ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות.


מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.

כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

דפים למחיקה מהירה (באמצעות תבנית {{למחוק}}):

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

 • נעם דובב (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות | WS) – כניסה למלחמת עריכה: כניסה למלחמת עריכה שוב ושוב • חיים 7שיחה • 22:05, 21 במאי 2019 (IDT)
  ההיפך הוא הנכון. חיים הוא זה שעושה את הדברים הללו. ועל זה ועל מעבר על כל כללי ההתנהלות של הקהילה פתחתי בירור בעניינו בדף הבירורים, ולכן מסיר את בקשת החסימה שלי אותו מכאן. נעם דובב - שיחה 22:11, 21 במאי 2019 (IDT)
  התנהגות הורסת של של חיים 7. רוקן קטגוריות רלוונטיות וחשובות בלי דיון ודרש מחיקה מהירה. כזו חוצפה מזמן לא ראיתי. BAswim - שיחה 23:45, 21 במאי 2019 (IDT)
  חיים 7 ונעם דובב, בבקשה פרטו. אמרתי, ואחזור ואומר, כשמגישים בקשה יש לפרט היטב. eli - שיחה 01:18, 22 במאי 2019 (IDT)
  אלי, מוזמן לדף הבירורים. נימקתי שם היטב. נעם דובב - שיחה 01:20, 22 במאי 2019 (IDT)ֿ
  כעת אני רואה את בקשות המחיקה המהירה. יש סיבה מהירה מדוע הוצבה תבנית מחיקה מהירה ללא דיון ? eli - שיחה 01:22, 22 במאי 2019 (IDT)
  ומדוע נפתח דיון בירורים בעניינו של נעם דובב ? היכן הסתמנה חוסר סבירות בהתנהלותו? eli - שיחה 01:28, 22 במאי 2019 (IDT)
  לא זו בלבד שחיים הציב את התבנית בקטגוריות רבות כל כך, שיש מאות כמותן, ללא שוב סיבה (למעט מניעי אג'נדה ברורים ולא ענייניים), כל הערכים של הקטגוריות רוקנו מתוכנן ללא כל נימוק, וחיים פתח מולי ומול עורכים נוספים שהתנגדו למהלך הכוחני, ללא כל נימוק בתקצירי העריכה וללא דיון, שהוא מנוגד לכללים והמשיך שוב ושוב לשחזר. זו השחתה של עשרות ערכים. זאת ועוד: בעבר היה כבר דיון חשיבות על ערכי נשים לפי שנת לידה (ועוד בתת קטגוריה של ישראליות) והובהרה בו חשיבות: שיחת קטגוריה:ישראליות לפי שנת לידה. חיים הגדיל לעשות וכמו בפעם שעברה, לפני כחודש (אז עשה זאת גם בדף השיחה ובתקציר העריכה) איים עלי בדף שיחת המשתמש שלי (ראה היסטוריית הגרסאות, הוא מחק חלק), פתח בקשת חסימה כאן ובירור בדף הבירורים בו הוא מבקש לחסום אותי לצמיתות. גם פעם שעברה הוא טען למלחמת עריכה מצידי שלא הייתה ולא נבראה, והוא זה שהפר את הכללים. ולשאלתך שבאה בעריכה הבאה - רדיפה והתנכלות אישית מזה זמן רב, תוך ניסיון חוזר לעשות דה-לגיטימציה אליה יצטרפו עורכים נוספים מהמחנה. אין שום סיבה עניינית, כפי שהגיבו כמה וכמה עורכים בבירור. למעשה חיים הוא זה שעבר על כל הכללים, כפי שפירטתי בדף הבירורים (ונתמכתי על ידי מספר עורכים גם כאן) ולכן אני מבקש הגנה מפניו, שחזור עריכותיו המזיקות לאלתר, וחסימתו לצמיתות. נעם דובב - שיחה 01:41, 22 במאי 2019 (IDT)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים ומשתמשים רשומים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית או מוגברת. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

 • שחזור או בדיקת דף מחוק – יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
 • יבוא דפים מאתרים אחרים – בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
 • מיזוג גרסאות – לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
 • שליחת הודעה המונית – בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בוויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.