שיחה:אלי אביקזר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

לעורכים למיניהם ובעלי ביקורת על מקור החומר: החומר בערך זה מקורי לחלוטין. אם מישהו מוצא משהו דומה למקור אחר, אשמח לעדכן, לתקן ולחדש.

למרות מאמצי השכתוב ישנם עדיין משפטים שהועתקו בשלמותם מהמקור, כמו "בשנת 1974 פרש אימי שדאור מפעילות אקטיבית והעביר לניהול אביקזר את המכון לקרב מגע בנתניה" או "בשנת 1989 ייסד אלי אביקזר את העמותה ל-ק.מ.י. - קרב מגן ישראלי, ופרש מהאגודה לקרב מגע." וזו תוצאה של בדיקה מהירה. לכתוב "אביקזר" במקום "אלי אביקזר" זה לא שכתוב, עיין היטב בבקשה בויקיפדיה:זכויות יוצרים ותקן את הדרוש תיקון. לדעתי כדאי לך למצוא מקור נוסף ולהמנע לחלוטין מהשיטה שנקטת בה, דהינו, העתקת המקור ושיכתובו לאחר מכן. בנוסף, נסה להמנע מהצהרות בסגנון "החומר בערך זה מקורי לחלוטין" שכן ברור לשנינו ולכל בר דעת שהוא לא כזה, בהצלחה, חוזהprimum non nocere‏ 16:23, 27 במרץ 2007 (IST)

אני אעבוד על זה.

בכל מקרה ביקשתי ממזכ"ל העמותה שיעלה מולך ויאשר שימוש בחומר.

נ מהמוסד 16:55, 27 במרץ 2007 (IST)

אין לי מושג לגבי הסכסוך על מקור החומר. בכל אופן, אין בעיות משמעותיות - כדאי להרחיב את ההקדמה לערך, לא יודעים רבות על האיש ממנה. כמו כן, הפסקה על תפישת עולמו קצת אוהדת מדי, אז כדאי אולי למתנה. אני עוברת לאימי ליכטנפלד עכשיו.אליזבט •• שיחה 17:00, 27 במרץ 2007 (IST)
אין סכסוך. הייתה העתקה וכרגע הערך משוכתב (בעקבות מאמצי הנ), אלא שכמו שהדגמתי, לא משוכתב דיו.
נ יקר, אל תעלה מולי מזכלים מכיוון שאני לא בהאזנה. אם היית פונה על פי הצעתי לדף מדיניות ויקיפדיה בנושא זכויות יוצרים, היית פוגש את הפרק ויקיפדיה:זכויות יוצרים#במקום להעתיק המפנה לויקיפדיה:אישורים להעתקה. שם מוסבר בדיוק איזה אישור צריך להביא, מי צריך לתת את האישור ומה עליו לדעת טרם הענקת האישור וכמובן איך לציין את האישור. ראה המסגרת הסגולה עם הכותרת "אישור הנוגע לטקסט". חוזהprimum non nocere‏ 17:10, 27 במרץ 2007 (IST)


טוב, לפני שזה באמת הופך להתנצחות מיותרת, אז מילה אחרונה ותענה מה שתענה: אישור ביקשתי ממר נלקין, אך ורק בגלל טענתך בעניין הדמיון. החומר הוא מקורי. בצורה טבעית הוא דומה למקורות בהם השתמשתי. מה לעשות, צריך לקרוא כדי לכתוב... יש שלושה מקורות שונים (שני אתרי אינטרנט וכתבה בעיתון) ובנוסף הרבה ידע אישי בערך הזה.

עכשיו תעשה עם זה מה שבא לך. לי נמאס ממלחמות העריכה האלה.

כמו כן ראה תשובתי לגילגמש בדף השיחה שלי.

נ מהמוסד 17:20, 27 במרץ 2007 (IST)

אני לא אעשה עם זה מה שאני רוצה, אבל כדאי שאתה תעשה עם זה מה שצריך על פי מדיניות ויקיפדיה המוקפדת בענייני זכויות יוצרים. ברור ממראית הערך שהשקעת מאמץ גדול יותר מקופי-פסט ואף טרחת לשכתב. אבל לצערי, גם ברור שהעתקת משפטים שלמים (למעשה הרבה יותר ממשפטים שלמים כמו שרואים בגרסה הראשונה של הערך שהעלת, שחלקים גדולים ממנה הסרת או שכתבת כראוי). אני פונה אליך, חף מהתלהמויות ומדרמות ומבקש שתסדיר את הבעיות בערך בהקדם האפשרי. אם לא היית טורח לשכתב כלל, הייתי מחזיר את תבנית הפרת זכויות היוצרים. מכיוון שנראה שכן איכפת לך מהערך ומכללי המקום, אני מבקש ממך לעשות את השכתוב כמו שצריך ובצורה מוקפדת יותר. בברכה, חוזהprimum non nocere‏ 17:32, 27 במרץ 2007 (IST)


OK יטופל. אבל זה יקח כמה שעות.

בברכה, נ מהמוסד 17:38, 27 במרץ 2007 (IST)


מאושר ע"י עקיבא נלקין מזכ"ל עמותת ק.מ.י


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 00:54, 14 במאי 2013 (IDT)


קישור שבור 2[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 03:54, 1 ביולי 2013 (IDT)