שיחה:גביע רקופה סודאמריקנה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

סודאמריקנה בעברית - דרום אמריקה
אם שם הערך נכתב באותיות עבריות ולא כ- Re-Copa Sudamericana אז כדאי לתרגם לפחות את שם היבשת. עדיף כבר לתרגם הכל ל- הסופר קאפ הדרום אמריקאי על משקל הסופר קאפ הספרדי והסופר קאפ האירופי. אחרת תישאל השאלה למה לא לכתוב את שם הערך בברזילאית בפורטוגזית: רקופה סולאמריקנה - Recopa Sul-Americana לימור י - שיחה 01:37, 15 בנובמבר 2008 (IST)

זהו שמו הרשמי של הטורניר ובגוף הערך מוסבר שמדובר בעצם בסוג של סופר קאפ דרום אמריקאי. בשל השינויים הרבים שעוברים הגביעים הדרום אמריקאים, אני לא חושב שזה נכון לקרוא לטורניר בשם מחייב כמו סופר קאפ דרום אמריקאי. השם הרשמי נגזר מספרדית בגלל שהיא השפה השלטת ושמות הטורנירים של CONMEBOL גם מקבלים את השמות הספרדיים (עם התייחסות קלה לפורטוגזית של הברזילאים). Adiga Knight - שיחה 15:13, 15 בנובמבר 2008 (IST)
למען הפרוטוקול, שבע שנים מאוחר יותר, אוסיף: אין זה נכון לקרוא לערך "סופר קאפ דרום אמריקאי" כי יש טורניר עם שם דומה, אבל עם פורמט שונה לחלוטין: הסופרקופה סודאמריקנה.סאבעלוטודו - שיחה 19:54, 8 ביולי 2015 (IDT)

לוגו[עריכת קוד מקור]

בריאן, איך אני שם פה את הלוגו שיש בגרסה האנגלית ללא הבעיה שהעירו לי עליה: "לוגו בשימוש הוגן. יש להעלות מחדש בוויקיפדיה העברית תחת רישיון מתאים". סאבעלוטודו - שיחה 20:04, 8 ביולי 2015 (IDT)

אין לי מושג מה היתה הבעיה לפני כן. אבל הדרך הפשוטה היא להעתיק את הקובת מויקיפדיה באנגלית למחשב שלך ולהעלות אותו עם רשיון הוגן. ראה דוגמה בקובץ:120px-Fed australien.svg.png. פתח את הדף שם לעריכה וראה מה כתוב בשדה "אישורים והיתרים". הרעיון הוא שבדרך כלל לוגו מותר לשימוש רק בערך שעוסק בגוף שמשתמש בלוגו. בריאן - שיחה 23:17, 8 ביולי 2015 (IDT)