ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברה:
דף / קובץ
הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

בקשות חסימה[עריכת קוד מקור]

בקשות הגנה / הסרת הגנה[עריכת קוד מקור]

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות[עריכת קוד מקור]

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים והודעות מערכת שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים ומשתמשים רשומים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית או מוגברת. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[עריכת קוד מקור]

יוניון ג'ק, לא מבין לשם מה, אחרי הכל מדובר בערך זוטר למדי שלא משך תשומת לב יותר מדי והועלתה הצעה לשנות אם שם הערך, מאחר שהדיון על שינוי השם הדף כלל רק 2 משתמשים אזי אין סיבה למשוך את את ההצעה השולית הזאת יותר. הרי לא סביר שיגיעו עוד משתמשים שיביעו את דעתם לאחר שבעלי הידע בבעלי חיים תויגו פעמיים. פעיל למען זכויות אדם - שיחה 14:25, 18 בספטמבר 2018 (IDT)

בקשות אחרות[עריכת קוד מקור]

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק – יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים – בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות – לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
  • שליחת הודעה המונית – בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.
  • נא לשחזר לטיוטה את גרסתו האחרונה של הערך התנגדות לריבית; אין בכוונתי לפרסם הערך כאן שוב, אך לצערי אין לי העתק ואני צריך העתק. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת
    • אי אפשר ליצור טיוטא לאנונימי. תרשם ונדבר. דרור - שיחה 21:31, 22 בספטמבר 2018 (IDT)
      • אני לא מכיר כלל כפי שציינת. בכל מקרה הטיוטה כבר נוצרה (ראה טיוטה:התנגדות לריבית). הסתייגותך מיצירתה תמוהה בעיני, הרי זהו ערך שאני כתבתי כמשתמש לא רשום וניהלתי עליו שיחות רבות כאן וכעת אם מישהו ירצה לנסות להעלות לכאן צורה שלישית שלו הדבר יהיה זמין עוד יותר עבורו, אבל אני יכול להבטיח לך שזה לא יהיה אני וגם לא אף אחד מטעמי. מצידי סיימתי דיון זה. שנה טובה לך. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת
כלל לא נראה שסיימת כפי שמשתקף בכלכלה נטולת ריבית, ערך הנראה כמו מוטציה של הגלגול הקודם אותו ביקשת לשחזר לטיוטה. יוני - שיחה 11:11, 23 בספטמבר 2018 (IDT)
לא אכפת לי איך הערך נראה לך. ואם זה לא היה ברור, התכוונתי שסיימתי עם הדיון לעיל ובכל מקרה מעבר לכלכלה נטולת ריבית אין לי ממש רצון להוסיף לכאן ובטח לא עם כזה יחס ציני מכל כיוון. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בוויקיפדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.