ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

 • טקס הגראמי ה-51 (היסטוריה | יומנים | דפים מקשרים | מחיקה | מחיקה עם הסיבה) – מגיע ערך עצמאי ‏Mikey641שיחה 23:22, 24 בינואר 2017 (IST)
  אתה מתכנן לכתוב אותם? אם לא, חבל למחוק בינתיים את ההפניות, הן מקושרות. אופק כחול - ביבר הזכוכית 00:03, 25 בינואר 2017 (IST)
  מחקתי הפניה אחת ואז ראיתי את ההסתייגות של אופק, וברצוני להתייחס אליה. עקרונית אני חושב שהמצב הנוכחי אינו תקין, כי יש הפניות שגויות בערכים, שמטעות את הקוראים לחשוב שיש ערך על טקס מס' זה או אחר, כשלמעשה הקישור הפנימי מפנה לערך על פרס הגראמי. זה ממש לא אותו דבר, ולכן לדעתי עדיף למחוק ושהקישורים יהיו אדומים עד שמישהו יכתוב את הערכים הנ"ל. אשמח לשובר/ת שיוויון שיכריעו בסוגיה. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 00:31, 25 בינואר 2017 (IST)
  שובר שוויון תומך חזק בגארפילד! בורה בורה - שיחה 00:46, 25 בינואר 2017 (IST)

בקשות חסימה / הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניקוי מטמון

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים רשאים לבקש גם עריכת דפים

המוגנים בהגנה חלקית. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

 • שחזור או בדיקת דף מחוק - יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
 • יבוא דפים מאתרים אחרים - בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
 • מיזוג גרסאות - לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
 • שליחת הודעה המונית - בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

אני מבקש ממפעיל מערכת להתערב למחוק את הלשון הרע בשיחה:גל השריפות בישראל (2016). הסבר: עמנואל טוען שלא כל משתמש יכול למחוק לשון הרע, אלא דווקא מפעילי מערכת. אני לא מכיר כלל כזה. למען האמת, אני לא מכיר שום כלל בעניין נוהל מחיקת לשון הרע. דוד שי שומר את כל הקלפים בנושא זה קרוב קרוב לחזה, ואף אחד לא יודע מה הנוהל, אם באמת יש כזה נוהל. בינתיים נראה שיש כזה נוהל, אז אני מבקש למחוק כנ"ל. אני מתנצל שאני קצת נודניק, פשוט מעולם לא נתקלתי בתופעה כזאת, שיש נוהל נעלם שאף אחד לא שמע עליו, ואף אחד לא מבין מה בדיוק הכללים שלו, ומתי (או נגד מי) יש לאכוף אותו ומתי לא. אז בינתיים אני מנסה לעורר קצת את הקהילה ולמצות את ההליכים לפני פתיחת דיון בבירורים. יזהר ברקשיחה • כ"ז בטבת ה'תשע"ז • 00:50, 25 בינואר 2017 (IST)

כלל שאני כן מכיר זה אל תגרמו למהומה כדי להדגיש עמדה. eman שיחה 01:01, 25 בינואר 2017 (IST)

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.