההגנה לחודש ימים, כך שהיא תפוג כאשר הם ייכנסו לתפקידם. אלדדשיחה 07:52, 1 בנובמבר 2018 (IDT)

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים ומשתמשים רשומים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית או מוגברת. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק – יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים – בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות – לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
  • שליחת הודעה המונית – בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בוויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.