ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

בקשות חסימה[עריכת קוד מקור]

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניקוי מטמון

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים רשאים לבקש גם עריכת דפים

המוגנים בהגנה חלקית. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

 • בבקשה להעביר את הדף שריף איסמעיל, לכתיב היותר תקני שריף איסמאעיל (יש אליף, ואין סיבה להשמיט את האלף). איני יכול להעביר כיוון שזהו דף הפניה לאותו דף. בברכה, מלא כל הארץ כבודישלח הודעה ל-013-28143 • כ"ב בתמוז ה'תשע"ו • 22:08, 27 ביולי 2016 (IDT)
  זה נוגע לערכים רבים, נא לפתוח דיון רחב יותר במקום המתאים לגבי הכנסת אם קריאה (בניגוד למקובל) בקביעות בתעתיק של אליף. ביקורת - שיחה 22:24, 27 ביולי 2016 (IDT)
  אם כבר, התעתיק המדויק הוא שריף אסמאעיל, וייתכן שיש להעביר דווקא לשם זה. בכל מקרה, צריך לפתוח דיון בנושא. ‏Lionster‏ • שיחה 09:14, 28 ביולי 2016 (IDT)
  ביקורת, באילו עוד ערכים מושמטת אם קריאה? (תייג אותי כשאתה עונה כי אני לא עוקב אחרי הדף). צודק ליונסטר ולכן כתבתי "היותר תקני" ולא המדויק. בברכה, מלא כל הארץ כבודישלח הודעה ל-013-28143 • כ"ב בתמוז ה'תשע"ו • 11:41, 28 ביולי 2016 (IDT)
  מלא כל הארץ כבודי, כל הערכים שכוללים כזו, למשל גנגסטר ולא גאנגסטר, אבל אתה מתכוון מן הסתם לשמות ערביים דוקא. מה עם זה: איסמעיליה (עיר)? ועוד כהנה וכהנה. ביקורת - שיחה 14:46, 28 ביולי 2016 (IDT)
  כמובן שאני מתכוון רק לשמות שמיים, כיוון שרק עבורם יש תעתיק מדויק ולא רק צלילים שאליהם צריך להתאים את הכתב. בעקבות דבריך גיליתי שיש מכה בנוגע לשם אסמאעיל. פתחתי דיון בוק:יל, ונאמר לי שהדיון מיותר, אבל עכשיו יש דיון והסכמה (Eman גם הזכיר שבכללי התעתיק חופשי שגובשו הוסכם שאין להשמיט אימות קריאה מקוריות). בברכה, מלא כל הארץ כבודישלח הודעה ל-013-28143 • כ"ב בתמוז ה'תשע"ו • 14:55, 28 ביולי 2016 (IDT)
  ראיתי וכתבתי שם. בכל מקרה יש לקבל החלטה על כל הערכים הנוגעים בדבר כאחד. איסמעאיליה לדוגמה. ביקורת - שיחה 15:21, 28 ביולי 2016 (IDT)

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

 • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
 • יבוא דפים מאתרים אחרים - בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
 • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
 • שליחת הודעה המונית - בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.