ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

הבובה השתתפה בדיון חשיבות. גם היידן מודע לעניין אבל לא היה ליד המחשב. למעשה הוא ביקש ממני לבדוק את הבובה. גילגמש שיחה 22:48, 25 באוקטובר 2016 (IDT)
בובק"ש של מי? בריאן - שיחה 08:42, 26 באוקטובר 2016 (IDT)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף ויקיפדיה:בירורים

על הערך "אורן חזן" הופעלה הגנה לפיה "רק בדוקי עריכות אוטומטית יכולים לערוך אותו".
כדי למנוע השחתות פוטנציאליות מספיק להגביל את העריכה ל"משתמשים ותיקים".
ההגבלה המוגזמת שבוצעה כאמור, פוגעת, שלא לצורך, באפשרות של ויקיפדים ותיקים רבים לשפר את הערך ולעדכן אותו. --בן נחום - שיחה 11:16, 25 באוקטובר 2016 (IDT)

אתה בטוח שבירורים זה המקום הנכון לדיון הזה? שיקול הדעת שלי היה שמדובר כרגע (דהיינו בשבוע הקרוב) בערך שיש בו חשש גדול להשחתות ולכן חסמתי אותו חלקית. לא הסתפקתי בחסימה לעורכים ותיקים כי מנסיוני המר בנושאים רגישים שדורשים ניסוח משפטי מדוייק יש לעיתים קרובות לעורכים בדרגה זו טעויות משמעותיות מידי שעדיף להימנע מהן. אם מפעיל אחר יחלוק על שיקול דעתי זה לגיטימי ולא אתנגד לכך. ‏DGtal‏ - שיחה 11:21, 25 באוקטובר 2016 (IDT)
אני לא מבין למה נפתח הדיון הזה פה. אם לדעתך יש מקום להסיר את ההגנה על הערך, המקום לפנות אליו הוא דף הבקשות ממפעילים. מה הקשר לבירורים? ‏Lionster‏ • שיחה 11:23, 25 באוקטובר 2016 (IDT)
- סוף העברה
  • מטומטמת - לנעול על הגרסה האחרונה שלי הכוללת את "ארץ שדור=ישראל". למרות האזהרות המרובות משתמש:Ibeenthere נכנס שם למלחמת עריכה ומסיר את המילה שהיא פרמטר חובה בתבנית. בורה בורה - שיחה 23:27, 25 באוקטובר 2016 (IDT)

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניקוי מטמון

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים רשאים לבקש גם עריכת דפים

המוגנים בהגנה חלקית. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים - בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
  • שליחת הודעה המונית - בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.
ומה הבקשה? דרור - שיחה 18:52, 24 באוקטובר 2016 (IDT)
נכון מאוד. אבל אם תשים לב מה הבובה הזו עשתה מייד לאחר שנרשמה אז אולי יעלה בליבך גם חשדות לפלילים. בברכה, Eli - שיחה 02:34, 26 באוקטובר 2016 (IDT)
מה פלילי בדיוק בלבקש הגנה נגד ההשחתות, שהיו בערך טוביה צפיר?! ואיזה דבר פלילי אפשר בכלל לעשות דרך ויקיפדיה? לשדוד בנק? לאנוס? אלי, אני מציע שתיקח קצת אחריות על המקלדת שלך. טטי בטי - שיחה 09:56, 26 באוקטובר 2016 (IDT)
יש מקרים בהם אפשר לעבור על החוק באמצעות ויקיפדיה אבל זה לא עיקר הדיון. אני לא רואה שום סיבה לחסום את טטי בטי. העריכות שלה/ו עד עכשיו נראות לי תקינות ואף מועילות. ‏DGtal‏ - שיחה 10:01, 26 באוקטובר 2016 (IDT)
חמוד, אני מאוד מודע למעשיי ולאחריות שאתה מן הסתם מתכוון אליה.. בכל אופן, בעריכתך הראשונה העלית בליבי חששות שאתה נוצרת למטרות שנוגדות את הענייניות כאן. מעניין מאוד שחשבונך נוצר מייד אחרי שנפתח דיון חשיבות, אהה? נכון שזה מעניין? מה יש לך עם אסיף אלקיים שטרחת להירשם 'למען כבוד שמו' ולהגיב בדיון חשיבות בצורה כה חריפה, בנוסף לבקשה חריגה מהמפעילים שימחקו אותה במחיקה מהירה בכך שאזרת חלצים לשמור על כבודו שכה חשוב לך לשמור עליו בטענה הזויה על כך "שזה פשוט משפיל את מושא הערך"..? אם תרצה אומר לך עוד מעט על שם איזה משתמש אתה בובת קש. בובה או לא בובה, אתה ודאי לא הועלת לאיש בכך שנרשמת. מפעילים לטיפולכם. רוב ברכות. בברכה, Eli - שיחה 12:15, 26 באוקטובר 2016 (IDT)

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.