ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

  • Tshuva (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות) תוקף אותי (ולא בפעם הראשונה) ללא כל התגרות מצדי בדף שיחתו - מכנה אותי בריון. הינה הבדל הגרסאות [1] זאת לא הפעם הראשונה שבה משתמש תשובה נוקט בלשון תוקפנית כלפיי וגם כלפי משתמשים אחרים. אני מבקש לחסום אותו מעריכה לתקופה ארוכה. כמו כן, לאור ערכיו הלא טובים יש לפעול להחלת חונכות מנדטורית במקרה של תשובה. לגבי ערכים הלא טובים שהוא כתב אפשר לעיין בדף שיחתו להתרשמות כללית לגבי אופי כתיבתו. אתייג את הבירוקרטים לעניין החסימה משתמש:דוד שי, משתמש:ערן ומשתמש:Slav4 ואת משתמש:גארפילד לעניין החונכות לתיאום מציאת חונך לתשובה. גילגמש שיחה 18:53, 28 באפריל 2016 (IDT)
מצטרף לגילגמש כאן ולביקורת בדף השיחה של Tshuva: בירוקרטים, אנא פעלו לסיום ההתנהלות הפסולה הזו. בריאן - שיחה 19:19, 28 באפריל 2016 (IDT)
זאת באמת לא הפעם הראשונה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:34, 28 באפריל 2016 (IDT)
  • חסמתי את Tshuva לעריכה לתקופה קצרה והסברתי זאת גם בדף השיחה שם. יחד עם זה אני לא רואה הצדקה מספקת במקרה הזה לחסימה מעריכה לתקופה ארוכה ומרוח הדברים נראה שהם נכתבו בסערת רגשות.
  • לעניין "ערכים לא טובים" ולחונכות - אני חושב שזה רעיון טוב שיצמצם את הערות שתשובה מקבל על ערכים חדשים בעייתיים. ערן - שיחה 02:56, 29 באפריל 2016 (IDT)
ערן , חסימה ליום בחג, לאדם דתי, אין לה כל משמעות אמיתית, למעט תיעוד היסטורי של חסימה נוספת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 20:12, 29 באפריל 2016 (IDT)
כן, זה נכון. הבעיה החמורה ביותר בהתנהלותו של תשובה היא לאו דווקא ההתקפות האישיות, אלא בעיקר הכתיבה הבעייתית. לכן, אני חושב שאין מנוס מהטלת חונכות מנדטורית. גילגמש שיחה 20:30, 29 באפריל 2016 (IDT)
המשתמש שומר שבת וחג ולכן החסימה איננה אפקטיבית. עם כל התנהלותו הבעייתית, הייתי מכבד את רצונו שלא לקבל הודעות בשבת וחג, ונוקט בצעד לאחר החג. מעבר לכך, גם לטעמי יש להטיל חונכות מנדטורית. --Assayas - שיחה 23:14, 29 באפריל 2016 (IDT)
לא ברור גם שחסימה מספר ימים לאחר אירוע היא אפקטיבית. החסימה יחד עם מה שנכתב בדף השיחה מיועדים להבהיר כי זו אזהרה אחרונה לפני חסימה ארוכה אם מקרים כאלו ישנו. בכל אופן אני מציע להתמקד בעניין החונכות שנראה לי העיקרי וחשוב שTshuva ישתף פעולה בו. האם יש מי שמסכים לחנוך את Tshuva (או משתמש שתשובה היה רוצה שיחנוך אותו) שיהיה מוכן לקחת על עצמו:
  • לבדוק לפני שהערכים מועלים שהם נראים טובים מספיק להעלאה למרחב הערכים.
  • לוודא שתשובה פועל על פי הכללים בפרט בהתייחסות למשתמשים אחרים ובהעברת ערכים
? ערן - שיחה 16:14, 30 באפריל 2016 (IDT)
משתמש:ערן, כדאי לפתוח פנייה בלוח מודעות כדי להגדיל את החשיפה ולהעביר את הדיון לדף בירורים - שם יש סיכוי טוב יותר שמישהו יציץ ויציע את עצמו. גילגמש שיחה 07:08, 1 במאי 2016 (IDT)

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניקוי מטמון

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים רשאים לבקש גם עריכת דפים

המוגנים בהגנה חלקית. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים - בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
  • שליחת הודעה המונית - בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.