שיחה:ביוחקר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

מחיקת הערך![עריכת קוד מקור]

אפשר לדעת מדוע נמחק הערך שכתבתי?! הערך הפנה בעבר לערך בית גידול אבל ביוטופ היא עבודה העוסקת בבית גידול, לא בית הגידול עצמו! ליצור הפניה לערך בית גידול מהערך ביוטופ זה לא נכון, ביוטופ היא עבודה/מחקר העוסק בבית גידול! --Shay F - שיחה 10:52, 4 באוגוסט 2008 (IDT)

חשיבותו של הערך...[עריכת קוד מקור]

כמה סיבות לחשיבות הערך:

  • הפניה לערך בית גידול יוצר את הרושם המוטעה כי ביוטופ היא מילה נרדפת לבית גידול- כמובן שזה לא נכון.
  • אין שום מידע לגבי העבודה הזאת תחת שם אחר בויקיפדיה. נראה לי נכון שיהיה מידע כזה כיוון שגם אני שלפני שנה סיימתי את העבודה הזאת, חיפשתי מידע בויקיפדיה- אך ללא תוצאה.
  • אני לא מוצא שום דבר פסול בערך זה. הוא לא ענק כמו ערכים אחרים, הוא לא מפר זכויות יוצרים, הוא לא פוגע באף אחד והמידע המוצג בו נכון.


איפה בדיוק ההיגיון בלמחוק ערך כזה? --Shay F - שיחה 11:42, 4 באוגוסט 2008 (IDT)

חשיבות + שם[עריכת קוד מקור]

לטעמי יש לערך חשיבות - מדובר על חלק חשוב מלימודי הביולוגיה בישראל. עם זאת, שמו הרשמי של הפרויקט הוא 'העבודה האקולוגית' [1] ולכן ראוי לדעתי להעביר את הערך לשם (עם הפניה מביוטופ, או שביוטופ יהפוך לדף פירושונים). רונן א. קידר - שיחה 19:51, 4 באוגוסט 2008 (IDT)

אני מסכים, זה מרכיב חשוב מלימודי ביולוגיה תיכונית מזה עשרות שנים. אני לא בטוח ש"העבודה האקולוגית" עדיף, זה נראה לי תלוש מהמציאות. אלא אם כן המציאות מאוד השתנתה מאז שאני למדתי. ‏odedee שיחה 19:56, 4 באוגוסט 2008 (IDT)
הערך דורש הרחבה בדחיפות. יש תוכן בגרסאות הקודמות שמשום מה נמחק על ידי כותב הערך. לגבי החשיבות - אני מסכים. בתקופה שאני הייתי בתיכון לא היה ניתן לעבור את הבגרות בביולוגיה ללא ביוטופ.
שם הערך צריך להישאר כמו שהוא לדעתי, גם בגלל שזה שם מוכר ותקני, וגם בגלל התוצאות הברורות במבחן גוגל. ברוקסשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 20:14, 4 באוגוסט 2008 (IDT)
יש חשיבות, מנימוקי קודמיי. לדעתי יש להשאיר בשם הנוכחי ולציין בפתיח מה השם הרשמי. ליאהשיחה 20:52, 4 באוגוסט 2008 (IDT)
יצרתי הפניה מהערך עבודה אקולוגית לערך ביוטופ. כתבתי ערך מורחב יותר אבל המשתמש "סקרלט" טען שהוא מפורט מידי ודומה למדריך ואין לו מקום באנציקלופדיה אז צימצמתי את הערך לכמה שורות. אם נראה לכם נכון לכתוב את הערך בצורה מורחבת כמו שכתבתי באחת הגירסאות הקודמות אז מבחינתי אין בעיה לבצע שיחזור, שוב רק אם נראה לכם נכון לבצע כזה דבר. --Shay F - שיחה 12:35, 5 באוגוסט 2008 (IDT)
הגרסה המורחבת שלך לא מתאימה - אין מה לפרט את התוכן של כל פרק בעבודה (מה גם שלא לכל העבודות בדיוק אותו מבנה). עם זאת, אתה יכול לקחת חלקים חשובים משם ולשלב אותם כאן. ‏odedee שיחה 12:44, 5 באוגוסט 2008 (IDT)

ביוטופ - הגדרה לא נכונה[עריכת קוד מקור]

ההגדרה פשוט אינה נכונה. השוו עם הערך באנגלית 69.86.17.117 09:15, 20 במאי 2015 (IDT)