ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

AshcroftIleum (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות) המדובר במשתמש שאומנם נוכחתי לראות שהוא מאוד תורם, ועל זה אני בכל אופן לא חולק, אך לאחרונה התחיל להשחית ערכים פוליטיים שרירותית ושתף עם כלל הקוראים את השקפתו הפוליטית, דבר שלדעתי הוא לא אתי, לא הוגן ולא אובייקטיבי. לפרטים נא עיינו כאן כשהוא משחית פעם ראשונה, וכאן כשהוא נלחם על עמדתו ומשחזר לגרסתו, וכאן שהוא שוב משחית בערך מקביל.וגם אם תאמרו שחלף זמן והוא לא חזר לסורו, אז בדף שיחתו תוכלו לראות שלאחר פנייתי אליו ניכר שזוהי עמדתו וניכר שהאיש לא יחדול מלהמשיך בכך כי זוהי מגמתו ומתבצר יותר בעמדתו. לדעתי אם לא תאשרו את בקשתי לחסימה קצרה אז לכל הפחות תטלו ממנו את הרשאת בדוק עריכות אוטומטית למשך זמן ארוך כדי שנוודא שהוא לא ממשיך להשחית את ויקיפדיה. בברכה: eli - שיחה 19:47, 23 בפברואר 2017 (IST)

הוא הפסיק את מלחמת העריכה בנושא לפני לא מעט זמן. בינתיים רק הזהרתי, אם ימשיך יחסם. שמזן#שיחהערכי בראבו • 20:18, 23 בפברואר 2017 (IST)
שמזן כחיזוק לדבריי, אנא עיין בדף שיחתו כתגובה על מה שכתבנו לו. בברכה: eli - שיחה 22:18, 23 בפברואר 2017 (IST)
וואי, ממש מפחיד הטיפוס הזה, הוסיף שני קישורים וביטל עריכה של משתמש אנונימי, ממש טרול חסר תקנה. אל דאגה, מעתה אדבוק לערכים על סופרים, להתראות ותודה על תחושת הגועל --AshcroftIleum - שיחה 22:23, 23 בפברואר 2017 (IST)
מפעילים לשיקול דעתכם. אני אישית ממליץ על נטילת הרשאות בדוק עריכות. אני מבטיח שאני יהיה הראשון שימליץ עליו לאחר תקופה מוסכמת על החזרת ההרשאה. בברכה: eli - שיחה 00:20, 24 בפברואר 2017 (IST)

Yanivshn (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות) אלטון ג'ון. לא הפרה ראשונה וגם לא הפרה שנייה. יש תיעוד מאז 21 בספטמבר 2016. עורך-בורוכוב - שיחה 03:05, 24 בפברואר 2017 (IST)

עכשיו אני זוכר למה אני מכיר אותו. הוא פנה אלי לגבי הערך היטלר. בעיקרון הוא תורם ולפעמים אף אדם חביב אבל יש שם מספר בעיות. בר הראלשיחה 03:13, 24 בפברואר 2017 (IST)
אדם חביב מסיר את כל התבנית של אלטון ג'ון? אתה יכול לתת לו יום. עורך-בורוכוב - שיחה 03:24, 24 בפברואר 2017 (IST)
כנראה שזו הייתה טעות. על פי ההיסטוריה הוא כתב חלק נכבד מהערך וניסה לשפר אותו גם בעריכה זו. לא כל כך רואה סיבה שיכתוב חלק נרחב מהערך ואז ישחית אותו. Yanivshn? בר הראלשיחה 03:28, 24 בפברואר 2017 (IST)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

  • תבנית:מידע. לא רואה מה רגיש שם שרק מפעילים יכולים לעדכן אותה. להוריד הגנה לרמת בדוקי עריכה. בורה בורה - שיחה 04:47, 24 בפברואר 2017 (IST)

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניקוי מטמון

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים רשאים לבקש גם עריכת דפים

המוגנים בהגנה חלקית. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים - בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
  • שליחת הודעה המונית - בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.

יוניון ג'ק (שיחה | תרומות | ניהול הרשאות | יומן הרשאות) הרשאת מנטר. לא יודע אם זה לעניין לבקש עבור אחר, אך מכיוון שאני אגואיסט אני חושב פשוט שזה יעזור לנו אם הרשאה זו תוענק לו. משתמש שתורם, לגמרי בצורה יוצאת מן הכלל. בברכה: eli - שיחה 04:33, 24 בפברואר 2017 (IST)